Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 18.07.2007 o 12:44, cooper232 napisał:

że jest jakaś nowa wersja patcha.

:| A przeczytałeś chociaż kiedy tego newsa dodano? A i mój błąd, cytat ze strony TDU.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 11:53, yahoou napisał:

aaaa... no i jeszcze moj maly rodzynek... gra typowo motoryzacyjna... a gdy jedziemy obojetnie
jakim Lambo i nadziejemy sie na policje to panienka w centrali mowi ze maja scigac LAMBORDŻINI...
otoz nawet nie trzeba byc znawca motoryzacji by wiedziec ze wymawia sie to inaczej a mianowicie
LAMBORGINI bez zadnych DŻ w srodku...


Zależy w jakim języku.
Po włosku Lambo wymawia się "Lamborgini".
Po angielsku mówi się "Lambordżini".

Ja osobiście preferuję oryginalną włoską wymowę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tym bardziej wlasnie nienaturalnym jest zamienianie w jezyku polskim G na DŻ... dlatego mysle ze rzetelna polonizacja powinna sie opierac na oryginalnym nazewnictwie...

z tym angielskim szreszta to tez roznie jest... jak angol wie o co chodzi to czyta przez G... jak jest niekumaty i za duzo mu sie wydaje to zawsze zrobi z tgeo DŹ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ohayo wszystkim :)

O żesz!... Ale narobili z tym patchem! :/ Atari... grrr... Nie dość, że mam problemy z łączeniem serwera (wtf!?), to teraz jeszcze to. :/ Grę kupiłem jakieś 2 tygodnie temu i niby wszystko było cacy. Stworzyłem profil online (z myślą o późniejszej grze multiplayer), ale po pierwszym wybryku serwera dowiedziałem się, iż ten system jest trochę popierdzielony. Nic to, jak już połączył to grało się znakomicie (sama gra jest genialna), ale teraz, po tym patchu... Oprócz tego, że trzeba grać prawie w całości w angielską wersję, to jeszcze po kilkunastu minutach zabawy gra się zawiesza i wywala (witaj o pulpicie!), o lol [to ma być poprawiona stabilność?] :/// Ale fajnie. Jedyna nadzieja w rękach CDP, chyba... Ech, ma ktoś podobne objawy? Aha, i gdzie miały się pojawić te dodatkowe fury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 16:03, kviathus napisał:

Ohayo wszystkim :)

O żesz!... Ale narobili z tym patchem! :/ Atari... grrr... Nie dość, że mam problemy z łączeniem
serwera (wtf!?), to teraz jeszcze to. :/ Grę kupiłem jakieś 2 tygodnie temu i niby wszystko
było cacy. Stworzyłem profil online (z myślą o późniejszej grze multiplayer), ale po pierwszym
wybryku serwera dowiedziałem się, iż ten system jest trochę popierdzielony. Nic to, jak już
połączył to grało się znakomicie (sama gra jest genialna), ale teraz, po tym patchu... Oprócz
tego, że trzeba grać prawie w całości w angielską wersję, to jeszcze po kilkunastu minutach
zabawy gra się zawiesza i wywala (witaj o pulpicie!), o lol [to ma być poprawiona stabilność?]
:/// Ale fajnie. Jedyna nadzieja w rękach CDP, chyba... Ech, ma ktoś podobne objawy? Aha, i
gdzie miały się pojawić te dodatkowe fury?

w patchu który już wyszedł w wersji ANG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 22:02, Sebo7 napisał:

teraz nie gram w tdu i się tak zastanawiam co by tu kupic z G klasy do wyścigów i z A co polecacie
?

A- enzo, murcielago
g- to chyba te zabytki ;p schelby gt500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 22:06, Sebo7 napisał:

dzięki, z A podałeś dwa to, które bardziej się opłaca ?

nie pamiętam w hjakich sa cenach, murcielago kupiłem w salonie dosyć dawno, a enzo chyba z jakiś tydzień temu na aukcji za 700$ poziom 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 22:02, Sebo7 napisał:

teraz nie gram w tdu i się tak zastanawiam co by tu kupic z G klasy do wyścigów i z A co polecacie
?


Jeśli o klasę G chodzi to osobiście wożę się Lamborghini Miurą P400SV i tegoż klasyka polecam. :) Ma dobre osiągi i bardzo fajnie się prowadzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 22:02, Sebo7 napisał:

teraz nie gram w tdu i się tak zastanawiam co by tu kupic z G klasy do wyścigów i z A co polecacie
?


