Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Moglibyście mi wytłumaczyć kim jest ten Bolvar bo pierwszy raz o nim słysze a historie Warcrafta znam wzdłuż i wszerz, nawet nie wiedziałem ze Tiron ma brata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2010 o 08:43, Markuan napisał:

Zgadzam się z tobą:D Ale wkońcu Arthas był następcą Terenasa a LK chodzilo o to zeby
to był ktos ważny dla Estern Kingdoms, a że młody brawurowy książe był wspanialym celem
dla LK a zarazem łatwym to go sobie ze tak powiem wziął :D

jakie to ma znaczenie że był księciem kiedy jego przeznaczeniem było zabijanie ludzi/elfó/krasnali/itd oraz niszczenie ziem, przecież nie miał żadnej większej władzy od zwyczajnego chlopka kiedy przeszedł na złą strone mocy, z resztą jego królestwo zaraz po zjednoczeniu się z nerzhulem upadło właśnie dzięki niemu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2010 o 15:40, SoieR napisał:

przecież nie miał żadnej większej władzy od zwyczajnego chlopka
kiedy przeszedł na złą strone mocy, z resztą jego królestwo zaraz po zjednoczeniu się
z nerzhulem upadło właśnie dzięki niemu ;]

Możnaby niby argumentować, że jakby nie był księciem, to nie zabiłby tak łatwo swojego ojca, więc podbój jego dawnego królestwa trwałby nieco dłużej. Biorąc jednak pod uwagę, że LK nie musiał się nigdzie spieszyć, nie byłoby to chyba zbyt istotne.
No chyba, że Ner''zul ma na tyle rozbudowane ego, że nie zadowala się kimś, kto nie jest odpowiednio "ważny".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2010 o 16:02, KaPe napisał:

No chyba, że Ner''zul ma na tyle rozbudowane ego, że nie zadowala się kimś, kto nie jest
odpowiednio "ważny".

najbardziej prawdopodobne rozwiązanie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oh ludzie nad czym wy się rozwodzicie?
Przecież nie od dziś wiadomo, że jedną z ulubionych rozrywek złych facetów jest korumpowanie i przeciąganie na swoją drogę "świętych paladynów" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z najnowszym patchem - przy 70% wyskakuje error wiec sciagnalem go z innego mirrora ale podczas instalacji znow error ;/ Jest na to jakis inny sposob niz reinstal gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2010 o 18:15, pkrzysiek25 napisał:

Mam problem z najnowszym patchem - przy 70% wyskakuje error wiec sciagnalem go z innego
mirrora ale podczas instalacji znow error ;/ Jest na to jakis inny sposob niz reinstal
gry?


Ok juz wiem - wystarczylo uruchomic patch jako administrator. Przepraszam za spam ;x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2010 o 18:25, pkrzysiek25 napisał:

Ok juz wiem - wystarczylo uruchomic patch jako administrator. Przepraszam za spam ;x


Ktoś mógłby to wreszcie dodać do FAQ ;P
Przy każdym patchu ktoś ma ten problem >.>''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2010 o 18:59, DemoBytom napisał:

Ktoś mógłby to wreszcie dodać do FAQ ;P
Przy każdym patchu ktoś ma ten problem >.>''


Pomyśli się, ale najpierw niech ktoś jeszcze potwierdzi, że to 100% solucja dla podobnych problemów, bo zdaje się kiedyś ktoś też miał z tym problem i instalowanie z uprawnieniami administratora nic nie dawało. Ogólnie to planuję niedługo wzbogacić FAQ o kilka nowych, ale ostatnio częściej widywanych pytań i odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2010 o 19:31, Azvar napisał:

> Ktoś mógłby to wreszcie dodać do FAQ ;P
> Przy każdym patchu ktoś ma ten problem >.>''

Pomyśli się, ale najpierw niech ktoś jeszcze potwierdzi, że to 100% solucja dla podobnych
problemów, bo zdaje się kiedyś ktoś też miał z tym problem i instalowanie z uprawnieniami
administratora nic nie dawało.

Hmm , no to napewno nie bedzie 100% solucja. Jak ktoś ma syf w kompie, jakieś dziwne sterowniki, porwało go ufo itp itd to może nie podziałać ale w 99% przypadków uruchomienie jako ADMIN (pod vistą, nie wiem jak pod win 7 i xp) rozwiązuje wszystkie errory. Działa u mnie, jak i u moich znajomych z wow tak jak i u wielu ludzi na forum którzy mieli ten problem i im polecono uruchomić jako admin. Tak więc powinno to być coś a''la:
Jeżeli masz problem z instalacją patcha, zanim napiszesz post spróbuj uruchomić Launcher jako administrator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam co mówi Vaadeer ;)
Pod win 7 w 99% przypadków uprawninia admina rozwiązują problem.

Ważne tylko by z uprawnieniami odpalić background downloadera, nie lunchera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK, na pewno znajdzie się to w nowej wersji FAQ :) Jak macie jeszcze jakieś pomysły to piszcie, będzie mi to łatwiej uzupełnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2010 o 20:20, Gallbaroquo napisał:

> http://www.wowwiki.com/Bolvar
I dont spik Inglisz wery gud
A mógłbyś po Polsku streszczyć kto to?

Bolvar był Królem Regentem pod nieobecność Wrynna, znany jako supertank w Stormwind Keep ;)
Po powrocie Variana poprowadził atak sił Przymierza na Plagę, razem z Saurufangiem -> Wydarzenia pod Wrath Gate. Wszyscy myśleli, że zginął tragiczną śmiercią bohatera.
Podczas walki z YoggSarronen w jednej z wizji mozna zobaczyć "Spalonego Czempiona" który opiera się woli Króla Licza.
Co stało się dalej masz w filmiku.
Nie był bratem Tiriona -> byly razem w zakonie paladyńskim, stąd "Bracie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2010 o 20:20, Gallbaroquo napisał:

A mógłbyś po Polsku streszczyć kto to?

Przez dłuższy czas opiekował się synem Variana i pełnił rolę "głównodowodzącego" Alliance - był jednak manipulowany przez Lady Prestor - bardziej znanej jako Onyxia - więc owa armia nie robiła zbyt wiele. Miał swój wielki moment w podstawce, gdzie doszło do konfrontacji ze sługusami Onyxii, udającymi królewskich gwardzistów, usiłującymi zabić wszystkich, aby zataić prawdziwą naturę Lady Prestor. Nie ma już tego questu w grze, usunięto z nadejściem Wratha - gdzie powrócił sam Varian i osobiście rozprawił się z Onyxią(jest to tylko w komiksach).

We Wracie - jeśli grałeś Alliance, pewnie się z nim spotkałeś, robiąc questy w Dragonblight - gdzie dowodził siłami Alliance w ataku na Wrathgate, i "zginął" po zdradzie Putressa. Jak okazało się w ICC, przeżył, a Arthas wziął go sobie na przechowanie, usilnie starając się przerobić na swojego sługusa.
E: Na rajd kobieto, a nie kraść mi posty! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2010 o 19:58, DemoBytom napisał:

Potwierdzam co mówi Vaadeer ;)
Pod win 7 w 99% przypadków uprawninia admina rozwiązują problem.


U mnie w momencie gdy zaczyna się ściąganie patcha przez downloadera (po uruchomieniu gry przez launchera), system zawsze pyta czy chcę go uruchomić z uprawnieniami administratora. Mam Win7, ale na Viscie miałem tak samo. Chyba tylko w którejś z pierwszych wersji beta Visty miałem z tym problem...

Dnia 03.02.2010 o 19:58, DemoBytom napisał:

Ważne tylko by z uprawnieniami odpalić background downloadera, nie lunchera.


Program uruchomiony z uprawnieniami administratora, uruchamia kolejne programy również z uprawnieniami administratora. Czyli jak launcher uruchamia downloadera, a downloader uruchamia patchera, to wystarczy włączyć launcher z uprawnieniami administratora. Tylko że wtedy WoW uruchomiony z tej samej sesji launchera, również zostanie uruchomiony z uprawnieniami administratora. Dlatego standardowo po ściągnięciu downloadera, system powinien się pytać czy uruchomić go z uprawnieniami administratora (dzięki temu launcher a potem gra pozostają uruchomiene z uprawnieniami usera).

I tak btw - to patcher jako jedyny tak naprawdę potrzebuje uprawnień admina (patcher uruchamia się przy 70%). Downloader może ściągać pliki niezależnie od przyznanych uprawnień. Ale jako że downloader automatycznie uruchamia patchera, to przenosi na niego ustawione uprawnienia.

Swoją drogą to przy patchowaniu na pewno nie uruchamiamy background downloadera, tylko zwykłego downloadera. BG downloader służy wyłącznie do ściągania fragmentów patchy przed ich premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2010 o 20:16, Azvar napisał:

OK, na pewno znajdzie się to w nowej wersji FAQ :) Jak macie jeszcze jakieś pomysły to
piszcie, będzie mi to łatwiej uzupełnić.


Jak nie pomoże run as administrator, następne w kolejce powinno być uruchomienie patchera w trybie awaryjnym. Z tego co wiem, dość często pomaga przy rozwiązywaniu bardziej uciążliwych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG. Właśnie zrobiłem znerfione Old Kingdom bez zabijania większości mobów (tylko 2 grupki nerubiańczyków z pierwszego "pokoju" i jedną grupkę humanoidów z terenu przed ostatnim bossem :D ) i żadnego bossa prócz ostatniego :D
Ktoś z drużyny znał drogę na ominięcie prawie całej instancji xD


PS. To dopiero się nazywa przedstawienie własnej gildii w dobrym świetle :D

20100203211637

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się