Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 17.04.2010 o 13:18, Eternal101 napisał:

witam gram od niedawna 80 lvlem dk w wowa i tu moje (noobskie dla niektorych) pytanie.
Jak sie przerywa casta i w ktorym momencie ??

Albo dajesz Escape na klawiaturze albo się ruszasz w którąś stronę, casty automatycznie się przerywają jeśli się ruszysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2010 o 13:18, Eternal101 napisał:

witam gram od niedawna 80 lvlem dk w wowa i tu moje (noobskie dla niektorych) pytanie.
Jak sie przerywa casta i w ktorym momencie ??

Ale swojego czy czyjegoś? I na jakim grasz serverze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2010 o 15:46, Grodhar napisał:

> witam gram od niedawna 80 lvlem dk w wowa i tu moje (noobskie dla niektorych) pytanie.

> Jak sie przerywa casta i w ktorym momencie ??
Ale swojego czy czyjegoś? I na jakim grasz serverze?

czyjegos np bossow na instach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2010 o 16:12, Eternal101 napisał:

> > witam gram od niedawna 80 lvlem dk w wowa i tu moje (noobskie dla niektorych)
pytanie.
>
> > Jak sie przerywa casta i w ktorym momencie ??
> Ale swojego czy czyjegoś? I na jakim grasz serverze?
czyjegos np bossow na instach


No używasz skilla który interruptuje, nie wiem dokładnie jaki, na pewno coś z uholy albo frost. Interrutpować da się tylko jeżeli w okół castbara przeciwnika nie ma takiej metalowej otoczki i tarczy. Btw, jak wbiłeś80 lvl bez takiej wiedzy o_O ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2010 o 17:05, CH1CKEN napisał:

Przyzwyczajajcie się, że do grania w WotLK nie trzeba żadnej wiedzy -_-

Przyzwyczajcie sie, ze do grania na DK nie trzeba zadnej wiedzy ^^

EDIT: ew na privie, gdzie wbija sie 80 lvl po stluczeniu jednego mobka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2010 o 18:09, Hydro2 napisał:

EDIT: ew na privie, gdzie wbija sie 80 lvl po stluczeniu jednego mobka...


Po co, są komendy na wszystko, wystarczy mieć tylko uprawnienia admina :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wcześniej wspomniał coś o addonie do questów, który pokazuje najszybszą kolejność wykonywania i nazwał go "wow pro". Jednak nic takiego na Curse nie znalazłem. Wie ktoś, o co chodziło? Mam nadzieję, że nie o QH...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2010 o 20:36, Undertaker napisał:

Ktoś wcześniej wspomniał coś o addonie do questów, który pokazuje najszybszą kolejność
wykonywania i nazwał go "wow pro". Jednak nic takiego na Curse nie znalazłem. Wie ktoś,
o co chodziło? Mam nadzieję, że nie o QH...

http://www.wow-pro.com/leveling_guides/james_horde_leveling_guide

Addon mimo wszystko swietny i prosty w obsludze i nie zawala ekranu (tylko pasek pokazujacy na mapie jesli otworzysz+inne zalecane addony) a i trzeba sciagnac poradnik dzieki ktoremu bedzie dzialal. Addon nazywa sie TourGuide z tego co wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś przypomnieć ile dokladnie wynosi hit cap dla dwu-rąków w PvP (Warrior Arms)? To było bliżej 5% czy 6%? :) Zaznaczam, chodzi o PvP, czyli vs lvl 80.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję porady. mam 74 lvl Mage i chcę jak najszybciej wbić 80 lvl ale gdy mam zrobić 60questów na 1 lvl to łapie mnie niechęć do dalszej gry. Są jakieś darmowe poradniki albo coś co by pomogło w monotonnym expieniu? Jak dla mnie expienie to najgorsza i najnudniejsza rzecz w WoW''ie, ja tylko uprawiam PvP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2010 o 22:41, Gallbaroquo napisał:

Jak dla mnie expienie to najgorsza i najnudniejsza
rzecz w WoW''ie, ja tylko uprawiam PvP.


Co kto lubi, ale o ile mi wiadomo to od jakiegoś czasu można zdobywać Exp robiąc Battlegroundy :) Możesz więc połączyć pożyteczne z przyjemnym, o ile nie ma za długich kolejek. Inaczej żaden poradnik tobie raczej nie pomoże, bo w zasadzie od TBC (czyli Outlandu) questowanie jest tak proste, że praktycznie szarżuje się przez kolejne krainy jak z górki (tj nie trzeba kombinować z kolejnością questowania jak w starym Azeroth). Możesz również próbować levelować robiąc random dungeony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2010 o 22:41, Gallbaroquo napisał:

Potrzebuję porady. mam 74 lvl Mage i chcę jak najszybciej wbić 80 lvl ale gdy mam zrobić 60questów na 1 lvl to łapie mnie niechęć do dalszej gry. Są jakieś darmowe poradniki albo coś co by pomogło w monotonnym expieniu? Jak dla mnie expienie to najgorsza i najnudniejsza rzecz w WoW''ie, ja tylko uprawiam PvP.


a) 3 posty wyżej jest link do wow-pro?
korzystałem (zanim wprowadzili dung finder) i n aprawdę wygodnie i szybko się expiło.
b) dungeon finder - teraz spokojnie można podbijać expa instancjami.
c) pvp na BG daje expa przeca. Fakt już nie ma bugu, który pozwalał zrobić 10 lv w 2 dni na AV ale i tak też można podbić..
Czyli = robimy questy + dung/bg - i rany, 6lv? Przecież to ze 2? 3? dni roboty? Exp we wrathu leci przeca tak szybko, że aż mi było szkoda jak wbiłem 80 >.<''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie potrzebuje pomocy, moja siostra ma paladyna na moim koncie, ale doszliśmy do wniosku ze ona kupi swoje konto, i teraz chciałbym się upewnić jakie dane wpisać przy zakładaniu jej konta? tylko nazwisko te samo czy imię czy? proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2010 o 10:59, CH1CKEN napisał:

5% - 164 hit rating (jeśli dobrze pamiętam ;p)
- na special "żółte" attacks i white hit z 2H

Pamiętaj o: http://www.wowhead.com/spell=20582 czy talentach jak http://www.wowhead.com/spell=31674
które skutecznie powodują ataki wścieklizny u PvPowców :D


Dzięki za przypomnienie, a co do linków to trudno, raczej nie będe pakować aż 7% w hit, wolę spróbować ArP :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się