Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 03.05.2010 o 13:54, 4ny4 napisał:

Czy ktoś odpalał WoW''a na KUbuntu ? Jest szansa na normalne odpalenie ?


hmmm. myślę ze szansy niema. WOW jest robiony pod windowsa/MACa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2010 o 14:25, Kadaj napisał:

A mnie zaraz chyba szlag trafi:


Heh... Ileż to ja się nasłuchałem tekstów w stylu: "Shut that f-ing train up" itd. ;-) Szczególnie podczas oczekiwania na WG.
W pewnym momencie sam zaczynałem się śmiać... tylko do dziś nie jestem pewien czy z samego odgłosu pociągu, czy też z tych, którzy nań klęli. ;-)
Spokojnie... w Kataklizmie dojdzie odgłos piły łańcuchowej tnącej metal. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie każdy kto użyje tego cholerstwa trafia automatycznie na ignore list. Nie mam ochoty z kimś takim ani rozmawiać ani grać w jednej drużynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2010 o 15:20, Kadaj napisał:

U mnie każdy kto użyje tego cholerstwa trafia automatycznie na ignore list. Nie mam ochoty
z kimś takim ani rozmawiać ani grać w jednej drużynie.


Jeny, aleś ty zgorzkniały :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2010 o 15:33, Azvar napisał:

Jeny, aleś ty zgorzkniały :P


Jestem znacznie bardziej tolerancyjny dla paladynów rajdujacych w dps specu, osób które po raz dziesiąty z rzędu stoją w ogniu podczas rajdu, rollują zbęne im przedmioty itd. Naprawdę. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2010 o 13:54, 4ny4 napisał:

Czy ktoś odpalał WoW''a na KUbuntu ? Jest szansa na normalne odpalenie ?


Ponoć wine spokojnie sobie radzi z WoWem, więc na każdej wersji Ubuntu powinien działać.
https://help.ubuntu.com/community/WorldofWarcraft
Jak widać da radę, grałem zresztą kiedyś z kolesiem, który uruchamiał WoWa z Linucha.

Niemniej.. Po co?
Linux zawsze będzie sobie nieco gorzej radzić z obsługą karty graficznej niż Winda (najlepiej jest chyba z NVidia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

łuuuhuuu, chce tylko powiedzieć ze jestem bardzo szczęśliwy z takiego powodu ze kupilem 2x gamecard za 6.5k gold each one, i nie sadziłem ze kiedykolwiek będzie to możliwe gdzie w wowie jest tyle oszustów. Takze do pazdziernika mam zapłacone ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2010 o 18:09, the_bishop napisał:

łuuuhuuu, chce tylko powiedzieć ze jestem bardzo szczęśliwy z takiego powodu ze kupilem
2x gamecard za 6.5k gold each one, i nie sadziłem ze kiedykolwiek będzie to możliwe gdzie
w wowie jest tyle oszustów. Takze do pazdziernika mam zapłacone ;d

Na moim realmie spokojnie kupisz za 5k, wystarczy znać odpowiednie osoby :P Ale i tak gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2010 o 13:54, 4ny4 napisał:

Czy ktoś odpalał WoW''a na KUbuntu ? Jest szansa na normalne odpalenie ?

Spokojnie można grać w WoWie na Linuxie. Jednak w przypadku jakichś problemów technicznych support Blizzarda Ci nie pomoże, ponieważ wspierają tylko Windę/Maca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak chwalenie się łamaniem EULA. :)
Jeden mój znajomy zarabiał na prepaidy w ten sposób, że "sprzedawał" swoje konto, potem je odzyskiwał (mail do blizza, ze niby konto zostalo skradzione, a byl w posiadaniu cdkeya, secret question i answer więc konto dostawał z powrotem) i miał i konto i kasę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wspominając o tym, że mi pewien znajomy z gry (Belg) opłacał abonament jakiś czas tylko po to bym był MT w jego gildii xD W dodatku rzucał mi drogimi itemami z AH, byle tylko miałbym lepszy gear :P
A jeszcze innemu znajomemu kumple z teamu arenowego opłacili dostęp do tournament realm xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to ze oplacili dostep do arena tournament mnie nie dziwi, ale to z gildia tak ;d
mnie zmajgrejtowal moj arena partner na jego serwer

btw: wie ktos jak wylaczyc to gowno z recount showa za kazdym razem jak wchodze na arene pyta mi sie o reset danych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2010 o 18:09, the_bishop napisał:

łuuuhuuu, chce tylko powiedzieć ze jestem bardzo szczęśliwy z takiego powodu ze kupilem
2x gamecard za 6.5k gold each one, i nie sadziłem ze kiedykolwiek będzie to możliwe gdzie
w wowie jest tyle oszustów. Takze do pazdziernika mam zapłacone ;d


Zaraz zaraz, bo nie bardzo rozumiem... kupiłeś pre-paida za złoto z gry ?
Jeśli tak, to... pomijając fakt że jest to nielegalne, wredne, złe, oszustwo, kradzież, złamanie umowy, świadczące o braku kultury, wyobraźni, szacunku, głupie, nierozsądne, egoistyczne... a więc pomijając to wszystko, to nawet całkiem niezły interes. :-D


@ Kadaj

Lepiej uważaj, bo kiedyś niechcący wrzucisz na ignore list jakiegoś maszynistę z Intercity. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2010 o 20:26, the_bishop napisał:

btw: wie ktos jak wylaczyc to gowno z recount showa za kazdym razem jak wchodze na arene
pyta mi sie o reset danych


W opcjach w zakładce Data, najbardziej po prawej masz panel Data Deletion, pobróbuj z różnymi Confirmations. Jest tam co prawda tylko Instance, Group i Raid, ale może którać z tych trzech opcji zadziała na arenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2010 o 15:20, Kadaj napisał:

U mnie każdy kto użyje tego cholerstwa trafia automatycznie na ignore list. Nie mam ochoty
z kimś takim ani rozmawiać ani grać w jednej drużynie.


Mnie strasznie wkurza, że ten dźwięk się sam odpala za każdym razem gdy się używa tego itemku z WG dającego 2k honoru. Nie po to przehandlowuję wszystkie stone keepery żeby potem kilkanaście razy słyszeć jak moja własna postać robi train.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się