Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2011 – relacja na żywo z konferencji Nintendo. Nadawanie zaczynamy o 18:00

13 postów w tym temacie

Michał Nowicki

To z pewnością jedna z najważniejszych konferencji na tegorocznych targach E3. Choćby dlatego, że Nintendo ma zaprezentować na niej swoją nową konsolę, znaną dotychczas pod tajemniczą nazwą Project Cafe.

Przeczytaj cały tekst "E3 2011 – relacja na żywo z konferencji Nintendo. Nadawanie zaczynamy o 18:00" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2011 o 17:20, KrisK91 napisał:

Pewnie już ktoś ten obrazek dzisiaj postował; ale co tam.
Szczera prawda zaczerpnięta z Reddita:

;3

20110607175923

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wyjaśnić sens zakupu tej konsoli, jeśli na mojej półce stoją już zabawki od Sony i MS? To jakiś żart. Streamingiem obrazu na tablet mam się jarać?

Swoją drogą ciekawe jak sytuacja będzie wyglądać za 2-3 lata, kiedy PlayStation 3 oraz Xbox 360 doczekają się następców. Z czym zostanie Ninny, które łaskawie (po 5 latach!) dołącza do obecnej generacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ww3pl - już wiele razy wałkowano, że to nie wii musi kogokolwiek gonić, ale na odwrót - tak w ilości sprzedanych egzemplarzy, jak i tego, że jako jedyne było konsolą z kompletnie nowym feelingiem i prawdziwą nową generacją. X360/PS3 to jak kupienie nowego kompa z mocniejszymi bebechami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Początek konferencji masakrycznie nudny, zastanawiałem się czy nie wyłączyć transmisji. Później się rozkręciło i było znacznie lepiej.;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2011 o 19:48, Spayki napisał:

Może mi ktoś wyjaśnić sens zakupu tej konsoli, jeśli na mojej półce stoją już zabawki
od Sony i MS? To jakiś żart. Streamingiem obrazu na tablet mam się jarać?
(ciach)
Z czym zostanie Ninny, które łaskawie (po 5 latach!)
dołącza do obecnej generacji?


Sam tego nie rozumiem posiadając konsole Microsoftu i Sony. W dodatku nie znamy jeszcze ceny. Nie rozumiem też tego początkowego super zadowolenia jaka to innowacyjność bo będzie można to zabrać ze sobą. Tak ale do WC najwyżej. Plus ile wytrzyma bateria?
Cóż niedługo (2 lata?)będziemy mieć PS4 i nowego Xa, a goście od Ninny będą grać w Zeldę w lepszej grafie od standardowego Wii bo do nowych konsol i multiplatform znów będą do tyłu;-)

Czekam na specyfikację tego urządzenia i cenę.

Nie czuję tego pomysłu zupełnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wii było bardziej "obecnogeneracjowa" niż X i PS3 ze względu na wprowadzenie kontrolerów ruchowych. Sony i MS po prostu wydały to samo z nowymi bebechami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2011 o 22:24, Krzycho napisał:

Wii było bardziej "obecnogeneracjowa" niż X i PS3 ze względu na wprowadzenie kontrolerów
ruchowych. Sony i MS po prostu wydały to samo z nowymi bebechami.


Zależy co utożsamiasz z obecną generacją. Dla mnie to przede wszystkim Internet, a w drugiej kolejności HD, nie zaś kontrolery ruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przyznaję ze wstydem, że źle pojąłem działanie okienka powyżej xD. W zasadzie długi czas miałem przeświadczenie, że to forma chatu, dopiero potem do mnie dotarło, czemu moje komentarze pojawiały się tak późno :D. Jestem Bogiem intelektu :D.
Na pytanie czym tu się jarać odpowiadam, że IMO choćby fakt, że Nintendo jak obiecało gry nie dla casuali to DALI gry nie dla casuali. MS obiecał gry nie dla casuali, to cał czas gadali o Kinecie i ogłosili wykorzystanie go w chyba 3 czy 4 grach :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować