Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Co to za channele tam? :P "Redridge Mountains 12421516"?? Druga sprawa jak tak zawsze mam :P Mój komp nie spełnia minimalnych wymagań więc ledwo, ledwo to idzie (ja bym się cieszył, że doleciałem bez disconnecta :P). Na 20lvl paladyn ma więcej umiejętności-blessingi, seale- u Ciebie coś ich mało. I czemu aura jest zasłonięta (ocenzurowana?)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>I czemu aura jest zasłonięta (ocenzurowana?)?

Obrazek z aurą jeszcze wtedy się nie załadował :)
Nabiłem ze 4 lvl i nie polazłem do trenera, więc tak wyszło, że miałem mało czarów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://forums.worldofwarcraft.com/thread.html;jsessionid=596803309880A5EC5A86318445EF7A57?topicId=55975614&sid=1&pageNo= 1

Nie no naprawde Blizzard to już chyba ma problemy z nadmiarem graczy , ale jeśli w dalszym ciągu bedą sie tak bawić to w szybkim czasie zmaleje liczba grających w te gre . Temat wyżej wklejony dotyczy tego , że redukują honor otrzymywany o 30%. Nie grałem w WoWa przez 3 miechy , kiedy dowiedziałem się o świetnym sposobie na złapanie paru epików zamówiłem pre paida . Ale jak to zwykly bywa nasz Kochany BLIZZARD rzuca nam kłody pod nogi no bo czemu nie ? "Gra opiera sie na raidowaniu nie na pvp" - ktoś powie . Więc w takim razie po co wprowadzano do gry pvp ? PvPowałem dość długi czas , ani razu nie osiągnołem 14 rangi to fakt , teraz chciałem zdobyć bronie / ekwipunek adekwatny do początkowego lvlowania w outlandach [ niestety jakie głosy chodzą i śa to głosy prawdziwe zielone itemki w outlandach bedą lepsze niz duuuuuużo itemow epickich teraz ... ] .

Dziś rozmawiałem z moim kumplem na ten temat [ tzn temat GM sprzęt - Gladiator sprzęt ] powiedział , że lepiej bym sobie zostawił honor na TBC i kupił na 70 lvlu itemki ... rozważyłem to i do jakiego wniosku doszedłem :
Znając Blizza , prawdopodbnie skasuje on cały honor przed wyjściem TBC [ może czarne wizje mam , a może jestem po prostu przewidujący ... ] po to , by ludzie którzy nabiją lvl 70 i w między czasie nabiją "marki" z areny mogli by kupić sprzęt do DPSu lepszy od itemków z Naxx [ pewnie i lepsze od paru inst 25 man jakie będą w TBC ] i spokojnie soibe gankować wszystko ... powtarzam , że to jest moja wizja i po tym co robi ostatnio blizzard jest to bardzo możliwe.

Pewnie pewne osoby zbesztają mnie za ten post i stwierdzą , że jest on bez sensu - może mają racje bo ich to nie obchodzi bo PvE''ują , ale ja po półtora roku PvEowania od ok. 17 do 1-2 godz nad ranem jestem tym znudzony -.- [ dlaczego ? konto mi okradli proste i oczywiste ] dlatego teraz chciałem coś osiągnąc przez PvP [ w czym podobno dobry jestem ] ale niestety blizzard rzuca NAM pod nogi kłody.

GG blizz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze, że to zmieniają.

Bez przesady, żeby postacie z green itemami nagle wyskakiwały z epick shoulderami. Na Bgs biegają same nooby, które campują GY ally na AB zamiast bronic flag. Ludzie tylko narzekają na Premade''y, to zróbcie sobie gildie PvP, pograjcie parę tygodni razem i później zaczynajcie grać.

Stary system honoru był lepszy, ten wymaga usprawnienia, czytaj utrudnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.
mam pewien problem z WoWem...
otóż.
Zakupiłem ostatnio karte Gigabyte 7900GT i po włączeniu wowa i ustawieniu wszystkiego na max pod postacią występują takie dziwne trójkąty (artefakty graficzne). Po zjechaniu suwakami na połowę, artefakty znikają.
Dodam, ze karta nie jest kręcona w żaden sposób a problem występuje tylko w WoWie.
Sterowniki zainstalowane najnowsze.

