Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 29.12.2005 o 18:17, Boneles napisał:

> > > A tak swoja drogą, mam 150:P
> > > > pytanie jest poprawne bo w przypadku szamana użyte jest "szukamy"
>
> a kto powiedział że szaman jest tankiem?:P

O ile ma tarczę to moze pełni role secondary tank.
Chyba:PPP (nie wiem nie gram hordą:P)


no ja też "Night Elf/Warrior (MT) " :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://forums-en.wow-europe.com/thread.aspx?FN=wow-tech-support-en&T=216683&P=1 czytaliście.
heh odpewnwgo czasu ma m problem z wow tam jest napisane co mozna zrobić aby go nie było według jakiegoś używtkownika.
mam pytanie cyz ktoś wie co zrobić ale wytłumaczy to po polsku.
BO grac w WOW normalnie się nie da.
Na forum blizzarda nazywja to polski problem heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 17:52, WoWmen napisał:

Pytania były dobrze skonstrułowane. W instancjach chodziło o to (prawie wszyscy dobrze zaznaczyli),
że gdzie można iść na tym lvl i mieć coś do roboty a nie tam gdzie wyprawa to istne samobójstwo
;) 46lvl to za niski na niektóre.


Tam nie bylo tak napisane i za najkorzystniejsze mozna by wybrac takie dungeony w ktorych wypadna najlepsze przedmioty.

Dnia 29.12.2005 o 17:52, WoWmen napisał:

Co do kryształu to może i sprawa dyskusyjna ale wątpie by
mogły by być aż takie różnice pomiędźy serwerami.


Sadze ze ceny za np. Prestine Black Diamond na Venture i Doomhammer moga sie roznic nawet o kilka tys % (pamietam ze jak serwer byl mlody to takie cacka kosztowaly majatek, a teraz 5g to max)

Ps. I dodam ze test byl pisany pod katem hordy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale Arcane Crystal po 2G nigdy nie będzie bo schodzi jak ciepłe bułeczki i ceny oscylują pomiędzy 20G za jedno. Z tym najlepszym dunegonem racja troche za mało szczegółowo pytanie ale na 46lvl większość idzie do tego łatwiejszego ze względu na droppy bosów a do tego trudniejszego nikt nie przyjmie takiego low lvl.

Wiem wiem że pod horde troche za bardźo :/ z tym setem dla szamana przesadziłem chyba bo wielu szamanów chyba tego nawet nie wie. Choć można było intuicyjnie po nazwie od jednego z czarów szamana. To był mini teścik i nie całkiem dopracowany. Kiedyś zrobie bardziej dopracowany by był do zrobienia dla wszystkich.

Jutro podam prawidłowe odpowiedzi i większość się przekona co oznacza czytanie ze zrozumieniem ;) 31 osób w tym brało udział, jestem miło zaskoczony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 20:05, Volvox napisał:

> Pytania były dobrze skonstrułowane. W instancjach chodziło o to (prawie wszyscy dobrze
zaznaczyli),
> że gdzie można iść na tym lvl i mieć coś do roboty a nie tam gdzie wyprawa to istne samobójstwo

> ;) 46lvl to za niski na niektóre.

Tam nie bylo tak napisane i za najkorzystniejsze mozna by wybrac takie dungeony w ktorych wypadna
najlepsze przedmioty.

> Co do kryształu to może i sprawa dyskusyjna ale wątpie by
> mogły by być aż takie różnice pomiędźy serwerami.

Sadze ze ceny za np. Prestine Black Diamond na Venture i Doomhammer moga sie roznic nawet o
kilka tys % (pamietam ze jak serwer byl mlody to takie cacka kosztowaly majatek, a teraz 5g
to max)

Ps. I dodam ze test byl pisany pod katem hordy :/


Na Ravencrest [Prestine Black Diamond] kosztowal kiedyś 100-120g obecnie zwiększyli drop rate mozna je kupic za 2,5-5g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 16:20, WoWmen napisał:

http://wowmen-quiz.funtest.pl/ teścik na temat Waszej wiedzy o WoW''ie ;) Nie kożystajcie ze
stron na temat WoW''a podczas rozwiązywania ;) chce by wyniki były w 100% prawdziwe ;)

Ps. Volvox mógłbyś "przypiąć" ten teścik na kilka dni? sprawdzi się wiedźe naszych forumowiczów
o WoW''ie :D


130\200, 23. miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 20:56, Piotrek*** napisał:

realm status jest git, generalnie wszyscy ktorzy nie maja net od tpsa albo aster city moga
spokojnie grac..


no nie zupełnie tak jest, problem nie dotyczy tylko Polski i wszystkich serverów. Problemem jest blizzard i Telia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 20:56, Piotrek*** napisał:

realm status jest git, generalnie wszyscy ktorzy nie maja net od tpsa albo aster city moga
spokojnie grac..


Nie, to nie wina TPSa ani Aster tylko Blizza. Gdyby to byla wina naszego polaaczenia to nigdzie nie dalo by sie wejsc, a na niektore serwy wchodzi sie bez problemu...

P.S. MNIE TEŻ SZLAG TRAFIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 20:56, Piotrek*** napisał:

realm status jest git, generalnie wszyscy ktorzy nie maja net od tpsa albo aster city moga
spokojnie grac..

ja nie mam problemow z pingami posiadam neo 6mb i jest git kolega ma 1024 i tez jest git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kolejny serwer padł, na realm status jest ok, ale Chronomagus nie działa. Ile do cholery jeszcze postaci będę zakładał ??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

K***a to juz nie jest zabawne.
To jak traktują klientów jest żalosne....
Pluje sobie w brodę, ze dwa dni temu przedłużyłem konto o kolejny miesiąc...

IMO tworzenie tematów na forum Blizza, sugerujacych że to tylko polski problem, uważam za nie najlepszy, bowiem nie jest, a także powszechnie wiadomo jakie jest zdanie o Polsce na zachód, południe i północ od Odry.
I nikt się nie będzie przejmował jakimś krajem, w którym wg ich opini do sklepu czy do pracy jeżdzi się koniem z wozem...
Pasowałoby wbijać się do tematów juz istniejących o lagach i badziewnej obsludze Blizza. No i zasypywać ich skrzynke "pozdrowieniami".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się