Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Beta Call of Duty: Elite za nieco ponad miesiąc

10 postów w tym temacie

Do bety się zgłosiłem, ale jak będą jakieś abonamenty czy mega ilość broni do kupna to po testach na pewno nie będę w to grał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie byłem dotychczas wielkim fanem CoDa i ta beta ostatecznie ustawi mnie w tłumie zwolenników Koticka, albo daleko poza nim. Jeśli większość rzeczy będzie bardzo droga, a broń i dodatki będzie można kupować za wirtualną walutę tylko np. na dzień, czy trzy, to szybko podziękuję. Jeśli okaże się, że użytkownicy premium są półbogami, to podziękuję.
Ale jeśli faktycznie będzie to gra traktująca uczciwie darmowych graczy i tych premium, to kto wie, może nawet kupię MW3!
Według mnie abonenci nie powinni mieć dostępu do niczego, do czego nie mieliby też zwykli gracze (nie mam tu na myśli DLC, nowych map). Ci pierwsi po prostu powinni mieć o wiele ułatwiony i przyspieszony dostęp do wszystkich bajerów. Ew. mogą mieć sto tysięcy ubranek i fryzurek więcej dla swoich avatarów.

Ale znając Kotticka, to ja jako darmowy user dostanę colta, jaskrawe majciochy i pół magazynka i w tym stanie zostanę rzucony w bój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz poznać zakończenie MW 3?Wykup pakiet premium!Bo coś czuje że tak to się może skończyć.
Co do bety,to się zapisałem jestem po prostu ciekaw jak to wyjdzie.Jeśli usługi darmowe i płatne nie będa odpowiednio zbalansowane to zabawa nie będzie miała sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować