Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

eXtra Klasyka neXt – eXtremalna premiera już dziś!

163 postów w tym temacie

A u mnie jeszcze niema. Zamówiłem kurierem, i jeszcze NIEMA. Jestem ciekaw co oni z nią robią, albo co zrobili. Jak niedostane jeszcze dziś, to niech nie liczą że dostaną za przesyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2006 o 20:19, Seqiu napisał:

Dopiero co zauważyłem adres strny XK Next. Swoją drogą masz rację, ja np kupiłem SpellForce
w poprzedniej wersji NXK i także chciałbym mieć dostęp do muzyki czy filmów, ale co na to pradzisz?
;)


Chcę przynajmniej poznać stanowisko CDP co do tej sprawy. Nie podoba mi się taka sytuacja i chciałbym coś usłyszeć na ten temat od samych pracowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2006 o 21:46, gigio napisał:

A u mnie jeszcze niema. Zamówiłem kurierem, i jeszcze NIEMA. Jestem ciekaw co oni z nią robią,
albo co zrobili. Jak niedostane jeszcze dziś, to niech nie liczą że dostaną za przesyłkę.


Z tego co widzę ok godziny 18 miała miejsce próba nieudanego doręczenia gier do Ciebie. Polecam sprawdzić szczegóły swojego zamówienia (wejdź na stronę http://www.gram.pl/sklep_mojezam.asp i wybierz najnowsze zamówienie) i kliknąć opcję "sprawdź status przesyłki" (zaraz obok numeru przesyłki). Tam znajdziesz wszelkie szczegóły. Dobrym pomysłem będzie kontakt z najbliższym oddziałem firmy kurierskiej Masterlink - http://www.masterlink.com.pl/oddzialy.asp - nie wiem czy uda Ci się umówić na dostawę w sobotę ale nie zaszkodzi spróbować :)

W razie wątpliwości, polecam kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta - http://www.gram.pl/kontakt_formularz.asp?r=4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2006 o 20:05, Jerodzik napisał:

Wiem, że mnie się nie dogodzi, ale coś mnie wkurzyło właśnie.
Jestem posiadaczem premierowych wydań takich gier jak WH430k, Gothic II i I... Akurat razem
z Gothikiem II dostałem płytę z muzyką, ale czy mnie - klientowi, który wolał mieć grę wcześniej
- nie przysługją już takie dodatki jak filmiki czy MP3? Nie mam zamiaru kupować Dawnj of Wara
po raz drugi dla muzyki w MP3. Chciałbym usłyszeć, czy ktoś z CDP ma coś do powiedzenia na
ten temat.


Nie bardzo rozumiem skąd wkurzenie - nigdzie nie napisaliśmy że dodatkowe materiały do pobrania będą dostępne tylko dla posiadaczy danej gry w serii eXtra Klasyka neXt :-). Owszem, opcję dodatkowych materiałow wprowadzamy razem z tą serią i do każdej gry jaka zostanie w XKX wydana dodatkowe materiały także będziemy przygotowywać. Jednak możliwość ich pobrania zostanie udostępniona wszystkim posiadaczom tego tytułu, bez względu na edycję. Wymogiem jest tu tylko zarejestrowanie gry na naszej stronie.

Tak więc, jeśli daną grę po raz pierwszy kupisz w XKX - zyskujesz dodatkowe materiały. Jeśli grę kupiłeś już wcześniej - dodatkowe materiały także dostaniesz :). Sugeruję uzbroić się w odrobinkę cierpliwości - na dniach będziemy wysyłać maile w tej sprawie do wszystkich osób posiadających zarejestrowane właściwe gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2006 o 16:59, Xian napisał:

- Dwukrotnie obszerniejsza instrukcja drukowana na papierze kredowym z kolorową okładką, dodatkowo
zawierająca poradnik do gry,

Khem. Jeżeli ma być dwukrotnie obszerniejsza w stosunku do tych dodawanych do XK i NXK to ja
dziękuje (ile stron 30-40?). Ha! Ale jeszcze jest poradnik! To zmienai diametralnie postać
rzeczy. Wolałbym instrukcje w wersji PDF umieszczoną na płycie z grą, to chyba nie byłby wielki
problem?

Też macie problemy,
nie mam żadnej gry w XKX ale wydaje mi się że na płycie będzie wersja PDF to sobie sami możecie wydrukować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2006 o 16:59, Xian napisał:

Wolałbym instrukcje w wersji PDF umieszczoną na płycie z grą, to chyba nie byłby wielki
problem?


no i moje przypuszczenia się potwierdziły
zabacz na obrazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z :
Kroniki Riddicka: Ucieczka z Butcher Bay - EDYCJA ROZSZERZONA ?
Co się zmieniło w stosunku do premierowej edycji po angielsku (opróćz języka) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2006 o 23:47, Destro napisał:

Tak więc, jeśli daną grę po raz pierwszy kupisz w XKX - zyskujesz dodatkowe materiały. Jeśli
grę kupiłeś już wcześniej - dodatkowe materiały także dostaniesz :). Sugeruję uzbroić się w
odrobinkę cierpliwości - na dniach będziemy wysyłać maile w tej sprawie do wszystkich osób
posiadających zarejestrowane właściwe gry :)

Echh..szkoda, że dopiero teraz to mówisz. Niektóre gry kupiłem specjalnie dla dodatków - mimo, że posiadam je w premierowych edycjach....
Swoją drogą mam żal do Masterlika (bo chyba to nie wina CDP) - na 12 zamówionych gier - 5 ma połamane ząbki - te od podtrzymaywania instrukcji i od płyt... masakra... Zastanawiam się czy nie kupować jednak w MM - tam podobno są po 14,99 zł - tu w gram.pl po 13,99 z użyciem 6 PLnów... i trzeba zamówić za 150 by mieć gratis przesyłkę.. a do tego te połamane opakowania... wkurzyłem się nie powiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CZy mógłbym mieć do was mała prośbę, jeżeli komus uda się dostać coś z tej serii w EMPIKU, mógły napisać. Wtedy wszyscy wiedzielibysmy, że gry już są dostępne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 09:23, Evil Khan napisał:

O co chodzi z :
Kroniki Riddicka: Ucieczka z Butcher Bay - EDYCJA ROZSZERZONA ?
Co się zmieniło w stosunku do premierowej edycji po angielsku (opróćz języka) ?


W języku angielskim brzmi to Developer''s Cut - to oznaczenie było również na edycji angielskiej. Wersja na PC jest rozszerzona w stosunku do wydanej wcześniej wersji XBOX. Jednym słowem chodzi o różnicę między wersjami na różne platformy :)

Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2006 o 23:47, Destro napisał:

Tak więc, jeśli daną grę po raz pierwszy kupisz w XKX - zyskujesz dodatkowe materiały. Jeśli
grę kupiłeś już wcześniej - dodatkowe materiały także dostaniesz :). Sugeruję uzbroić się w
odrobinkę cierpliwości - na dniach będziemy wysyłać maile w tej sprawie do wszystkich osób
posiadających zarejestrowane właściwe gry :)


O! Właśnie coś takiego chciałem usłyszeć:)! Już jestem szczęśliwy:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeny, ale Roftl!
Kilka dni temu gdy usłyszałem, że będa cool gry w xtra classic, mówię ojcu( stary torrenciarz), że chcę se kupić (wiadomo, które) a on na to:
- po co kupować skoro można mieć z internetu za darmo?
Wstyd mi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 10:02, Liqid napisał:

Jeny, ale Roftl!
Kilka dni temu gdy usłyszałem, że będa cool gry w xtra classic, mówię ojcu( stary torrenciarz),
że chcę se kupić (wiadomo, które) a on na to:
- po co kupować skoro można mieć z internetu za darmo?
Wstyd mi!

TAaa a później ludzie mówią że gra jest głupia/ciężka bo w sterowaniu nie można się połapać i w ogóle nie wiadomo o co chodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować