Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

DLC do Shift 2: Unleashed na PC za darmo! I to już za kilka dni!

14 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Jak informują nasi koledzy z motogames.gram.pl, pecetowcy otrzymają miły upominek od Electronic Arts. Będą to dwa darmowe rozszerzenia Shift 2: Unleashed, które zadebiutują jeszcze w tym miesiącu.

Przeczytaj cały tekst "DLC do Shift 2: Unleashed na PC za darmo! I to już za kilka dni!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2011 o 19:54, Pain_Blaster napisał:

Ciekawe, czy zaraz znajdą się ludzie, którzy napiszą "EA olewa konsolowców" czy coś w
ten deseń :D

Raczej ''konsolowcy mają lancę na EA''. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i ładnie, tak powinno być... właśnie: powinno, a dlaczego nie jest? To już chyba wszyscy wiemy i nie trzeba tego nikomu tłumaczyć... szkoda że stare czasy minęły... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że wreszcie jest, a do tego za darmo.


I fakt, w dzisiejszych czasach to wszystko można sprzedać. Kilka map za ponad 10$? Nie ma problemu.
A kilka lat temu za takie coś to by pomysłodawcę zjedli żywcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miła niespodzianka :-).Trzeba będzie odświeżyć grę.A dla EA mały plusik.A mały dla tego by im sodówa do głowy nie uderzyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy tylko zbiorę kasę na nową kierownicę (która z tego co słyszałem jest wręcz niezbędna do gry w SHIFT 2) kupuję sobie i samą grę, bo takiej miodności z wyścigów nie widziałem już dawno (grałem u kolegi na PS3).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mrau! świetna gra i darmowe DLC do niej.. czego chcieć więcej? :)
chyba tylko działającego komputera, by móc w nią grać.. ;) ..ale jeszcze trochę, jeszcze trochę i pececina ożyje, a wtedy Shift 2 ponownie zarządzi wśród samochodówek i ponownie przejmie zaszczytne pierwsze miejsce po GRiDzie.. (który nadal będzie drugi! ;))
[ps. tak, to jest wyłącznie moje zdanie i nikt nie musi się z nim zgadzać ;P]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować