Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bhatia: Modern Warfare 3 wyraźnie pokona Battlefielda 3

85 postów w tym temacie

Dnia 14.06.2011 o 19:56, bezlerg napisał:

Jedynie w czym CoD może pokonać BF to w sprzedaży. W jakości to wątpię.

Co jest nieważne, bo ten pojedynek dotyczy TYLKO sprzedaży. Zrobienie gry lepszej od CoDa nie należy do aż takich doniosłych wydarzeń, skoro już BC2 było lepsze od MW2. Przy obu grach zresztą bawiłem się świetnie i na zupełnie inny sposób.

bubek999

Dnia 14.06.2011 o 19:56, bezlerg napisał:

Cos mi sie wierzyc nie chce w jego slowa ze po porazce BO ten sie sprzeda jeszcze

Skąd pomysł, że BO był porażką? Z metacritica? Bo trochę ponad 200 osób postawiło jedynkę? 230 osób z 20 MILIONÓW. Jakoś nie jestem przekonany. BO nie było porażką, sprzedał się jeszcze lepiej niż MW2, DLCe też.

EDIT: Porażką była optymalizacja, to fakt. Ale liczę, że IW tego błędu nie popełni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

*wyciąga kryształową kulę*
Ja tam obstawiam zwycięstwo CoDa w stosunku 2,5/3:1 ;p
*chowa kryształową kulę*

Póki co najnowsza produkcję Infinity Ward kupię na pewno, bo wiem że mnie nie zawiedzie. Battlefieldowi będę się uważnie przyglądał i recenzje zadecydują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więcej nie znaczy że produkt jest wysokowartościowy !

Jedna z zasad która pomaga w mniejszym stopniu nabijaniu kabzy takim delikwentom jak Kottick :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2011 o 20:29, LipaJakNic napisał:

Jedna z zasad która pomaga w mniejszym stopniu nabijaniu kabzy takim delikwentom jak
Kottick :)

Za to nabijasz kabzę takiemu delikwentowi jak Riccitiello, ktory tylko na to czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I co z tego że pieprzone 12latki kupią tą samą gre 2 lata temu? Skoro i tak Battlefield 3 będzie wyraznie lepszy od tego śmierdzącego coda. WIĘC W DUPE SE WSADZCIE TEGO POSTA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2011 o 20:42, Kornikow napisał:

I co z tego że pieprzone 12latki kupią tą samą gre 2 lata temu? Skoro i tak Battlefield
3 będzie wyraznie lepszy od tego śmierdzącego coda. WIĘC W **** SE WSADZCIE TEGO POSTA

*facepalm* A wy mówicie, że to CoD ma fanbojów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2011 o 20:52, StNimrod napisał:

Jakościowo Battlefield 3 zdecydowanie wygra, będzie świeży i nowiutki a nie (KOLEJNY)
coroczny kotlecik ;)


Bedzie miał powiew świeżo odgrzanego kotleta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2011 o 20:42, Kornikow napisał:

I co z tego że pieprzone 12latki kupią tą samą gre 2 lata temu? Skoro i tak Battlefield
3 będzie wyraznie lepszy od tego śmierdzącego coda. WIĘC W DUPE SE WSADZCIE TEGO POSTA

Witaj.
Po co zaraz taki bulwers ?! oraz słowa co ? Chillout Man.
BC2 już jeśli chodzi o grafikę jest lepszy niż MW3. Jakieś założenia i obliczenia ile sprzedanych egzemplarzy będzie, a z kolei inne serwisy będą podawać ilości pobranych tych gier z Torrentów =.=. Kiedyś już gram.pl zapodał takiego newsa z oszałamiającymi wynikami jeśli chodzi o pobieranie gier. Gdyby gry dla niektórych nie były tak drogie, nie dochodziło by do tego. BF3 wygra w tej kwestii. Jeśli chodzi o śmigłowiec, to zależy od śmigłowca jaki on jest, a i czasami wpakowanie ilości w iście Rambo sposób przynosi efekty :D.

Pozdrawiam.

@StNimrod
Jeśli chodzi o kwestie i metafory kulinarne "Kotlety" :-D
Nowiutki to on może będzie, jeśli chodzi o przyprawianie. Mięso pozostanie to samo. xD. Poczujesz nowe danie nie dzięki smakowi mięsa a tonie przypraw, by nie poczuć odgrzania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2011 o 20:52, StNimrod napisał:

Jakościowo Battlefield 3 zdecydowanie wygra, będzie świeży i nowiutki a nie (KOLEJNY)
coroczny kotlecik ;)


Gameplay''owo BF3 też będzie kotletem, ale ludzie najwyraźniej tego nie zauważają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O Kurna...

Polscy fani bfa, Wy może lepiej nic nie piszcie? Autentycznie przerażają mnie niektóre posty. Swoją drogą plebs ostatnio, wymyślił sobie 2 hasełka - to jedno dotyczy amerykanów oraz ich ilorazu interligencji(ciekawe skąd nagle u polaków takie oświecenie na temat życia rozrywkowego w USA?) a także "dzieci coda". Chyba już czas najwyższy, patrząc właśnie na ten wątek, co nieco przekształcić to określenie na "dzieci battlefielda".

A EA już na uboczu przygotowuje sobie misterny plan "własnego" sezonowego pykadełka o tematyce wojennej. Ale cwaniaki, mają przynajmniej 2 marki w zanadrzu(moh i bf), więc mogą na przemian je wydawać. Szkoda tylko, że nowy MOH będzie działał na Frostbite 2.0, osadzony we współczesnym konflikcie, na bliskim wschodzie, oraz z multiplayem "cod+bf". Krótko mówiąc: Klon. Za parę lat będziecie pluć jadem w stronę EA, za to, że odgrzewają kotlety,wspomnicie moje słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2011 o 21:13, Kreek napisał:

Za parę lat będziecie pluć jadem w stronę EA, za to, że odgrzewają
kotlety,wspomnicie moje słowa.

Za parę lat? Ledwo skończyła się era plucia na EA za NfS-y i Simsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mnie to nie dziwi... niestety.
Ale po wydaniu Mw3 to już chyba naprawdę będą musieli przysiąść do czegoś nowego. Co tak naprawdę ma Acti?
Cod wyczerpie się tak samo, jak wyczerpało się Guitar Hero i inne gierki tego typu.

Co jeszcze będzie można wymyśleć? Dać żołnierzom działa laserowe i nową odsłonę nazwać Future Warfare?
I pewnie Price też by się tam znalazł. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2011 o 21:32, Artmaster88 napisał:

Co jeszcze będzie można wymyśleć? Dać żołnierzom działa laserowe i nową odsłonę nazwać
Future Warfare?

A żebyś wiedział ;)
Acti ma już zarejestrowaną nazwę handlową "Future Warfare", więc może coś wypuszczą na fali popularności Halo, które wraca za rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2011 o 21:32, Artmaster88 napisał:

Ale po wydaniu Mw3 to już chyba naprawdę będą musieli przysiąść do czegoś nowego. Co
tak naprawdę ma Acti?

Ma WoWa i pozostałe gry Blizzarda. Inni wydawcy daliby się pociąć o taki line-up.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, że coś podoba się 20 milionom nie znaczy, że spodoba się i mojej osobie. Ja wybiorę BF3 bo ma nową technologię a to mnie kręci. O grywalność się nie martwię BF:BC2 bardzo przypadł mi do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli fanom CoDa wstarczyło to co widzieli na E3 od legendarnego Infinity Ward to powodzenia, wielkich wymagań nie macie. To była firma która wyznaczała standardy, a nie ściągała tryb Hordy z GoW i dawała bezczelnie ściągnięte momenty w singlu, który znowu jest oparty na tych samych chwytach. To już nie jest IW tylko jakaś marna popierdółka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować