Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 22.12.2005 o 12:35, Snake_GMC napisał:

Na thotbocie spotkałem się, że często podają koordynaty, gdzie się coś znajduje. Jak sprawdzić
te koordynaty na mapie w grze?

musisz zainstalowac moda np. CT mod''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2005 o 09:54, Snake_GMC napisał:

Niech mi ktoś powie, jak to jest? Grałem human pallem i wykonałem większość questów aż doszedłem
do okolic Sentinel Hill itd. Tam moja postać z 11 lvl (prawie 12) kompletnie nie dawała sobie
rady. Czy powinienem wcześniej chodzić celowo i tylko ubijać potworki, a nie skupiać się jedynie
na questach?


Westfall (10-20)
Do Westfll idzie sie na okola 12 lvl, ale tylko w bezpieczne okolce. 10-20 swiadczy ze sa tam przeciwnicy od 10 do 20 lvl. Nie poradzisz sobie za nic na tym poziomie pallem za przeciwnika 5 lvli wiekszego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2005 o 09:54, Snake_GMC napisał:

Niech mi ktoś powie, jak to jest? Grałem human pallem i wykonałem większość questów aż doszedłem
do okolic Sentinel Hill itd. Tam moja postać z 11 lvl (prawie 12) kompletnie nie dawała sobie
rady. Czy powinienem wcześniej chodzić celowo i tylko ubijać potworki, a nie skupiać się jedynie
na questach?


Po calym terenie rozsiane sa potworki o roznych poziomach. Te z nizszymi poziomami sa w tym przypadku na polnocnej czesci Westfall. Tam tez zaprowadza cie pierwsze questy.

Dnia 22.12.2005 o 09:54, Snake_GMC napisał:

Mam jeszcze jedno pytanie. Czym się DOKŁADNIE różni serwer RP od NORMAL


Te serwery sa bardzo podobne z ta roznica, ze na RP powinines sie zachowywac jak postac ktora grasz. Czyli jak chcesz cos sprzedac piszesz:
Na serwerze Normal - "WTS Destiny"
Na serwerze RP - "Dzielni wojownicy Azeroth! Oferuje wam pradawny miecz Destiny z moca ktorego przeprdzicie ochyndych Orkow z naszych ziem"
(to tyle teorii.. w rzeczywistosci serwery RP dosc mocno przypominaja te Normal)

Dnia 22.12.2005 o 09:54, Snake_GMC napisał:

A mógłbyś podać link? I jeszcze jedno - czy nie dostanę jakiegoś bana za te "third party add-ons"? Pytam, bo się nie znam


Mozna swobodnie korzystac ze wszystkich modow ktore NIE:
- lowia automatycznie ryb (jak nas nie ma, albo jak spimy)
- zbieraja automatycznie surowcow
- zabijaja automatycznie stworki
- oszukija w jakis inny sposob (kopiowanie przedmiotow itp)

PS. Modow szukaj tu:
http://ui.worldofwar.net/
http://www.curse-gaming.com/mod.php

PPS. Na poczatek chyba najlepiej zainstalowac jakas gotowa paczke z modami (Cosmos, CTmod, Titan). Ja uzywalem Cosmosa i mimo, ze ostatnio coraz gorsze wersje wydaja, to i tak posiada wiele ciekawych funkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2005 o 15:21, Snake_GMC napisał:

Posiadam umiejętność herbalizmu, ale co mi właściwie te kwiatki dają? Zbieram je, by sprzedać
za grosze, czy po coś innego?


Najpierw sprzedajesz za grosze,na poźniejszych levelach za niektóre kwiiatki mozesz dosta niemała iloś kasy:)
Jednak herbalizm najbardziej sie opłaca gdy jesteś również alchemikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że męczę tymi pytaniami, ale gra mnie wciągnęła i muszę wiedzieć. :P 1. Skąd mogę pobrać moda pokazującego koordynaty na mapie opsiane na thotbocie i jak go zainstalować? 2. Czy opłata abonamentowa zostanie automatycznie pobrana, gdy na koncie mam tylko złotówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2005 o 15:44, Snake_GMC napisał:

Wiem, że męczę tymi pytaniami, ale gra mnie wciągnęła i muszę wiedzieć. :P 1. Skąd mogę pobrać
moda pokazującego koordynaty na mapie opsiane na thotbocie i jak go zainstalować? 2. Czy opłata
abonamentowa zostanie automatycznie pobrana, gdy na koncie mam tylko złotówki?

Volvox podał Ci linki do addonów. Ściągnij CTmoda i tam będziesz miał koordynaty. Opłata będzie ściągnięta z Twojego złotówkowego konta bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2005 o 15:44, Snake_GMC napisał:

1. Skąd mogę pobrać moda pokazującego koordynaty na mapie opsiane na thotbocie i jak go zainstalować?


Na podanych wczesniej stronach. Albo szukasz w dziale Map Additions albo szukasz wspominaego wczesniej Multimoda (Cosmos, CTmod)
(Cosmos i CTmod moga nie byc na tamtych stronach i trzeba poszukac w necie - chyba to http://www.cosmosui.org/index.php?p=download)
Instalacja wiekszosci modow polega na wgraniu do katalogu /Interface/AddOns
Niektore instaluja sie inaczej ale wtedy jest opis.

Dnia 22.12.2005 o 15:44, Snake_GMC napisał:

2. Czy opłata abonamentowa zostanie automatycznie pobrana, gdy na koncie mam tylko złotówki?


Tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2005 o 16:00, TrollKiller napisał:

mam male pytanko ^^
jak wpisze te Kody np z CardVisa to bende mogl puzniej przejsc na Pre Paid card? czy bende
musial juz walic na tym Visa?


Mozna w dowolnym momencie zmieniac rodzaj oplat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, powiedzcie mi, czy tylko ja mam teraz problem z zalogowaniem się na Venture Co. ? Niby real (według Realm Status Page) jest w porządku, ale co bym nie robił, to od dobrych kilkunastu minut proces logowania zatrzymuje mi się na Authentication i nie chce ruszyć do przodu...

A czy mogę jakoś zmieć realm bez wcześniejszego zalogowania się na aktualnie wybrany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez sie nie moge zalogowac na Doomhamera ani Burning Legion

UFFFF juz myslalem ze to cos u mnie sie skopalo a to tylko tradycyjnie sie serw zwalił :D

jednoczesnie chcialem zauwazyc ze coraz wiecej serwerow dostaje etykietke "full"
ciekawe kiedy blizard cos z tym zrobi, bo za moment 1giga ramu nie pomoze na lagi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się