Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 23.08.2006 o 08:50, Air napisał:

Dzisiaj będzie rządzić PvP :)


W Ameryce mieli problemy z uruchomieniem patcha 1.12 na serwerach (w szczególności międzysewerowych BG). Więc spodziewaj się że nie będzie się dało grać do jutra.

A jak nie do jutra to i tak maintenance będzie trwało do 16.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 10:24, Michal256 napisał:

> Dzisiaj będzie rządzić PvP :)

W Ameryce mieli problemy z uruchomieniem patcha 1.12 na serwerach (w szczególności międzysewerowych
BG). Więc spodziewaj się że nie będzie się dało grać do jutra.

A jak nie do jutra to i tak maintenance będzie trwało do 16.

Nawet mnie nie strasz, dopiero wbiłem 60 lvl moim Warlockiem i muszę zabijać !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 10:10, Radzisz napisał:

na 60 na 500 gold trzeba
duzo farmic i wogole, ale na 40 lvl 100 golda ciezko zdobyc. kolega poprostu kupil gold na
jakiejs stronie... a pozatym, gold nie jest najwazniejszy, na 60 lvl przydaje sie tylko na
enchanty... a pozatym, PRECZ CHINESE GOLD FARMEROM! I lamerom...


Wszystko zależy. Mam znajomego, który 800g wyfarmił w trzy dni (pozdrowenia dla Darkhawka :), miał po prostu dobry gear (w tamtym czasie chyba prawie cały tier2). Magowi to zresztą bardzo łatwo, w końcu ma duży wachlarz spelli AoE.

Nie jest prawdą, że gold przydaje się tylko na enchanty. Ważną możliwością spożytkowania kasy jest repair bill, a jeśli się zaczyna np. Naxxramas, to przecież obowiązkiem jest zalizyć pewną liczbę wipów, żeby w ogóle wiedzieć o co z bossem chodzi. Gold można także spośytkowa na zakup przedmiotów zwiększających repuację, np. Bone Fragments czy Savage Fronds dla Argent Dawn. Gold wydaje się także na respeci, co bardzo często kosztuje już maksymalne 50g (co prawda teraz będzie spadało o miesiąc co 5g, ale co to jest 5g :S). Kase mozna też spozytkować na rozwój alta, w sumie to bardzo przyjemne latać na 10-15 poziomie w zielono niebsiekim gearze zakupionym na AH :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 10:28, Ciechan napisał:

Wszystko zależy. Mam znajomego, który 800g wyfarmił w trzy dni (pozdrowenia dla Darkhawka :),
miał po prostu dobry gear (w tamtym czasie chyba prawie cały tier2). Magowi to zresztą bardzo
łatwo, w końcu ma duży wachlarz spelli AoE.

Nie jest prawdą, że gold przydaje się tylko na enchanty. Ważną możliwością spożytkowania kasy
jest repair bill, a jeśli się zaczyna np. Naxxramas, to przecież obowiązkiem jest zalizyć pewną
liczbę wipów, żeby w ogóle wiedzieć o co z bossem chodzi. Gold można także spośytkowa na zakup
przedmiotów zwiększających repuację, np. Bone Fragments czy Savage Fronds dla Argent Dawn.
Gold wydaje się także na respeci, co bardzo często kosztuje już maksymalne 50g (co prawda teraz
będzie spadało o miesiąc co 5g, ale co to jest 5g :S). Kase mozna też spozytkować na rozwój
alta, w sumie to bardzo przyjemne latać na 10-15 poziomie w zielono niebsiekim gearze zakupionym
na AH :)

Przepraszam co ma gear do farmienia? :P zabic moba w silithus na lvlu 57 chyba kazdy 60 lvl da rade :P a essence of air stoi po 10 gold za sztuke, a pada dosyc czesto :P pozatym, zabawa na 19 lvl - widzialem warriora z 2h swordem i na nim crusader.. na 19 lvl. ciekawe, bardzo :P repair - na to duzo nie schodzi, po calym mc mam okolo 10 gold. heh, duzo osob sie chwali a ja to wyfarmilem tyle i tyle... jak bede siedzial 24 h i bede mial szczescie z dropem to walne 2k gold w dzien, przyklad? moj kumpel zebral 40 essence of air, znalazl mieczyk epicki z torby za zabijanie dukow i sprzedal za 1500 gold na ah. i prawie 2k w dzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 10:45, Radzisz napisał:

Przepraszam co ma gear do farmienia? :P


Dobrze, to spróbuj pofarmić bez żadnych przedmiotów na siebie założonych.
+spell damage, + int, +sta, + crit% +mp5 +hit%
No przecież to nie ma nic do zadawnaych obrażeń, szybkości zabijania moba, czasu odpoczynku...

Dnia 23.08.2006 o 10:45, Radzisz napisał:

zabic moba w silithus na lvlu 57 chyba kazdy 60 lvl
da rade :P


Każdy da rade, ale w jakim czasie i czy skończy walke mając po 3% many i życia i czekając pół minuty na dojście do siebie czy mając 100% HP i 70% many. Tu objawia się różnica w gearze.

Dnia 23.08.2006 o 10:45, Radzisz napisał:

repair - na to duzo nie schodzi, po calym mc mam okolo 10 gold.


Ale jak się zaczyna coż zupełnie nowego jak np. omawiane przeze mnie Naxx to już repair bill w momemnice gdy masz 8/8 tier2 i w dodatku cały czerwony wynosi 25g+. A gdy zaczyna się nowego bossa, to może być to noc wipeów i wtedy czerwony armor osiągnąć możesz i trzy razy.

heh, duzo osob sie chwali

Dnia 23.08.2006 o 10:45, Radzisz napisał:

a ja to wyfarmilem tyle i tyle... jak bede siedzial 24 h i bede mial szczescie z dropem to
walne 2k gold w dzien, przyklad? moj kumpel zebral 40 essence of air, znalazl mieczyk epicki
z torby za zabijanie dukow i sprzedal za 1500 gold na ah. i prawie 2k w dzien...


A jak ja będę miał szczęście to mi wypadnie mount z Barona ;) Jasne, że można ale na tym polega cały urok dropów procentowych. Raz się uda, a 1000 razy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.08.2006 o 11:02, Ciechan napisał:

A jak ja będę miał szczęście to mi wypadnie mount z Barona ;) Jasne, że można ale na tym polega
cały urok dropów procentowych. Raz się uda, a 1000 razy nie :)

myslisz ze nie wiem co to wipe? 6 godzin probowalismy zabic vaela i nam na 2 % wipe zrobil :(
hehe, jedni chodza i szukaja epikow, inni chodzą robią questy i im samo pada :) to jest poprostu szczescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 11:02, Ciechan napisał:

> repair - na to duzo nie schodzi, po calym mc mam okolo 10 gold.

Ale jak się zaczyna coż zupełnie nowego jak np. omawiane przeze mnie Naxx to już repair bill
w momemnice gdy masz 8/8 tier2 i w dodatku cały czerwony wynosi 25g+. A gdy zaczyna się nowego
bossa, to może być to noc wipeów i wtedy czerwony armor osiągnąć możesz i trzy razy.


Pomyśl teraz o warriorze, gdzie tier2 i 3 mają po 725 durability i 4925/5672 armor... (dla porównania tier 2 maga ma 450 durability i 666 armor), oni przy czerwonym mają za naprawę po kilkadziesiąt golda i to dla nich norma..., a jak mówisz wziąć 3x repair z czerwonego po wipeach to...
PS. Swoją drogą na trailerze WoWa (tym co pokazywał Hall of the Legends i system kupowania itemów za PvP) rogue który tam chodził miał 5000g...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem gdy po zainstalowqaniu wowa zaczynam sie logowac i wtedy zaczyna sie cos ladowac i zaczyna sie sciagac path 1.12 a ja go niechce bo mam juz patha 1.9 co mam zrobic ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 12:04, patryk1605 napisał:

mam problem gdy po zainstalowqaniu wowa zaczynam sie logowac i wtedy zaczyna sie cos ladowac
i zaczyna sie sciagac path 1.12 a ja go niechce bo mam juz patha 1.9 co mam zrobic ??


Żeby zagrac musisz miec najnowsza wersję łaty. Inaczej nie zalogujesz się na serwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś wie co się mogło stac? istalacja patcha konczy się na 46 % i wyskakuje error i pisze ze nie mozna zrobic update, zeby wziac repaira zrobic. zrobilem i dalej nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 13:06, corum_pob napisał:

dzieciaki, gadajcie sobie o piratach na ich wlasnych forum

nie roznoscie ''prywatnego'' szlamu na inne fora

No jak możesz przecież Pryvatne servery są świetne. Ten World Save co pół godziny który lagóje cię w trakcie walki, te DC które (jeśli WS był dawno) cofają cię o cenne expy, i ubite mobki, te niedziałające skille, questy oraz mnożnik kasy (na niektórych serverach od 6 poziomu leci 1s), no i trzeba podkreślić tą zatrważającą liczbę osób na serveze dzięki czemu zaglądanie do AH (o ile działa) jest bezsensu gdyż nikt tego nie urzywa. Taaak, rzucam szmacairskiego globala wracam na boskie privy :D
(Tekst ten był w 100% ironią, moim zdaniem za granie na privach ich twórcy powinni sami płacić graczom za ich łaskę i cierpliwość :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie żaden error nie wyskakiwał. Na początku ściągał tylko jakieś 4 kB/s, nic dziwnego skoro wszyscy rzucili się do ściagania, ale potem już ruszyło i szło normalnym speedem. Ten patch akurat dużo nie potrzebował do ściągania, więc szybko 1.12 już miałem. Może masz PTR jeszcze? Usuń folder WoW Test z folderu gry. Lub już wszystko działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się