Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2011: Halo Combat Evolved Anniversary oficjalnie i z datą premiery

12 postów w tym temacie

Jedyneczkę podziwiam do tego stopnia, że po tylu latach od premiery zakupiłem używkę z allegro aby ponownie się zagrać :), zrobię to i przy okazji premiery tej zremasterowanej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O mamo. Nie dość że ciągłe remaki w kinie to teraz się biorą za gry. Halo Combat Evolved Anniversary Edition Gold DLC Pack Extended Back to The Ring.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2011 o 19:51, lastvegas napisał:

O mamo. Nie dość że ciągłe remaki w kinie to teraz się biorą za gry. Halo Combat Evolved
Anniversary Edition Gold DLC Pack Extended Back to The Ring.



Bullseye ! XD

Kapitalny tytuł :D

PS Oczywiście że to kupię, jestem fanatykiem tej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kant d... rozczaś taką rocznice. Liczyłem na wersje PC i się przeliczyłem. Nadzieja matką głupich, a ja miałem nadzieję, że tym razem zrobią coś dla ludzi zamiast dla pieniędzy.

@Delegat - +1 piwo masz za tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja się zawiodłem na tym trailerze... myślałem że zbroja master chiefa będzie wyglądać co najmniej tak dobrze jak w halo reach... a tu tylko poprawione tekstury i cienie... reszta faktycznie fajnie wygląda no ale to... dajcie spokój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładny mi remake...kampania owszem ładna ale ta gra stała się legendą prze bajeczne multi, a tu mi dają mapy z Halo combat Evolved a multi z reacha które jak wiadomo jest gównem które nie powinno mieć w nazwie "Halo".To coś pomiędzy Halo a cod''em czyli łajno.Jeżeli chcą przyciągnąć fanów to muszą dać orginalne multi.....chcą zrobić coś na wzór z ODST ale ODST było dodatkiem do Halo 3 i multi miało bardzo dobre jeżeli nie świetne....
Halo combat Evolved to legenda tak więc zadam pytanie: Czy legenda może być dodatkiem do gówna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Długo grałem w halo 1 na piewszym xboxie. Mam sentyment do tej gry i najwyraźniej bungie też, ale niestety kolejne studio nie może zrozumieć, że nawet jak zrobią remake halo to ten i tak nie dostarczy im tych wrażeń co halo kiedyś. Najpierw było ODST, gdzie zabrali możliwość używania 2 lekkich broni, a później Reach, w którym gameplay wyglądał już jak w halo 1. Żaden z tych produktów nieusatysfakcjonował kolesi z bungie, więc przyszła kolej na odgrzewanie halo 1.

Seria halo mogła spokojnie umrzeć po genialnym halo 2, ewentualnie 3, które było nawet fajne w multi, ale nie wnosiło już prawie nic nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2011 o 20:54, papadorson napisał:

O kant d... rozczaś taką rocznice. Liczyłem na wersje PC i się przeliczyłem. Nadzieja
matką głupich, a ja miałem nadzieję, że tym razem zrobią coś dla ludzi zamiast dla pieniędzy.

@Delegat - +1 piwo masz za tytuł.


Tylko co brak wersji PC ma do pieniędzy? Wprowadź trochę logiki w tym co piszesz.

Halo to ikona Xboxa, po co mają to wydawać na PC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2011 o 22:43, Kreek napisał:

Halo to ikona Xboxa, po co mają to wydawać na PC?


Hmm bo jedynke wydali bez zadnych problemow?
Dwojke wydali z perturbacjami i tylko na Viste, ale jednak :)
ja tam bym sie nie poplakal, jakby mi tak odnowili Combat Evolved na PC ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować