Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 13.05.2012 o 18:19, Daronn_Darker napisał:

> Tak, działa.
Nie działa. Przerzuca mnie na battle.net i nic się nie dzieje.


Sprawdź jeszcze: worldofwarcraft.com/account/claim-promotion.html?promoId=SEVEN_DAYS_PROMOTION

Jeśli to nie pomoże, to najprawdopodobniej nie kwalifikujesz się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Nie rozumiem. Jest napisane, że jeśli moje konto było nieaktywne przez 30 dni lub więcej, mogę to wykorzystać. I mam tylko takie info po zalogowaniu: ''This Battle.net account does not have any World of Warcraft accounts associated with it. To merge a World of Warcraft account with this Battle.net account, click here.''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, od jak dawna nie logowałeś się do WoW, ale jeśli ponad 2 miesiące, to mogę Ci wysłać scroll of ressurection - efekt taki sam, jak tam promocja (7 dni darmowe, plus upgrade do CT i możliwośc awansu jednej postaci od razu na 80lv), ale do tego potrzebny byłby Twój adres email.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 19:45, GanD napisał:

Nie wiem, od jak dawna nie logowałeś się do WoW, ale jeśli ponad 2 miesiące, to mogę
Ci wysłać scroll of ressurection - efekt taki sam, jak tam promocja (7 dni darmowe, plus
upgrade do CT i możliwośc awansu jednej postaci od razu na 80lv), ale do tego potrzebny
byłby Twój adres email.

Wysłałem na gg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uhh, ja nawet nie mam gg zainstalowanego, nie używam go od wieków. Powinienem usunąć to info z gramsajta. Możesz ewentualnie wysłać wiadomość na email. Ten jest ciągle aktualny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Vilmar, GanD

dzieki za wskazowki ;) z wowwiki korzystalem do czasu (byla jakas afera ze miana adminow i wirusami na stronie, przerzucilem sie na wowpedie).

Co do linku GanDiego, bede mial co czytac ;) dzieki wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 12:13, Daronn_Darker napisał:

Poradziłem sobie po swojemu :D Jakie addony każdy tank musi mieć? Zaznaczę, że gram druidem.


Obowiązkowe dla tanka są chyba tylko Threat Plates [albo coś o podobnej funkcji]. Osobiście nie znam nikogo, kto by jeszcze używał Omen, bo threat już od dawna nie stanowi dla żadnego tanka problemu.
Poza tym BigWigs albo DBM - choć to akurat każdy raider powinien mieć.
Reszta to już Twoje własne preferencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 12:13, Daronn_Darker napisał:

Poradziłem sobie po swojemu :D Jakie addony każdy tank musi mieć? Zaznaczę, że gram druidem.


TidyPlates.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KREWFX-66V4-6Y6F6V-88HZ-69XX68 - Do wersji próbnej, kto pierwszy ten lepszy :)
Mi nie jest potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2012 o 13:46, Isildur napisał:

... - Do wersji próbnej, kto pierwszy ten lepszy :)
Mi nie jest potrzebny.


Może mnie ktoś uświadomić czym taka wersja próbna różni się od triala pozwalającego bawić się do 20lvla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2012 o 21:52, Alehor napisał:

Może mnie ktoś uświadomić czym taka wersja próbna różni się od triala pozwalającego bawić
się do 20lvla?

Niczym, po prostu nie wszyscy wiedzą o trialu więc Blizz dodaje te klucze do pudełka SC2 i Diablo3. Ulotka z kluczem brzmi bardziej zachęcająco niż ulotka WoW za free.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2012 o 23:30, CH1CKEN napisał:

Niczym, po prostu nie wszyscy wiedzą o trialu więc Blizz dodaje te klucze do pudełka
SC2 i Diablo3. Ulotka z kluczem brzmi bardziej zachęcająco niż ulotka WoW za free.


GG Blizzard... nie spodziewałem się takich zabiegów no ale cóż... robią się coraz bardziej casual friendly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 00:13, Alehor napisał:

> Niczym, po prostu nie wszyscy wiedzą o trialu więc Blizz dodaje te klucze do pudełka

> SC2 i Diablo3. Ulotka z kluczem brzmi bardziej zachęcająco niż ulotka WoW za free.


GG Blizzard... nie spodziewałem się takich zabiegów no ale cóż... robią się coraz bardziej
casual friendly

Co ma trial do casualizacji ? ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mógłby kto mi doradzić z wyborem serwera głownie będę zajmował się PVE i Questami chciałbym żeby serwer miał dużo polaków .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 09:05, Szw3dzik napisał:

Witam mógłby kto mi doradzić z wyborem serwera głownie będę zajmował się PVE i Questami
chciałbym żeby serwer miał dużo polaków .

Burning Legion wita. Normalni ludzie uciekają od community polskiego, ale to Twój wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 10:18, Daronn_Darker napisał:

> Witam mógłby kto mi doradzić z wyborem serwera głownie będę zajmował się PVE i Questami

> chciałbym żeby serwer miał dużo polaków .
Burning Legion wita. Normalni ludzie uciekają od community polskiego, ale to Twój wybór.


No teraz jestem na MoonGlade nie wiem jak tam z polakami ale czy na serwerach RP sa przestrzegany ten caly slang czy kazdy mowi zazwyczaj normalnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się