Z klasy A polecę Ci Enzo, mimo wszystko przejechałem nim ponad 1000 km, i nigdy mnie nie zawiodło. Murcielago też w porządku, a kosztuje bodajże 200000 z hakiem. Jeśli umiesz opanować Saleena S7 to również polecam. SLR jest zdecydowanie milszy od S7, ale wolniejszy.
Klasa G - po pierwsze - Miura po tuningu, pod drugie AC 289 po tuningu. Moje ulubione z grupy G. Najlepsze dla mnie. Oczywiście jeśli stać Cię na DB4 Zagato, to kup, też dobrze się prowadzi. Jak przyklejony;). A - Miura jako jedyna (chyba) ma 5 biegów. Reszta ma 4. I Miura po tuningu rozpędza się do ponad 300 km/h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 22:02, Sebo7 napisał:

teraz nie gram w tdu i się tak zastanawiam co by tu kupic z G klasy do wyścigów i z A co polecacie
?

a klasy A bardzo latwe i przyjemne w prowadzeniu jest enzo - no i ma bardzo dobre osiagi... do kupienia w salonie za 650 tys. $

z klasy G rowniez polecam Miure P400SV...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 22:06, Sebo7 napisał:

dzięki, z A podałeś dwa to, które bardziej się opłaca ?

Co? Enzo Ferrari i Lamborghini Murcielago? Nie...
Rozumię, że Enzo Ferrari to najlepsze auto w grze, ale żeby je polecać? Wiem, że zabrzmi to trochę dziwnie, ale Enzo to nie jest dobry pomysł, jeśli chodzi o jazdę po wyspie. Szybko się znudzi i ... nie lubię go. Kupiłem go do jednego wyścigu. Napewno więcej już w nim nie pojadę. ;)
Co do Murcielago, to może rzeczywiście dobry wóz na początek. No właśnie, na początek. Trochę odstaje od reszty osiągami, ale jeśli by się uprzeć to można przejść nim wszystkie wyścigi w A.

Ja polecam McLaren''a F1, choć jest bardzo drogi. Potem zrozumiesz na co wydałeś te pieniądze. ;)
Następnie Koenigsegggggggg CC8S. Dobry wóz i świetne osiągi.
Zostaję Pagani Zonda i SLR. Też polecam te dwa samochody.

Aha... widzę, że kierujesz się tylko poradami innych. Zacznij sam wybierać pojazd. Nie żeby to było złe, jednak powinieneś wiedzieć w czym będziesz się najlepiej czuł. Ja, gdy pierwszy raz zobaczyłem Koenigsegg''a powiedziałem, że muszę go mieć no i miałem. Świetny wóz. Jeśli nie przepadasz za Enzo, drażni Cię wygląd, to nie kupuj. Nawet jak wszyscy na świecie będą Ci go polecać. Tak samo postępuj z innymi samochodami.
Popatrzcie na Maserati MC12. Ochyda! Inni polecali, nie kupiłem. Nawet jak był mi potrzebny do wyścigu. Wolałem wypożyczyć niż kupić. Krótko mówiąc, trzeba mieć swoje zdanie o pojeździe. Podoba Ci się, bierzesz. Nie podoba Ci się, nigdy więcej nie odwiedzisz tego salonu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tu się mylisz! Żeby coś się nie znudziło trzeba czegoś nietypowego, np. :
-samochód, który jedzie 420 km/h
-samochód, którego trudno się prowadzi
-samochód o wielkiej mocy

Enzo Ferrari nic z tych rzeczy nie ma. Po prostu nie ma w sobie nic, co było by najlepsze, dlatego jest nudnym samochodem...
- dużo samochodów jest szybszych
- są auta lepiej przyśpieszające
- nie wiem jak z prowadzeniem, ale to mnie naprawdę nie obchodzi
- są auta, które mają większą moc

Aha, nie lubię samochodów "najlepszych". ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój dorobek to: Villa za 340tyś dolarów, 4 samochody i jeden motor. :-) Aha, mam całą szafę ubrań. :-] Obecnie jeżdżę autem Aston Martin DB9 Coupe. Jest szybki, ładny i bardzo dobrze się go prowadzi.
Jak na razie jestem dostawcą samochodów. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować