Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 09.12.2005 o 15:46, WildLight napisał:

Nie wiem czemu ale jak slysze [nazwa guild] ma [liczba osob] momentalnie mnie odstawia na bok
... moze dlatego ze bardziej jestem symatykiem samotnej gry z grupka przyjaciol... zreszta
wlasnie tez moze dlatego tworze guild na venture gdzie nie beda osoby z ulicy a znajace siebie
i przede wszystkim spedzajace troche czasu...


Y - jestem w Gildi która liczy 7 osób i raczej więcej nie będzie liczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2005 o 15:55, Sth`Devilish napisał:

Co wcale nie znaczy, że musisz grać z nimi wszystkimi, nadal są jakieś tam grupki przyjaciół/dobrych
znajomych, które questuja razem:) A gildia to po prostu wsparcie i wspólnota, bez niej wielu
rzeczy w tej grze nie osiągniesz (o dobrych zorganizowanych wypadach do Molten Core, Onyxia''s
Lair, Blackwing Lair czy Zul''Gurub lub też Alterac Valley BG możesz bez gildii zapomnieć),
a na inne będziesz musiał ciężko zapracować (podczas gdy w gildii nie ma żadnego problemu z
pożyczeniem komuś dużej kwoty golda, oddaniu jakichś dobrych itemów za free czy też pomocy
w rozwijaniu profesji - wyobraź sobie, że tylko dzięki gildii mam ledwie 41 lvl a już profesje
prawie do końca rozwinięte...). Generalnie gildia to taka frakcja, do której się przynależy
:)


Zgodze się z Toba w bardzo wielu rzeczach ale mialem na mysli to ze denerwuje mnie wlasnie ze ktos przedstawia nazwe guild potem liczbe osob sa roznego typu guild jakby liczba osob byla jedynym wyznacznikiem. Co do pozyczania pieniedzy zyli po prostu zaufania wspolpracy dlatego chce stworzyc taka ze bez wachania kazdy sobie pozyczy itp. z biegiem czasu mysle ze troche wiecej osob dolaczy na razie jeszcze nie istnieje bo uwazam ze wszystko w swoim czasie. Czasem warto poczekac i miec wiecej, przyklad tu to nowa guild na Ventire po stronie aliance maja kolo 30 osob zalozyl moj kolega ktory gra tylko ze mna a nie z guild mowiac "bo nie ma tam nikogo na moim lvl" ja sie szybko wypisalem po kilku h widzac jak sa zachlanni na wladze dlatego tez kolejny aspekt guild to kazdy sobie rowny. Wracajac do znajomego guild ktos napisze ze chce do polskiej guild nie mija moment juz w niej jest mysle ze to nie o to chodzi i bardziej na tym aspekcie sie opieralem piszac. Co do instancji pewnie ze bez tego ani rusz... ale zawsze guild moga w jakis sposob ze soba wspolpracowac co na pewno jest ciezsze niz jedna guild ale wszystko da sie osiagnac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problemem malej gildii jest to ze nie pojdzie zrobic duzych Instance. Do Zg bywaja jeszcze rajdy randomow, ale o MC czy Onyxi mozna pomarzyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2005 o 17:35, Volvox napisał:

Problemem malej gildii jest to ze nie pojdzie zrobic duzych Instance. Do Zg bywaja jeszcze
rajdy randomow, ale o MC czy Onyxi mozna pomarzyc :)

Eeee tam ja do AQ z randomami chodźe :D
Ps. Dzisiaj doszliśmy do 3 bossa :D to jak ubić Raagnarosa w 20 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2005 o 17:50, WoWmen napisał:

> rajdy randomow, ale o MC czy Onyxi mozna pomarzyc :)
Eeee tam ja do AQ z randomami chodźe :D
Ps. Dzisiaj doszliśmy do 3 bossa :D to jak ubić Raagnarosa w 20 :D


Bo to serwer testowy i tam panuja inne zasady. Nikt nie leci na przedmioty tak jak beda ludzie na normalnych serwach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, genialnie... Właśnie wróciłem do domku z nadzieję pogrania trochę przez weekend. Wcześniej zajrzałem tutaj i zobaczyłem link prowadzący na forum Blizza, do tematu w którym rodacy skarżą się na problemy z lagami. Pełen złych przeczuć odpaliłem grę i spróbowałem się zalogować. Jak można się domyślić - nic z tego. Te same problemy, te same objawy - zupełnie jak półtora miesiąca temu. Niby to naprawili, a teraz znowu jest spieprzone. :/ Szkoda gadać. Chodzę cały wściekły na Blizzarda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!!!
Mam takie pytanie czy jest ktos kta gra po stronie Alliance na serwerze RP Moonglade.Zaczałem grac niedawno. Moj elf druid PYTIA ma 5 lvl.Jezeli ktos bylby chetny do wspolnej gry to zapraszam wszystkich.Kontakt przez gg to 1537649.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh.. juz 2 dobe grac sie nie da na Venture Co. Wiecie co moze pomoc? Lacze sie w miare szybko, gra sie wlacza i albo sie nikt nie pojawia.. (nawet ja) albo mam ping na poziomie 2000-3000ms i po pewnym czasie rozlacza z serwerem. Na Warsongu dziala idealnie, nie mam trojanow ani nic takiego.. wszyscy tak macie na Venture Co.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie na Defias Broderhood gra niestety nie jest mozliwa...
Raz gdy mialem 10 000 ms z Elwyn Forest udalem sie az do The Hinterlands...
Mialem wtedy 11 lvl. Po 10 min pojawil sie komunikat ,,You are dead,,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.12.2005 o 18:01, Volvox napisał:

Bo to serwer testowy i tam panuja inne zasady. Nikt nie leci na przedmioty tak jak beda ludzie
na normalnych serwach.

Właśnie że nie :P bo wszyscy pragną je mieć :P Ty byś widział co się stało jak się dropnoł ten legendarny mount.... poprostu tragedia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2005 o 18:52, oczko_21 napisał:

Ehh.. juz 2 dobe grac sie nie da na Venture Co. Wiecie co moze pomoc? Lacze sie w miare szybko,
gra sie wlacza i albo sie nikt nie pojawia.. (nawet ja) albo mam ping na poziomie 2000-3000ms
i po pewnym czasie rozlacza z serwerem. Na Warsongu dziala idealnie, nie mam trojanow ani nic
takiego.. wszyscy tak macie na Venture Co.?


Jeśli nie wszyscy, to przynajmniej większość (szczególnie posiadacze Neo). I nic pomóc nie może. Blizzard znowu ma problemy z serwerami w Niemczech - znamienne jest to, że lagi występują na wszystkich, które w zeszłym tygodniu miały znacznie wydłużony maintenance. Znowu, kiedyś już tak było... I zajęło im półtora miesiąca usunięcie problemu. Nie wiem jak znowu można było do tego dopuścić. Szlag by ich trafił wraz z całą Telią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no nie jest to najfajniesze, szczegolnie jesli ktos gra PvP duzo... mnie brakuje doslownie troszeczke do tego zeby miec rank 10 (jestem 40 w rankingu), a tak obawiam sie ze mi jeszcze spadnie, zamiast wzrosnac... rany...

gra ktos z tu obecnych moze na serwerze Lightning''s Blade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2005 o 19:15, WoWmen napisał:

Właśnie że nie :P bo wszyscy pragną je mieć :P Ty byś widział co się stało jak się dropnoł
ten legendarny mount.... poprostu tragedia :P


No to nasz serwer jakis dziwny bo randomy do ZG to kosmicznie rzadka sprawa, a do MC to chyba tylko 1 widzialem (tj szukali ludzi bo nie iwem czy wyruszyli)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiesz ale to są pseudo randomy ;) większość jest z dość sporym doświadczeniem ;) Jest też pare gildii które zamiast normalnie grać próbóją AQ :P a ja się załapałęm do paru takich rajdów już :D W zg nikt na przedmioty nie leciał bo nic nie było potrzebne :P wszyscy full sety z MC. Jedynie klasy czarujące na Staffy ;) bo dali tragiczny :].
A w AQ są naprawde boskie przedmioty :) Nie powiesz że byś bardźo niechciał zdobyć książke z wyższym lvl Frost bolta/firebala bo takie tam są :D. Grupy totalnych randomów nie potrafią nawet pierwszych dwóch strażników zabić :P co prawda oboje są jak bosowie z Scholo ale mniejsza o to :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2005 o 08:59, villentr napisał:

Bo Horda ładniej brzmi :P. Poza tym Orki czy trole są ładniejsze od ludzi czy g..ów tj elfów.
I na śniadanko wcina sie golonkę a nie jakąś papkę mleczną :P


Jako jeden z "zielonych" masz jednostronny światopogląd. ;P Więc za takie obiektywne racje to ja bardzo dziękuję. Aha, i smacznej elfiej golonki pod choinkę życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego wybieramy horde bo ciekawiej się nią gra. Klasy humanoidalne zawsze są w grach a takie jak tu są żadsze. Ładniejsze krajobrazy na początkowych terenach i ciekawszy rozwój. A pozatym posiadam sentyment do nich dzięki Warcraftowi 3 :P a jak Ty wyjaśnisz dlaczego wszystkie noobki biorą paladynów? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2005 o 18:15, Seaven napisał:

Niby to naprawili, a teraz znowu jest spieprzone. :/ Szkoda gadać. Chodzę cały wściekły na Blizzarda...


Hmm, grałem dzisiaj pół dnia na Venture Co. i żadnych lagów nie uświadczyłem. Grać można, sęk w tym, że musicie się łączyć z nim dość dziwną drogą.... (ja mam DSL 256kbps z Dialogu - Wrocław) Np. teraz spróbowałem się zalogować i wszystko chodzi idealnie, czy to w XR, czy w Ogrimmarze.

A co do pozycji gildii na serwerze, pytałem z czystej ciekawości. Z innej beczki: czy Alliance na lowlv (Venture Co.) nie gra nikt, kto potrafi grać na Warsong Gulch? Dzisiaj zaliczyliśmy 6 wygranych z rzędu, a nasz team wcale jakiś super nie był, w końcu dałem sobie spokój, bo to już się nudne zaczęło robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm Czyli jest ryzyko ze miesiac gry stracony? Nie bede sie rozpisywal jak mnie szlag trafia bo pewnie wiekszosc z Was pewnie to przezyla :P Oddadza chociaz te dni? pewnie nie... ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2005 o 21:11, WoWmen napisał:

No wiesz ale to są pseudo randomy ;)


No wlasnie.. Na normalnym seriwe mala gildia tam nigdy nie pojdzie.
PS. Po co na testowym serrwie chodzic do ZG jak mozna tam normalnie? :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się