Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 22.09.2007 o 19:52, Alexx1 napisał:

Spotykamy, spotykamy.....Nie musi być wszystko na forum..


Ale chyba tylko nieoficjalnie;D Już nawet sam prezes zrzekł się TDU, a ty mówiłeś, że już też odistalowałeś grę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 10:40, Splinter Cell1 napisał:

Ale chyba tylko nieoficjalnie;D Już nawet sam prezes zrzekł się TDU, a ty mówiłeś, że już też
odistalowałeś grę:P

Mniejsza z tym czy spotykamy się oficjalnie czy też nie i czy wogóle są spotkania. Ważne jest to, że oba kluby są już prawdę mówiąc rozsypane. Nie warto zapisywać się do żadnego. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wzięła mnie chętka na przejażdżki starymi gruchotami....Podzielam zdanie Kuka, że w d**** z takimi klubami. Można sobie pojeździć ot tak po prostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najpierw musisz mieć wszystkie salony samochodowe odblokowane ( wystarczy obok nich przejechać ), potem jedź do salonu z motorami ( spójrz na mape w grze, lub na mape dołączoną do pudełka z grą
ps używaj wyszukiwarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 11:29, kuko7 napisał:

> Ale chyba tylko nieoficjalnie;D Już nawet sam prezes zrzekł się TDU, a ty mówiłeś, że
już też
> odistalowałeś grę:P
Mniejsza z tym czy spotykamy się oficjalnie czy też nie i czy wogóle są spotkania. Ważne jest
to, że oba kluby są już prawdę mówiąc rozsypane. Nie warto zapisywać się do żadnego. ;)


Nie wiem jak inni, ale ja bym może zagrał gdybym mógł...ale nie chce mi się grać w grę jeśli mają to być 10 minutowe sesje, a między nimi restarty kompa...a u mnie niestety tak jest...a próbowałem już 1000 różnych sposobów i nie wychodziło(aha, jak ktoś nie wie, to dokładnie chodzi o to, że mnie rozłącza[caly czas!], a neo po każdym zerwaniu połączenia, bez restartu kompa, drugi raz sie nie połączy...Wolę se pograć w PES-a, tym bardziej, że "nieługo"(znaczy "jak będzie")kupię jego najnowszą część;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ależ chaotycznie napisałeś, ale cóż
instalowałeś patcha ?
może przy serwach dłubią
nie wiem, z Twojej wypowiedzi rozumiem jedno nie działa Ci online

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 19:08, Sebo7 napisał:

ależ chaotycznie napisałeś, ale cóż
instalowałeś patcha ?
może przy serwach dłubią
nie wiem, z Twojej wypowiedzi rozumiem jedno nie działa Ci online


nie wiem jak mam grac online wyjasnisz mi to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po 1 masz profil online ?
po 2 jeżeli masz profile dajesz kontynuuj grę, lub nowa gra jeżeli jej jeszcze nie zacząłeś
po 3 jak po chwili gry Cię wywala może być taki powód, że serwery są przeciążone ( jest za dużo graczy ) i serwery po porostu wyrzucają graczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 19:12, Sebo7 napisał:

po 1 masz profil online ?
po 2 jeżeli masz profile dajesz kontynuuj grę, lub nowa gra jeżeli jej jeszcze nie zacząłeś

po 3 jak po chwili gry Cię wywala może być taki powód, że serwery są przeciążone ( jest za
dużo graczy ) i serwery po porostu wyrzucają graczy

a jak sie robi takie konto??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeżeli po raz 1 włączasz TDU to wysakuje Ci po włączeniu okno do tworzenia profili i tam pisze, że jak chcesz online to musisz zaznaczyc kwadracik i wpisać e-mail + hasło, jak chcesz offline to poprostu wpisujesz nick i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przepraszam zapomniałem dodać :
jeżeli już masz jakiś profil np. offline, a chcesz mieć online
to masz dwa wyjścia :
- zmienić profil offline na online ( sposób znajdziesz w FAQ, link w poście przypiętym w tym temacie )
- w menu głównym wchodzisz w profile>stwórz nowy czy coś takiego nie pamiętam dokładnie, mam tdu odinstalowane i nie gram, i tworzysz nowy profil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sory ze was mecze ale cos musi sie dziac pozatym inni moga sobie skorzystac sebo dziekuje ci za pomoc
P.S. Wie ktos jak pisac pm na online wiem ze trzeba nacisnac W ale co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.09.2007 o 13:07, Robert1989 napisał:

P.S. Wie ktos jak pisac

jak grasz online w tdu to wciskasz "t" piszesz wiadomość i wysyłasz enterem ( najlepiej małym bo wtedy nie wchodzi do salonu itd. gdy jesteś w pobliżu )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 13:46, Sebo7 napisał:


> P.S. Wie ktos jak pisac
jak grasz online w tdu to wciskasz "t" piszesz wiadomość i wysyłasz enterem ( najlepiej małym
bo wtedy nie wchodzi do salonu itd. gdy jesteś w pobliżu )


ej moze sie spotkamy przy salonie kawasaki np czy cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.09.2007 o 20:48, Robert1989 napisał:

ej moze sie spotkamy przy salonie kawasaki np czy cos

pare postów wyżej napisałem, że tdu odinstalowałem i nie gram bo dość już mam tych kłopotów z tą grą i przez tą gre, na tym forum są dwa tematy o klubach w tdu i tam są organizowane spotkania, to zapytaj się czy możesz się przyłączyć do, któregoś i z nimi się możesz spotkać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 21:00, Sebo7 napisał:


pare postów wyżej napisałem, że tdu odinstalowałem i nie gram bo dość już mam tych kłopotów
z tą grą i przez tą gre, na tym forum są dwa tematy o klubach w tdu i tam są organizowane spotkania,
to zapytaj się czy możesz się przyłączyć do, któregoś i z nimi się możesz spotkać


O jakich problemach muwisz?? mi sie zdaza ze sie zatnie i musze kompa resetowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować