Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 23.08.2006 o 15:26, CH1CKEN napisał:

Mnie żaden error nie wyskakiwał. Na początku ściągał tylko jakieś 4 kB/s, nic dziwnego skoro
wszyscy rzucili się do ściagania, ale potem już ruszyło i szło normalnym speedem. Ten patch
akurat dużo nie potrzebował do ściągania, więc szybko 1.12 już miałem. Może masz PTR jeszcze?
Usuń folder WoW Test z folderu gry. Lub już wszystko działa?

Patcha ściągnąłem w 10 minut. teraz podczas instalacji wywala mi zebym przeinstalowal gre. robilem dzis to 2 razy... teraz mam juz ten cholerny ostatni patch i zaninstalowac nie moge. pisze ze to problem z systemem lub moja partycja... o co chodzi, instalowalem i na drugiej i to samo. jak to zainstalowac i miec z glowy? funkcja repair nic nie daje. kto mi moze pomóc? :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kampen, Xardasik - zagrajcie może na Burning Legion ;) ja tam gram z qmplami :P a pozatym 75% tego serwera to polacy... ;) a początkujący mogą się zapisać do polskiej gildii The Drunkers (od 20lvl)
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a, jeszcze jedno ;) my gramy Hordą... Nie wiem dlaczego, ale 90% Ally to straszne n00by... Kurde, zabija ktoś takiego Allianta i on już 60''siątke woła xD jakby se sami nie potrafili poradzić... a pozatym Horda rządzi zazwyczaj na BG :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 21:19, Delis napisał:

a, jeszcze jedno ;) my gramy Hordą... Nie wiem dlaczego, ale 90% Ally to straszne n00by...
Kurde, zabija ktoś takiego Allianta i on już 60''siątke woła xD jakby se sami nie potrafili
poradzić... a pozatym Horda rządzi zazwyczaj na BG :D


Dla mnie rasa to nie problem. :P Mogę być nawet Undead''em. xD
Ten serv Burning Legion, to PvP-RP ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The file "D:\World of Warcraft\WoW-1.12.0-enGB-patch.exe" appears to be corrupt. You may need to download this file again.
To check this installation for problems, click the "Repair" button. The Repair tool can automatically fix many update errors.


Tak tak, sciagane z blizzard downloadera i sciagnij jeszcze raz. niech se to w d.. wsadza, 450 megowy patch (reinstalka wowa byla a skopiowalem tylko 1.10...)
kto wie co robić? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałem że Burnin Legion to stary serwer prawie każdy ma tam 60lv i muszą być niezle lagi przy takiej liczbie graczy ogólnie nikt mi tego nie polecał ale nic nie zaszkodzi sprawdzić.A ty Xardasik jutro zrób człowieka na Venture to pogadamy ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tja, ale nastawiony głównie na PVP :) ale jest tam dużo osób, które pomagają niskolevelowcom ;) np. 60''tki pomagają w instach nawet tych, jak RFC w Orgrii :) czyli dla około 10-levelowych graczy ;) Powiedz, jaką klasą byś chciał najbardziej grać, a ja ci podpowiem rasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze jedno czy na burnin legion jest jakaś gildia co potrzebuje rouga bo ja od tej klasy nie odstąpie a czasem są problemy z gildiami ale jak by co to jestem bardzo przydatny ponieważ na 60 lv moge zaatakować znienacka wpakować komuś 3 k dmg lub więcej i zniknąć więc na pvp prosze na mnie uwazac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 21:33, Delis napisał:

tja, ale nastawiony głównie na PVP :) ale jest tam dużo osób, które pomagają niskolevelowcom
;) np. 60''tki pomagają w instach nawet tych, jak RFC w Orgrii :) czyli dla około 10-levelowych
graczy ;) Powiedz, jaką klasą byś chciał najbardziej grać, a ja ci podpowiem rasę


Warlock ;)

@kampen
Oki:) Jak tylko będzie się dało, to robie postac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ja wiem? jedyne zmułki są w Orgri :D A te 60''tki są pomocne ;) I czasem jest nawet po 20 osób w startowych lokacjach (Elwynn Forest).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do Warlocka to polecam orka ;) mają rasową umiejętność zwiększającą dmg zadawany przez pety hunterów i warlocków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 21:36, Radzisz napisał:

przepraszam panow, ale chatujecie na forum. mozecie sie na gg przezucic bo odpowiedzi sa kierowane
tylko do was wiec...


Dziś robiłem reinstalke WoWa, bo chciałem sobie z patchem 1.12 na nowo skonfigurować interfejs (jakoś mi się trochę sypał już :P). Nie miałem żadnych problemów z instalacją, wziąłem zainstalowałem WoWa do całkiem czystego folderu i zaktualizowałem patchem ściągniętmy z www.fileplanet.com

No ale wciąż nie dałem rady wejść nastawić tych modów bo serwerów nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tja, ale narazie nie gram ;) komp zryty xD bede dopiero w przyszlym tygodniu... tzn. ja grałem na koncie qmpla, a teraz na własnym moją postać nazwę Delis :) polecam ten serwer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 21:42, yansen1978 napisał:

No czegoś takiego tom w Święta Bożego narodzenia nie widział. Na serwerze Kilrogg (jeden z
najmłodszych!) jestem ... 1854 w kolejce. Rany boskie...


Hmm, ja takie coś widuje za każdym razem gdy Blizzard uruchamia testowe serwery :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie - ja taki nowicjusz nie jestem. Wiem, że po łatach bywa ciężko. Ale mój dotychczasowy rekord to było jednak coś w okolice 800 (i to na "starym" serwerze) ale 1800?
BTW.
Mam nadzieję, że mój L60 warrior dalej tam jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 20:27, Ciechan napisał:

Nie ma co dzisiaj próbować, trzeba będzie poczekać z graniem do jutra :( Miejmy tylko nadzieję,
żę Blizzard ten jeden dzień zwróci.

No właśnie. Rekompensata w postaci jednego dodatkowego dnia lub dwóch byłaby dobra. O ile dobrze pamiętam to kiedyś już tak zrobili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się