Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Witam, mam pytanko, a mianowicie mam jeszcze pare dni darmowego grania Guest Pass''a (10 dni). Kupiłem już WoW''a i zastanawia mnie to, czy po upływie tych 10 dni (lub może jeszcze w ich trakcie) będę mógł kontynuwoać grę na tym koncie wpisując klucz z pełnej wersji (czyli 1 darmowy miesiąc wchodzący w skład WoW''a). No i drugie pytanie, słyszałem, że ludzi korzystający 10 dniowego pass''a mają ograniczenia na koncie....czy to prawda? Jeżeli tak to jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 21:03, Skwarek pl napisał:

Witam, mam pytanko, a mianowicie mam jeszcze pare dni darmowego grania Guest Pass''a (10 dni).
Kupiłem już WoW''a i zastanawia mnie to, czy po upływie tych 10 dni (lub może jeszcze w ich
trakcie) będę mógł kontynuwoać grę na tym koncie wpisując klucz z pełnej wersji (czyli 1 darmowy
miesiąc wchodzący w skład WoW''a). No i drugie pytanie, słyszałem, że ludzi korzystający 10
dniowego pass''a mają ograniczenia na koncie....czy to prawda? Jeżeli tak to jakie?


Zaloguj sie na twoje konto na wow-europe.com i w panelu zarzadzania kontem powiniens miec mozliwosc wpisania cdkeya, ja tam wpiszesz to konto zostanie upgradniete do pelnego i zachowasz wszystkie postacie.

Co do limitów to zdajsie guest passy nie maja limitow natomiast limity maja trial kody (brak trade''a, limit do 20 lvl, itd), wszystkie limity znikaja po wpisaniu cdkeya z pelnej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówił Priorin, zaloguj się na swoim koncie na wow-europe i tam będziesz miał opcje wpisania keya z pełnego WoWa, dostaniesz wtedy ten miesiąc i znikną limity. Limity to zablokowana opcja trade, domu aukcyjnego, wysyłania maili, limit do 20lvl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zara mnie cos trafi:/ najpierw sciagalem 2.86 GB instalke WoWa... (chodzi o 10 dni triala) okazalo sie ze na instal trza 5GB... a na koniec okazalo sie ze musze sciagnac 700Mb patcha... no i mam 2 dni sciagania:/ czego to trial a 5 GB zajmuje?? full version zajmuje chyba tyle samo..to sie czyms rozni??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 11:58, diablolod napisał:


wiesz to jest ta sama gra :)Nie wiem co cie tak dziwi :)Tylkoe że w trialu masz 10 dni grania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt trial potrzebuje tego samego co oryginał, tylko że masz 10 dni grania :P 2GB, które ściągałeś to instalator, który rozpakowuje grę do tych 5GB. Potem i tak musisz sciągnąć najnowsze patche, które też troche mają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 12:00, skubsa napisał:

>
wiesz to jest ta sama gra :)Nie wiem co cie tak dziwi :)Tylkoe że w trialu masz 10 dni grania



no wlasnie widze...takze mam bez kupienia orginalke
WoWa :PP znaczy to ze jak kupie orginal to wystarczy ze wpisze ten cd key i nie bede musial nstalowac od nowa ?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 13:28, diablolod napisał:


Możesz chyba zmienić z triala na normalnego,tzn zapłacisz za następny miech i grasz normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 13:28, diablolod napisał:

no wlasnie widze...takze mam bez kupienia orginalke
WoWa :PP znaczy to ze jak kupie orginal to wystarczy ze wpisze ten cd key i nie bede musial
nstalowac od nowa ?? ;)


Dokładnie, wystarczy potem przedłużyć konto i możesz grać normalnie. Klient do WoWa jest jeden, bo i tak nie ma za bardzo jak rozdzielić triala od retaila (chodzisz po tym samym świecie, spotykasz tych samych ludzi, a ograniczenie na konto jest nałożone od strony serwera i to serwer nie pozwala ci levelować powyżej poziomu 20).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 13:37, skubsa napisał:

>
Możesz chyba zmienić z triala na normalnego,tzn zapłacisz za następny miech i grasz normalnie


Triala nie można przedłużać płacąc za kolejny miech. Trzeba kupić oryginalne pudełko z grą żeby móc grać dalej - i uaktualnić konto do pełnej wersji przy pomocy znajdującego się w pudełku CD-Keya. Dopiero pełne, uaktualnione konto można przedłużać płacąc za następne miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie będziesz grał w nic innego poza WoW, a co za tym idzie, nie będzie kupował innych gier, to prawdopodobnie Twój portfel mocno nie ucierpi, a może nawet zyska (to zależy ile do tej pory wydawałeś na gry). Kupując WoW masz na stracie 40 dni grania za darmo (30 dni + 10dni trial, który zakładasz sam sobie). Potem najlepiej opłacać grę z góry za 6 miesięcy, wtedy płacisz tylko 10 euro za miesiąc, a euro ostatnio nie jest takie drogie, stoi około 3,80zł za sztukę, więc za 6 miesięcy z góry to jest mniej niż 240zł, w skali roku mniej niż 500zł. Do tego dolicz 100zł na TBC, z którego prawdopodobnie także będzie dodatkowy miesiąc gry za darmo. Tak licz, gdy chcesz grać cały rok, mniej miesięcy, to mniejsza opłata. Tak więc zastanów się, czy stać Cię na taki wydatek, jeśli tak, to jedynym problemem pozostaje, czy WoW wciągnie Cię na tyle by nie kupować już nic innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, ja gram już rok. Na początku zastanawiałem się czy nie szkoda na to kasy ale zrezygnowałem z kupowania innych gier jak również przestałem kupować Cd-Action i jakoś wyszło na to że więcej nie wydaję :)
Nie żałuję że to zrobiłem, gra oprócz satysfakcji z samego grania daje Ci możliwość poznania innych ludzi i właśnie to tak do niej przyciąga ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

konto mozna zamrozic kiedy sie chce tzn do uplyniecia ostatniego terminu oplaconego grania.
upgrade z triala do retail wersji jest troche klopotliwe .jesli chce sie miec dostep do wszystkich mozliwosci WoW-a przed uplywem triala a po upgradzie konta .
trzeba troche pomieszac z kontem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 15:10, skubsa napisał:

Więc zdecydowałem że będe grał,ale tylko ja będe miał wolny czas :)A i czy mozna zamrozić sobie
konto kiedy sie chce??

Można. Ale nie można np. pograsz 2 godzinki, zamrozic, i wieczorem znowu. To nie możliwe, niektórzy już tak myśleli że są cwani :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się