Czy ktokolwiek spotkał sie z taki problemem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KuR** !!;] juz 14:40 a kuriera z WoWem jak nie było tak nie ma :/ mam nadzieje ze dostane Go dzisiaj =D
znajac swoje szczescie to pewno wystapiły pewne "komplikacje" :/
ehh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 14:53, michu96 napisał:

Jak myślicie na jaką cene zmniejszą abonament?? I kiedy??
Bo teraz chyba wynosi 50zł!! :))

Ano tyle wynosi, ale jak ludzie płacą to po co go obniżać??

50 zł to nie wygórowana kwota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

YEESS!!! Własnie Otrzymałem WoWa!!!!!!!!:)
I''M so HAPPY :D:D:D teraz musi mi sie udac zarejestrowac ... to bedzie trudne;]
no ale mam nadzieje ze wszystko bedzie ok :)
hmm:> na jakim serwie by tu zagrac ?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 15:21, MC-MaCsi napisał:

YEESS!!! Własnie Otrzymałem WoWa!!!!!!!!:)
I''M so HAPPY :D:D:D teraz musi mi sie udac zarejestrowac ... to bedzie trudne;]
no ale mam nadzieje ze wszystko bedzie ok :)
hmm:> na jakim serwie by tu zagrac ?:>


A to się samemu serwer wybiera?? :)
MC-MaCsi>>> Życzę Ci dobrej zabawy i powiem ci że zarejstrowanie nie jest takie trudne jak się wydaje!! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 16:25, Xantus napisał:

> A to się samemu serwer wybiera?? :)

Owszem


Możesz mi pokazać liste serwerów na jakieś stronce?? A i jeszcze jedno można grać na paru serwerach na raz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 17:12, michu96 napisał:

Jak można zarejstrować się na fałszywą karte?? A po za tym bedziesz abonament placil??


Falszywy numer jest uzyty tylko do zalozenia konta i skorzystania z darmowego miesiaca. Pozniej trzeba przejsc na zdrapke albo na wlasna karte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie :)
Juz zaczynam zbierać kase na Pre-Paida.
Fajnie by bylo gdybym trafil na numer jakiejs osoby :D znikneloby jej troche kaski po miechu ^_^ ale wtedy to juz bym mogl miec problema :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Honor jest zredukowany gdyż teraz 1 pvp item można kupić za tyle honoru co sie w 1 dzień mogło nabić. Druga sprawa honor teraz nie spada i jak np. 2 tyg. nie bawiłeś sie w pvp to nadal masz tyle samo honoru. Teraz masz także limit honoru jaki możesz mieć (cena 2 pvp itemów), bo za honor kupujesz itemy (nie za rank, bo go nie ma).

Zielone itemy z questów nie są lepsze od epików z Naxxa, ale niebieskie itemy z 5 osobowych instancji (bossów) są już (statami) do nich bardzo zbliżone.

Blizz nie rzuca kłód pod nogi tylko ułatwia pvp, bo kiedyś by mieć 14 rank to trzeba było byc w czołowce rankingu co wiązało się z masą honoru i byciem nolife, casual playerzy nie mogli marzyć o 14 ranku bo prostu nie mieli czasu by nabić tyle honoru w 1 tydzień.

Co do sprzetu z areny to chyba oczywiste, że sprzęt na 70lvl musi byc lepszy od sprzętu na 60 (wspomniany tier3). Druga sprawa na 70lvl masz tier 4, tier 5 (są plotki o tier 6, ale nawet jak go nie bedzie w BC to pewnie w któryms patchu na pewno), które pewno będą lepsze od pvp itemów (w dodatku tych tierów to wybierasz wersje jaką chcesz, np. dla warriora: tank lub dps, dla priesta: holy lub shadow itp.). No i jak już wcześniej wspomniałem jest limit honoru jaki możesz mieć naraz, wiec nie licz, że mógłbyś go zostawić na itemy z 70lvl (gdyby Blizz zostawił honor w BC).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się