Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 28.12.2005 o 20:13, Stwór napisał:

No grasz po stronie Aliantów?:) HEHE może się kiedyś spotkaliśmy? Ja po stronie Hordy grywam:)

No Jak nie można pogfrać to chociaż czymś się zajme;)


To swietnie a jaki jest Twoj nick??Moj jest taki sam jak tutaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 20:16, Jerys napisał:

To swietnie a jaki jest Twoj nick??Moj jest taki sam jak tutaj ;)


No Stwór:) skoro to serwerek PvP to nie trzeba się zbytnio przykładać do nicków/imion postaci:) A Stworek do taurena mi pasuje;)

No Tauren Stwór Wojownik wita! Dobrze wyszkolony i uzbrojony:) Lvl 60.. Gildiowy Axesmith (mam świetnie wytrenowany Blacksmithing:) ) i Enchanter:) W wolnych chwilach łowie rybki na wyspach które leżą w krainie Stranglethorn Vale:) Te od Troli do instancji Zul'' Gurub:) Fajna muzyczka tam leci i jakoś mi się tam fajnie łowi rybki:) Zwłaszcza podczas konkursu rybackiego:)

Ps. Zawsze możemy się umówić na jakieś spotkanko;) Towarzyskie;) hehe;)
Ps 2. Jak naprawią to co zepsuli:P
Ps 3. Lub sprzątakczka znów przełączy przez przypadek przycisk "lag" w dobrą strone:)

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 20:56, WoWmen napisał:

Z czym problemy? ja w jeden dzień cały pasek 58 i 59lvl zrobiłem i miałem 60lvl :P


On chyba napisał że chce mi nabić;P haha:)

Ech ja napisałem towarzysko.. Nie znaczy mordować się:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 20:56, WoWmen napisał:

Z czym problemy? ja w jeden dzień cały pasek 58 i 59lvl zrobiłem i miałem 60lvl :P


Właśnie w tym :p Jasne ze sie da tylko najpierw trzeba miec gdzie, a w takim tempie jak beda naprawiac to do przyszlych Swiat nie nabije ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 21:05, Stwór napisał:

> Z czym problemy? ja w jeden dzień cały pasek 58 i 59lvl zrobiłem i miałem 60lvl :P

On chyba napisał że chce mi nabić;P haha:)

Ech ja napisałem towarzysko.. Nie znaczy mordować się:P


Ja tez tyle ze wiesz towarzysko to mozemy sie spotkac w IF :P Nie no zartuje mozemy rybki polowic tylko troszki mi jeszcze skilla brakuje do 300 ale da sie nadrobic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w ESP farmowałem duchy 60lvl i szkielety na lagu 6k i nie miałem problemów. Frost Mag nie ma problemów z mobami a nawet jak mnie zlaguje to robie aoe i moge tak wybić wszystkich wokół bo zawsze mam tarcze 2k absorb na sobie :P Plusem oprócz dropów i sporej ilości kasy są Invadersy (kamyki dla Argenta) dzięki temu mogłem sobie uszyć piękne buciki bo zrobiłęm honored :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na BL kolejka, na AD kolejka ...a na Bloodfeathera nie ma szans -jak złapie serwer to 15min szuka postaci i dc...
lipa straszna . Na kolejna postac nie mam ochoty... bo jak tu sie zajac tworzeniem nowej jak sie starej nie doszlifowało...buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 21:23, golden lady napisał:

Ale lipa loguje sie na Ravencrest stoje w kolejce , mam liste postaci i jak wchodzi na serva
DISCONECT !!!
Mam ochote wyrzucic kompa przez okno


Ja swoim laptopem doslownie wczoraj rzucilem o sciane.... juz go nie ma :( ale jest za nowy laptop :D ciekawe na jak dlugo ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 21:24, WildLight napisał:

> Ale lipa loguje sie na Ravencrest stoje w kolejce , mam liste postaci i jak wchodzi na
serva
> DISCONECT !!!
> Mam ochote wyrzucic kompa przez okno

Ja swoim laptopem doslownie wczoraj rzucilem o sciane.... juz go nie ma :( ale jest za nowy
laptop :D ciekawe na jak dlugo ;d


hehe pomogło?
robie maga na BL ale nudnawo troche :S , ja chce mojego warriora :''(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 21:28, golden lady napisał:

hehe pomogło?
robie maga na BL ale nudnawo troche :S , ja chce mojego warriora :''(



Ano pomoglo zmiana mi wyszla na lepsze bynajmiej juz mnie tak nie tnie i przynajmiej moge w znacznie wiekszej czesci wykazac sie swoimi umiejetnosciami ;oP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 18:53, Salem napisał:

Ostatnie "przejściowe problemy " trwały ok.tygodnia.Napisac do Blizza mozna, do CDprojektu
tez i do Tepsy zadzwonic ale efekt tego bedzie taki "badzcie cierpliwi" albo "nie nasza wina"
lub "pracujemy nad rozwiazaniem problemu" ... Nic wiecej sie nie stanie i znowu trzeba czekac
tydzien, a dni straconych nie oddadza...


Mimo wszystko lepiej męczyć te instytucje i spamować na ich forum, niż milczeć. Jeśli nikt nie zgłasza problemu - problemu nie ma. Wystarczająco proste. Trudno liczyć na jakieś ETA odnośnie rozwiązania naszych kłopotów.
Lagi w tym tygodniu są dosyć dziwne. Wygląda to tak, że po godzinie 23 (a być może nawet wcześniej) wszystko wraca do normy, a latency znowu jest piękne. Tak było dzisiaj i wczoraj. Natomiast w dzień gra była zupełnie niegrywalna. :/ Trudne to do wyjaśnienia, ale być może faktycznie Telia nie radzi sobie z przeciążeniem serwerów, jak niektórzy podejrzewają. Dlatego sprawy przybierają zły obrót w porze największego ruchu...
I tak dla jasności - kłopoty zaczęły się przed środowym maintenance. Sęk w tym, że wyłączenie serwerów powinno im dać czas na zdiagnozowanie i wyeliminowanie problemu, a jak wiemy, nic nie poprawiono. Więc po co ta środowa przerwa... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no tak, o 23:00 weszłam normalnie na server i zero laga latency nie przekraczjące 200ms. pograłam do 2:00 no ale jak długo mozna jesli zaczyna się prace o 8:00 :(. Wczesniej podobne sytuacje były jednak na serwer mozna było wejsć o 21:00. Teraz zdaje się zmienili na 23:00. Zastanawia mnie kto ma priorytet połaczenia bo zdaje się że gracze z Polski. Ciekawe czy jeśli skończy sie okreś świaeczny czy wszystko się zmieni kiedy dzieci wrócą do szkoły.
Mam cichą nadzieje że dziś będzie inaczej. A swoją drogą ludzie postanowili wziaśc sprawe w swoje ręce.
http://forums-en.wow-europe.com/thread.aspx?FN=wow-tech-support-en&T=226768&P=1
Nie sądze żeby to poskutkowało no ale zobaczymy jak ta akcja się potoczy.
Ja poprostu chciałabym normalnie grać w normalnych godzinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 08:23, golden lady napisał:

Ja poprostu chciałabym normalnie grać w normalnych godzinach.


Inaczej grac gdy jest na to czas i ochota!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się