Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

stare heirloomy będą na zawsze 1-80. Nie będą się skalować powyżej 80-tego lv nawet jak wbijesz 10x 85lv.. Blizz tak postanowił bo.. tak.. Na 85 będą dostępne nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2010 o 15:10, DemoBytom napisał:

stare heirloomy będą na zawsze 1-80. Nie będą się skalować powyżej 80-tego lv nawet jak
wbijesz 10x 85lv.. Blizz tak postanowił bo.. tak.. Na 85 będą dostępne nowe.

Blizz tak postanowił żeby był równy lvling 80-85 dla wszystkich. Dlatego stare heirloomy nie będą dawać boosta do XP przy lvlowaniu 80-85.
Dodatek = gear reset, a Ci z heirloomami byliby faworyzowani ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

myślicie ze jest sens kupowania flaskow/potion/buff foodow na leveling w cata ? czy od wejscia dostaniemy nowe flaski etc ?
mam zamiar dosyc szybko wbic 85 dlatego pytam, a czy wy jakos specjanie sie przygotowujecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2010 o 16:44, the_bishop napisał:

a czy wy jakos specjanie sie przygotowujecie ?


Wcale. Im dłużej czasu zajmie mi levelowanie i okrywanie różnych smaczków/ciekawostek tym lepiej. To najprzyjemniejszy etap gry. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2010 o 16:44, the_bishop napisał:

myślicie ze jest sens kupowania flaskow/potion/buff foodow na leveling w cata ? czy od
wejscia dostaniemy nowe flaski etc ?
mam zamiar dosyc szybko wbic 85 dlatego pytam, a czy wy jakos specjanie sie przygotowujecie
?

Daj spokój ja zrobiłem na lajcie jako jedna z pierwszych osób na serwerze 80 lv, ale obrałem prostą ''taktykę'' szybko wystrzelić ze startowych zone''ów gdzie pełno jest ludzi tłukących się o moby i trzaskać questy na trochę dalszym kontencie, wyszło jak miałem 74-75 lv już nie było tłumów, a o Icecrown nie wspomne pamiętam jak wpisywałem /who 78-80 byłem ja, kolega i jeszcze ktoś :)

80 lv wbiłem równy tydzień po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy przygotowuje się jak chce, jedni wcale, inni korzystają z tego co mają, a jeszcze inni stackują consumables po zęby :D

Jeśli zależy Ci na szybkości - wtedy każdy buff się przyda ^^ Pamiętaj, że przy lvlingu nie jest ważny DPS, a downtime (czas jaki spędzasz na regeneracji hp i many) - im krótszy, tym lepiej, bo co z tego jeśli zabijasz moby 2 razy szybciej, skoro 4 razy częściej musisz się regenerować. ;P

A jeśli w ogóle zależy Ci na rekordzie to wbij do bety i przetestuj jakieś taktyki (questy, grind, aoe farm, w odpowiednich miejscach). Pomóc kumpli jest nieoceniona (mob tagging? ;p).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2010 o 13:12, DemoBytom napisał:

Btw.. modlę się by Cata nie wyszło przed eventem halloween-owym.. Tylko tego mi brakuje
do "what a strange trip" i 310% mounta..

"The new 310% Speed Flying Mount skill costs 5000 gold to train. People who already own
a 310% flying mount get it for free."


Właśnie zastanawia mnie co zrobią z obecnymi mountami 310%, czy to czasem nie będzie promocja tylko dla tych co zdobyli je w WLK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2010 o 21:53, alexiej napisał:

Czyli latanko w starych królestwach trzeba będzie znowu się uczyć?! Ech ...


Nie trzeba się tego uczyć, by latać na starych kontynentach. To po prostu dodatkowy bonus 30% do prędkości. Imho cena za taką różnicę jest zdecydowanie za wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jedna rzecz... Jeśli jako lock rzucam np.. na wara "hunt" (chyba tak zwie sie ten spell) i mamy odbicie... i spell trafia mnie... czy po zrobieniu dmg''a leczy mnie z tego? Bo z tego co wyczytałem tak wlasnie działa... ale nie wiem czy tez na mnie XD
Wiem troche głupie ale mnie zastanawia XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2010 o 22:12, GanD napisał:

Nie trzeba się tego uczyć, by latać na starych kontynentach. To po prostu dodatkowy bonus 30% do prędkości. Imho cena za taką różnicę jest zdecydowanie za wysoka.


5k golda za 250% skilla w BC to był wydatek.
5k golda za 250% siklla w Wrathu to już w sumie tylko trochę farmienia.
5k golda w Cata pewnie będzie miec jeszcze mniejsze znaczenie..

Poza tym.. Zrobienie achievementów w Ulduarze przy dzisiejszym sprzęcie - nie jest trudne.. Mamy 310% mounta i skilla za free..
Jeśli zdążę z Halloweenowym eventem - dostanę mounta za free z "What a strange trip" (a robienie ich nie można było nazwać trudnymi).

Jest sporo czasu by sobie kasę odłożyć..

No i na koniec - to ciągle beta, nie wiadomo czy cena się nie zmieni, czy reputacja nie będzie jej obniżać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2010 o 22:14, akwyx napisał:

Zastanawia mnie jedna rzecz... Jeśli jako lock rzucam np.. na wara "hunt" (chyba tak zwie sie ten spell)


Haunt

Dnia 14.08.2010 o 22:14, akwyx napisał:

i mamy odbicie... i spell trafia mnie... czy po zrobieniu dmg''a leczy mnie z tego? Bo z tego co wyczytałem tak wlasnie działa... ale nie wiem czy tez na mnie XD
Wiem troche głupie ale mnie zastanawia XD


Nie. Po odbiciu nie jesteś już osobą castującą spell - a haunt leczy osobę, która go rzuciła. Po zrobieniu dmg nie leczy nikogo.

Tak samo jak odbity Seed of Corrutpion rani ciebie i twoją drużynę, nie przeciwników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2010 o 21:53, alexiej napisał:

Czyli latanko w starych królestwach trzeba będzie znowu się uczyć?! Ech ...


Tak trzeba wykupić Old Weather Flying.
Kosztuje to 20k golda + 100 emblems of Cataclysm (max 2 dziennie można zdobyć) + trzeba mieć specjalnego mounta, który działa tylko i wyłącznie w starym kontynencie..

>.<''

A serio..Nic nie trzeba się uczyć. Latać można od początku nawet na 180% mouncie.. >.>''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2010 o 21:48, Saref napisał:

/ciach/

Osoby z mountami 310% w WotLKu będą miały automatycznie nowego flying skilla w Cata.


No shit Sherlock...

Chodziło mi o to co się stanie z tymi mountami w Cataclysm, czy nadal będą 310% i nadal będą dawać free skill.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2010 o 23:19, Azvar napisał:

Chodziło mi o to co się stanie z tymi mountami w Cataclysm, czy nadal będą 310% i nadal będą dawać free skill.


tzn.. czyli po wyjściu Cata - zdobędziemy takiego mounta, tak?
Pewnie będzie wymagać skilla 310% by móc się go nauczyć.

Te za achievy z Ulduaru pewnie zostaną (prędzej czy później) usunięte..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2010 o 23:19, Azvar napisał:

> /ciach/
>
> Osoby z mountami 310% w WotLKu będą miały automatycznie nowego flying skilla w Cata.


No shit Sherlock...

Chodziło mi o to co się stanie z tymi mountami w Cataclysm, czy nadal będą 310% i nadal
będą dawać free skill.


Pewnie tak. "What a strange trip" wymaga robienia questów w określonym czasie przez cały rok. I to będzie tak samo czasochłonne. Ja na przykład w zeszłym roku ominąłem jeden achievement podczas Winter Veil (bo nie chciało mi się siedzieć na battlegroundach w przebraniu gnoma, które schodzi po pierwszej śmierci) i nawet gdybym miał teraz wszystko inne zrobione, to znowu muszę czekać do grudnia żeby móc to skończyć.
Ulduarowy mount? Do 80-go poziomu i tak nie do zdobycia, a później też trzeba chwilę nad tym posiedzieć (w WotLK widziałem rajdy np. 8x80 wipujące w Tempest Keep bo ludzie nie znali taktyk i sądzili że ze swoim sprzętem mogą to wziąć z marszu). Nie wiem czy nie szybciej będzie nabić 5k golda niż znaleźć drużynę skłonną iść na rajd z WotLK i w dodatku potrafiącą to zrobić. IMO zostawią mounty tak jak są obecnie, najwyżej zmienią takie, które będą zbyt proste do zdobycia. Ale gdyby mount 310% był łatwiejszy niż nabicie 5k golda, to już dawno widziałoby się je u co drugiej postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się