Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 20.12.2006 o 22:38, pkapis napisał:

Dzięki za rozjaśnienie. Jak rozumiem, mogę sobie znaleźć jeden serwer RPG na którym będę grał
w Sojuszu i drugi na którym będę w Hordzie.


Źle zrozumiałeś :) Właśnie na serwerze RP [rpg] i normal możesz mieć postacie po 2 stronach konfliktu. Jedynie na serwerach PvP i RPPvP jesteś niejako "przymuszony" do jednej strony ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 09:24, enderek3 napisał:

Źle zrozumiałeś :) Właśnie na serwerze RP [rpg] i normal możesz mieć postacie po 2 stronach
konfliktu. Jedynie na serwerach PvP i RPPvP jesteś niejako "przymuszony" do jednej strony ;).


Ano właśnie, to wiem, ale nie bardzo rozumiem powód, dla którego tak jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 22:33, JJanosiKK napisał:

) a tak bajdelej...enchanting+leatherworking pasuje
do rogala??:P z gory dzieki za hlp ;]



Ja bym wybrał herbalism + alchemy - można taniej produkowac odtrutki a na wysokopoziomowych potach można nieźle zarobic

Ewentualnie tailoring + enchanting - szyjesz ubranka na dis i masz na enchanting materiały i do tego na torbach można zarobić

lub skining + leatherworking - ale na koncu chyba zamiast leather robisz same mail a dla rogala to nic nie da bo moze tylko nosic leather -


Co do serwerów - na jednym serwerze mozna miec 6-8 postaci nie pamietam i pomnoż to razy ilość serwerów - tyle możnamieć chyba postaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm!no kumpel mowil ze na enchant idzie duzo kasy!ale z tego sa wery good itemki ;p mam pomysla...:D

DO ALL:
Jaki zestaw lepszy waszym zdaniem:
1 Skining+Leatherworking
2 Enchanting+Leatherworking
3 Herbalism+Alchemy
4 inne wspanialsze pomysly :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.12.2006 o 14:41, JJanosiKK napisał:

4 inne wspanialsze pomysły :D


No cóż... fajny jest mining+engeniring (wiem bo sam miałem, fajne przedmioty można robić) a także mining+weaponsmith.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 14:41, JJanosiKK napisał:

1 Skining+Leatherworking


Tylko jak masz paterny na Hide of the Wild lub na Shifting Cloak bo z tego sie najczesciej kase robi.

Dnia 21.12.2006 o 14:41, JJanosiKK napisał:

3 Herbalism+Alchemy


To dobre ale dla prawdziwej kasy trzeba miec patterny na Flaski

Dnia 21.12.2006 o 14:41, JJanosiKK napisał:

4 inne wspanialsze pomysly :D


Skinning/Mining/Herbalism - warto wybrac 2 z tych 3. Dobre jesli ktos lubi farmowac. Skining i mining przyda sie w Burning Steppes (smoki + Thronium) lub Winterspring. Herbalism jest dobre jak sie sporo jezdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej:)
Mam pewien problem... Dostalem Wow''a... Ale na poczatku chcem pograc na prywatncyh (testowych) servach...
Tylko nie wiem jak sie sprawa ma z patchami... Ktory wybrac? Ktory jest najlepszy? Moze podacie jakis fajny serv do gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwery prywatne to synonim serwerów nielegalnych, pirackich i zasadniczo nie można powiedzieć że jakikolwiek z nich jest dobry. A testowe serwery to całkiem inna bajka, one służą wyłącznie Blizzardowi do testowania nowych patchy - i wymagają posiadania aktywnego konta do testu.

Sprawa z patchami ma się tak że gra się zawsze na najnowszym patchu, nieważne czy ci się to podoba czy nie

Fajny serw do gry? www.wow-europe.com
A jeśli chcesz przetestować grę, to http://teaser.wow-europe.com/ i tam wygeneruj sobie 10-dniowy klucz do serwerów Blizzarda. Koniecznie podaj prawidłowe dane osobowe, bo jeżeli gra ci się spodoba, to 10-dniowe konto możesz przedłużyć kluczem z oryginalnego pudelka i grać dalej jeśli tylko chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no patrzę że tu prawie każdy ma kontakt z piractwem. To tak jak u mnie na osiedlu chodzą gadają - jest nowa gierka (w wakacje to bylo i jest do dzis), wow sie nazywa fajnie sie gra... mam juz 250 lvl -,- To mnie dobija. Żaden nie zagrał w normalnego wowa jakiego my mamy na co dzień i chodzi gada że wie co to wow... A raid? jak takie serwy ponoć obsluguja ok 50 graczy to zrób rajd bwl... bez sensu, to jest jak gra na cheatach. Troche mnie to przeraża, to co się ostatnio dzieje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 18:48, Snake_GMC napisał:

I właśnie dlatego wolę dać to 5 dych na miech i mieć rozgrywkę najwyżej jakości.


No zgadzam sie z wami...
Pytanie mam: czy jesli mam ta wersje 1.0.0. i chcem teraz patcha to czy wystarczy zainstlowac teraz full 1.12, np.
http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=1339 ten..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 19:01, Daimon_Frey napisał:

Nie wystarczy.
Mój WoW pokazuje właśnie wersję 2.0.1


to moglbys mi po kolei powiedziec co mam czynic z patchami? Ktorymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 19:05, Michael1v5 napisał:

to moglbys mi po kolei powiedziec co mam czynic z patchami? Ktorymi?


WoW sam ściągnie sobie potrzebne rzeczy przy próbie połączenia. Ja sam tylko na tym polegam, bo bym się chyba pogubił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 19:05, Michael1v5 napisał:

to moglbys mi po kolei powiedziec co mam czynic z patchami? Ktorymi?


Jeśli masz już full path 1.12.0 to teraz musisz zainstalować (ściągnąć) path Before the Storm i to wszystko (wtedy będzie zaktualizowane do 2.0.1) . Ale ten path ma gdzieś 400-600 mb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko, że żeby ściągać patche za pomocą WoWa, nie musisz mieć założonego konta. Wystarczy że spróbujesz zalogować się podając jakiekolwiek dane, a gra i tak zacznie ściągać patche (wersja gry jest weryfikowana przed sprawdzeniem poprawności danych o koncie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 20:02, ferbi napisał:

Ziomy, zdobyłem punkty honoru. Pytanie, gdzie/jak mogę je zamienić na jakieś przedmioty?

Stormwind, Old Town, koło wejścia do SI:7, "ziom".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aa, no i oczywiście w krainach odpowiadających danemu BG, czyli Alterac Mountains(AV), Arathi Highlands(AB) i Ashenvale(WSG).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się