Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed Revelations to podróż w głąb Ezio Auditore da Firenze

42 postów w tym temacie

Dnia 18.06.2011 o 21:40, IMPARTIAL92 napisał:

Ojoj, coraz bardziej bezsensownie brzmi ta rozgrywka, fabula jeszcze jest na 1miejscu
w grach, ale rozgrywka już się robi konsolowa, pełno bajerów strasznie przesadzonych,
tak jak CoD ze swoimi kuszami i samonaprowadzającymi siekierami z kauczuku. Oby się chociaż
fajnie grało i fabula pozostała jaka jest.

Ta gra od zawsze była grą konsolową, to co masz na PC to port z X''a. Zatem nie trafiłeś.

@gogiell, jeżeli stawiasz owe rozszerzenia do ACII na równi z tym co było po CoD 4 MW to ja już nic nie rozumiem. W ogóle nie rozumiem takiego porównania gdyż tu wprowadzają o wiele istotniejsze rzeczy<które w większości już wymienili przedmówcy>. Z resztą porównywanie nawet pod takim względem tych dwóch, całkowicie różnych od siebie gier jest jedną wielką pomyłką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2011 o 16:40, marcin-malysza napisał:

Z resztą porównywanie nawet pod takim względem tych dwóch,
całkowicie różnych od siebie gier jest jedną wielką pomyłką.


Nie w 100%. Nie wiem, kiedy w koncu zamierzają skonczyć tą serię, ale jestem ciekaw jezeli jej nei skonczą to jakie beda zmiany w nastepnych czesciach oO. Tak btw. abstahując juz od wątku drugiego jestem ciekaw jak wyjdzie cała ta otoczka. Z tego co czytam, rdzen gry, czyli sama mechanika watku głównego się dużo nie zmieni. Cała akcja bedzie jak ktos wyzej pisał znacznie dynamiczniejsza rodem z CoDa, tak. A wiekszość zmian jest tego trybu "na boku", który wcale nie musi gry ratować, czy być kosmicznie ciekawy - zalezy to od gracza - i tu pojawia się problem. Ilu osobom sie to bedzie podobac i nie bedzie to nudzić, czy w jakiś sposób uwierać. Ja juz nawet nie pamietam, gdzie (tylko Godfather mi na mysl przychodzi) podobne elementy były i wcale specjalnie ciekawe nie były.
(nagły blysk) Hmm teraz cos SanAndreas mi zaśmierdziało.

Takze, zmiany zmianami, ale praktyka swoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować