Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Będą dwie kolejne części Age of Empires?

16 postów w tym temacie

Czyżby pierwsza świetna gra z akcją osadzoną w Wietnamie?

BTW: wątpię, by się ograniczyli do jednego konfliktu. Obie wojny światowe zapewne także się ukaża w ''czwórce''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawi mnie ten pomysł IV-ki, bo w AoE zawsze byl tez aspekt ekonomiczny, a tutaj troche by to dziwnie wygladało, zeby jacys robole zapieprzali w kopalniach, no i granice.... dziwnie jakos to wyczuc
cóż... we''ll see

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to by się zgadzało. Age of empires idzie kolejno przez wszystkie epoki. Starozytnosc, sredniowiecze, teraz poznawanie nowych ladow. Logicznym sie wydaje okres XIX/XX wiek, z ta mnogoscia wojen. Ale o futurystycznych bitwach AoE to nie myslalem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem w jaki sposób wykonają RTSa z czasów XX wieku w stylu Age of Empirowym... na pewno będzie to zupełnie inny klimat gry i zupełnie inaczej rozwiązane kwestie rozbudowy baz, wydobcia surowców. Przecie nikt na poczekaniu nie wydobywał rud żelaza, ropy naftowej itd. 2km od frontu oraz nie umieszczał tam fabryk wypuszczających na bieżąco nowych oddziałów. Czyli główny trzon na którym opierała się ta gra straci całkowicie na realności. Jeśli zaś zechcą go usunąć i zastąpić nowymi rozwiązaniami to nie widze sensu nazywania ego AoE IV, może stworzyć zupłenie nową grę. Magia serii chyba nie przyciągnie aż tak wielu fanów po tak rewolucyjnej zmianie? A co dopiero V? No, ale nie ma co narzekać. Jeśli ten zespół stworzy grę to nie musimy się obawaić o jej jakość. Na razie traktuje to tylko jako ciekawostę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

qurcze ... zassalem sobie demko trojki i nieco sie rozczarowalem ... uciekl gdzies duch poprzednich czesci. Gra jest zrealizowana wrecz perfekcyjnie, graficzka jest cudna, ale czuje sie niewielkie zagubienie... Najwieksza konsternacje wywolalo we mnie miasto z ktorego mozna wysylac do koloni calkiem spora ilosc materialow potrzebnych w grze. Jakos nie umialem pogodzic go i jego wszystkich funkcji z gra. Moze marudze, ale nieco inaczej wyobrazalem sobie nowych AoE... A teraz jeszcze ta plota o nowych czesciach ... oj cos mi sie wydaje ze koniec serii jest bliski ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi wystarczy AoE III :D pamiętam jak godzinami po przejściu dodatków(cholernie drogi cał set był :/) namiętnie grałęm scrimishe :D. 1v7 na najwyższym poziomie dało się nawet wygrać jeśli grao się na wyspy ^^. Zastanawia mnie to czy mi AoE 3 pójdzie na moim słabym sprzęciku x]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

V mogła by rozgrywać się na innej planecie ale nie koniecznie. a jednostki: kroczące maszyny, zmechanizowane jednostki piechoty w robotycznych skafandrach itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W IV na pewno będzie kontynuowany pomysł z III ze stolicą - kto wie czy nie będziemy tylko budować jednostek w stolicy... a natomiast na polu bitwy bedziemy przejmować ważniejsze obiekty ew. budowac namioty.. Jestem ciekaw jak to załatwią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wyobrażam sobie, żeby rekrutować jednostki, pozyskiwać surowce itd. tak jak dotychczas podczas II WŚ. Zmienią zapewnę całą koncepcję gry, podobnioe jak w Settlersach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować