Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

FIFA 12 - fizyka zderzeń zawodników na nowym zwiastunie

19 postów w tym temacie

Pes 11 to dno.Podziwiałem pesa 08 , 09 był bardzo dobry a pes 2010 całkiem powalił fife 2010 ale powiedzmy prawde faną pesa FIFA 2011 dosłownie powaliła pesa fizyka gry , drybling , i szybkość akcji w fifie jest dopracowana w tym roku perfekcyjnie natomiast PES 2011 to gra dla ludzi którzy nie lubią chyba emocji szybkość akcji i gry w tym roku w pesie jest godne pogardy nic ciekawego nie było może poza jednoosobowym trybem gry zawodnikiem w karierze . FIFA 2012 BEDZIE POPRAWIONA 11 Z MAŁYMI/DUŻYMI DODATKAMI A PES ? MOZE 2013 ALE WĄTPIE . POZDRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"tylko lepsi dryblerzy sobie poradzą, jak messi" , czyli najmocniejsze ligi, a reszta idzie w odstawkę ...

czyli w WKS nie po szarżuje sobie Milą bądź Sobotą, bo będą za słabi ^w statystykach^

W FIFA11 denerwuje mnie to, iż grając WKS przeciwko FcPorto nie grałem w symulator piłki nożnej, a w FIFe11, bo starając grać ''jak'' w symulatorze nigdy nie miałem szans, po błędach do celu.

W FIFA11 denerwuje mnie to, że za pierwszy faul zawodnikiem mogę dostać żółty kartonik, a w ogóle ci sędziowie ..

W FIFA11 denerwują mnie statystyki zawodników, sztywna zawieszka, np. Mierzejewski wg. EA kiepski zawodnik, a w Ekstraklasie czarował;

W FIFA11 sędzia widzi wszystkie kontakty piłki z ręką (poza CR7 który 2 razy w 1 meczu wypuścił sobie piłkę ręką.. )

W FIFA11 denerwują mnie warunki pogodowe; przez 90 minut zmierzch, 90 minut deszczu bez przejaśnień, gdy pada śnieg, to nie tylko piłka inaczej się zachowuje, ale jest także -11*C temperatury powietrza.., Conajmnie jest zachmurzenie i nagle zacznie padać, a w 89 minucie przestanie, takie shuffle.

W FIFA11 dziwi mnie czysty trykot po meczu, po wślizgu.

W FIFA11 denerwuje mnie BRAK BRAK BRAK BRAK zaangażowania zawodników w ataku, np. zamiast kontrę sprintem biec.. lekko szybciej biegną, a kiedy obrońca wyrzuci mnie z rytmu, lecz piłkę odzyskuję i dalej prowadzę szarże, moi zawodnicy po prostu krok w tył <po interwencji ww. obrońcy>

W FIFA11 denerwują mnie wypuszczenie zawodnika <L1> cały czas w stronę bramki.. za dużo powiedziane, po prostu w prawo, i tylko w prawo

W FIFA11 denerwują mnie sztywne statystyki, zawodnicy nie mają lepszych dni, gorszych dni .

W FIFA11 denerwują mnie Cyborgi, znane nazwisko = cyborg

W FIFA11 denerwuje mnie kiepska gra w obronie, obrońca nawet do piłki nie wyskoczy, choć ja ''kwadratuje'' przycisk, napastnik lekko wyskoczy i gol .. :|

W FIFA11 denerwuje mnie brak zaangażowania, poświęcenia, po prostu więcej mózgu

Po 9 miesiącach gry w FIFA11 BAARDZO MNIE DENERWUJE :(
Jeśli FIFA12 nie będzie bardziej ludzka, BARDZIEJ LUDZKA , to chyba sprzedam PS3 :(
Jedyne co mnie jeszcze trzyma w jej posiadaniu, to ww. FIFA12 (bo FIFA11 to GRUBA przesada ;s), PES12, Resident Evil 6 oraz Silent Hill Downpour.

Szkoda, że żaden pracownik EASport moich sugestii, bo tak należy je odebrać, nie przeczyta.
Szkoda, że nie jestem testerem FIFA12 ;( męczyliby się ze mną ;P TO ŹLE ! ŹLE ! :D

Szkoda, że po 3 miesiącach gry w FIFA12 przyznam, że to skopana gra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2011 o 18:05, csy napisał:

"tylko lepsi dryblerzy sobie poradzą, jak messi" , czyli najmocniejsze ligi, a reszta
idzie w odstawkę ...


Statystyki gier on-line pokazują, że tak samo jest z graczami, więc po co całą siłę pchać w jakąś polską "Ekstraklasę", która nazywa się piłką nożną, bo kopią w okrągły przedmiot, jeśli można dopakować najlepsze ligi, a słabsze zaktualizować o nowości. Zresztą problem EA polega na tym, że nie ma kto im pomagać w danej lidze. Bo kto z pracowników EA ogląda taką Ekstraklasę? Dlatego EA ogłosiło kiedyś nabór, poszukiwali specjalistów znających historię, zespoły i oglądającymi mecze egzotycznych lig. Tylko nie wiem, czy coś z tego wyszło.

Dnia 17.06.2011 o 18:05, csy napisał:

czyli w WKS nie po szarżuje sobie Milą bądź Sobotą, bo będą za słabi ^w statystykach^


Zawsze Fifa skupiała się na ligach, bo to jest siła piłki. Reprezentacje to już drugi plan, więc do tego wydają specjalne serie jak FIFA Euro i FIFA WORLD CUP. Tam jest większość reprezentacji świata (lub Europy) i składy są aktualne. Oczywiście chciałbym, żeby każda Fifa zawierała to wszystko, tylko jest to nie możliwe z technicznego i biznesowego punktu widzenia. Z technicznego dlatego, że musieliby chyba dopakować całą płytę nie skupiając się na niczym innym, a z biznesowego to raz, byłoby to kosztowne (wszystkie licencje, większa ilość pracowników) to dwa byłoby to mało opłacalne dl EA, bo zabraliby powód do kupna serii specjalnych.

Dnia 17.06.2011 o 18:05, csy napisał:

W FIFA11 denerwuje mnie to, że za pierwszy faul zawodnikiem mogę dostać żółty kartonik,
a w ogóle ci sędziowie ..


Ciężko jest zrobić dobry system sędziów i akurat Fifa ma tutaj najlepszy system. W PES''ie są po prostu jeszcze gorsi. Zresztą ostatnio nawet w rzeczywistości sędziowie są coraz gorsi.

Dnia 17.06.2011 o 18:05, csy napisał:

W FIFA11 denerwują mnie statystyki zawodników, sztywna zawieszka, np. Mierzejewski wg.
EA kiepski zawodnik, a w Ekstraklasie czarował;


Jak wyżej, jest nie możliwe opiekowanie się każdą ligą i każdym zawodnikiem. Gdyby chcieli tak wszystkimi piłkarzami świata się zająć to musieliby też oglądać wszystkie mecze, a później wszystko analizować. Fifa by chyba przebiła wtedy wynik DNF, albo byłaby robiona przez team wielkości Warszawy.

Dnia 17.06.2011 o 18:05, csy napisał:

W FIFA11 sędzia widzi wszystkie kontakty piłki z ręką (poza CR7 który 2 razy w 1 meczu
wypuścił sobie piłkę ręką.. )


System był nowy, to pierwsza sprawa. Druga to to, że ciężko zrobić losowość w sędziowaniu, bo zawsze sędzia będzie wykorzystywał to za bardzo, albo za mało i gra robi się nie sprawiedliwa dla którejś ze stron.

Dnia 17.06.2011 o 18:05, csy napisał:

W FIFA11 denerwuje mnie BRAK BRAK BRAK BRAK zaangażowania zawodników w ataku, np. zamiast
kontrę sprintem biec.. lekko szybciej biegną, a kiedy obrońca wyrzuci mnie z rytmu, lecz
piłkę odzyskuję i dalej prowadzę szarże, moi zawodnicy po prostu krok w tył <po interwencji
ww. obrońcy>


Przecież to możesz zmieniać w taktyce drużyny to raz. Dwa to już na samym meczu możesz zmieniać taktykę i jeśli wybierzesz super ofensywny to cała drużyna wybiega do ataku. Trzy to jeśli mnie pamięć nie myli to mając wciśnięty przycisk LB na Xboxie, czyli L1 na PS3, to możesz wymusić wybieganie zawodników do piłki. Można by ten element zrobić jeszcze lepiej, tylko problem wtedy jest ze spalonymi.

Dnia 17.06.2011 o 18:05, csy napisał:

W FIFA11 denerwują mnie wypuszczenie zawodnika <L1> cały czas w stronę bramki..
za dużo powiedziane, po prostu w prawo, i tylko w prawo


Tutaj nie wiem o co chodzi.

Dnia 17.06.2011 o 18:05, csy napisał:

W FIFA11 denerwuje mnie kiepska gra w obronie, obrońca nawet do piłki nie wyskoczy, choć
ja ''kwadratuje'' przycisk, napastnik lekko wyskoczy i gol .. :|


Bo trzeba oglądnąć filmik instruktażowy. Broni się za pomocą LT na X''ie, czyli L2 na PS3, wtedy wywierasz pressing trzymając to chyba z kwadratem i wtedy jak już chcesz odebrać piłkę to odpuszczasz kwadrat i obrońca pięknie w piłkę wbiega. Samym kwadratem masz jakby ułatwienie polegające na namierzaniu piłki i grze ciałem, to jest mniej efektywna możliwość obrony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tych kolizji nie wprowadzą w PC''tową wersję lub w jakiś sposób okroją wersję na PC,a raczej tak się stanie, biorę zdecydowanie PES 2012 :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CSY ty byś chciał gre idealną i to pod siebie a takiej gry nie było i nie będzie zawsze co roku będzie coś innego lepszego i gorszego . Fifa 2011 to najlepszy symulator piłki nożnej na PC od WIEKÓW i nie ma co mówić żę jest inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chcę po prostu zagrać mecz podobny do tego transmitowanego w telewizji, ta atmosfera, emocje, pomyłki sędziowskie <ta idealność mnie .. krępuje> . CONCACAF, UEFA dwa inne charaktery rozgrywek, a FIFAGRA to wszystko prasuje żelazkiem pod jedną temperaturą.
nigdy w FIFA nie wymuszę faulu, jak najzwyklej samemu się wywrócić. fairplay..

''w prawo, w prawo'' : wypuszczam zawodnika L1, ten na ślepo biegnie w 1 linii, nie po wirażu, ani w poprzek boiska. A tylko zaawansowani gracze potrafią grać zawodnikiem plecami do bramki tak propos.

...

to ja wychodzę pograć w piłkę z kumplami :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2011 o 20:23, csy napisał:

nigdy w FIFA nie wymuszę faulu, jak najzwyklej samemu się wywrócić. fairplay..


Narzekasz na to? Ja wlasnie narzekam w prawdziwych meczach, gdzie aktorstwo i wymuszanie decyzji na sedziach, mnie poprostu doprowadza do szału. Chcialbym chociaż w tej gierce, "obejzec" mecz bez pomyłek sedziowskich :)
Im blizej do ideału, tym lepiej dla mnie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2011 o 20:33, Zgreed66 napisał:

> nigdy w FIFA nie wymuszę faulu, jak najzwyklej samemu się wywrócić. fairplay..


Narzekasz na to? Ja wlasnie narzekam w prawdziwych meczach, gdzie aktorstwo i wymuszanie
decyzji na sedziach, mnie poprostu doprowadza do szału. Chcialbym chociaż w tej gierce,
"obejzec" mecz bez pomyłek sedziowskich :)
Im blizej do ideału, tym lepiej dla mnie ^^


wymuszenie faulu to nie nurkowanie, aktorstwo - to jest raczej wymuszenie odgwizdania przewinienia, którego nie było
wymuszenie faulu to takie zagranie zawodnika, które doprowadza do tego, że naprawdę jest faulowany - np. napastnik jest z piłką już blisko pola karnego, ale widzi, że dużo nie ugra, to specjalnie ustawia się ciałem albo zmienia kierunek biegu, żeby wpaść np. na wysuniętą nogę obrońcy (co musi przewidzieć) żeby naprawdę zostać faulowanym

@Xjumpaytech

Dnia 19.06.2011 o 20:33, Zgreed66 napisał:

> czyli w WKS nie po szarżuje sobie Milą bądź Sobotą, bo będą za słabi ^w statystykach^

Dnia 19.06.2011 o 20:33, Zgreed66 napisał:

Zawsze Fifa skupiała się na ligach, bo to jest siła piłki. Reprezentacje to już drugi plan, więc do tego wydają specjalne serie jak FIFA Euro i FIFA WORLD CUP.


tu raczej chodziło o Wrocławski Klub Sportowy Śląsk Wrocław, a nie o reprezentację Wybrzeża Kości Słoniowej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

idealny mecz? bez sędziowskich wpadek, bez kartek i w ogóle fair play... to ja dziękuję, lepsze emocje są w okręgówce :D poza tym kasa kasa kasa... i EA, i kluby muszą zarabiać, piłkarze muszą robić wszystko, by wygrać, bo nie zarobią - jakkolwiek najważniejsze nie są pieniądze, a perły : pasja i miłość do futbolu

czy to gra, czy to rzeczywistość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować