Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 20.09.2007 o 16:34, Melchah napisał:

Pytanie zadawane wieeeele razy, a na samej górze tego wątku, na każdej stronie, masz przypięty
post z FAQ, w którym między innymi jest odpowiedź na Twoje pytanie.

Umiesz czytać?!:D On chce naodwrotnie:P. A tego to ja nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, pomocy! Już drugi raz przechodzę tdu z znów to samo! Znów zniknął mój profil! Dokładnie to nie mogę wziąć kontynuuj grę bo nie jest podświetlone tak jak bym nie rozpoczął nowej gry. I to już drugi raz! Poprzednim razem miałem już poziom mistrza i ponad 30 samochodów, teraz doszedłem do 3 i już koniec z grą! Normalnie zaraz zwariuję! I po to wydawałem te 8 dych na oryginała żeby tak minie ta popie.... gra wydymała? Błagam, powiedzcie że to da się czymkolwiek naprawić bo się pochlastam normalnie. Jak by co to grałem z zainstalowanym patchem. Pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, powinien byc zwrot kasy za ten syf bo 80 dyszek za takie niedopracowane badziewie to jest szok
ps ja też tak miałem :(, i od tego czasu tdu leży na półcę i czeka na patcha poprawiającego te błędy, a ja się denerwuję i żałuję pieniążków, które wydałem na gre :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 16:40, ak.47 napisał:

Umiesz czytać?!:D On chce naodwrotnie:P. A tego to ja nie wiem.

A niech to... To się nieco zapędziłem z czytaniem ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gramowicz Draco X powiesił się na kablu od komputera. Rachunek za pogrzeb proszę wysłać do Atari z dopiskiem: "Wsadźcie se w dupę to zaburaczone TDU."
Swoją drogą mój kumpel też se nie może grać. Wczytuje mu sie z 10 min a potem wali się cała grafika, tnie się a artefakty aż wyskakują z monitora. Ma 1gb ramu i radka x1950pro.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Radek X1950Pro...? No to sądzę, że problemy z zasilaczem. pewnie ma za słaby, mój kumpel wymienił zasilacz oraz pastę jakąś tam i teraz nie ma takich problemów.

PS: Wróciłem:] znowu działa mi TDU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 20:20, Draco X napisał:

Gramowicz Draco X powiesił się na kablu od komputera. Rachunek za pogrzeb proszę wysłać do
Atari z dopiskiem: "Wsadźcie se w dupę to zaburaczone TDU."
Swoją drogą mój kumpel też se nie może grać. Wczytuje mu sie z 10 min a potem wali się cała
grafika, tnie się a artefakty aż wyskakują z monitora. Ma 1gb ramu i radka x1950pro.....



tez mam takiego samego radka, tyle samo ramu i jakos gram w 1280x1024 z detalami na high z AA i HDR i wyciagam około 40-50 klatek więc to nie wina grafiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 00:28, Lampek napisał:

Radek X1950Pro...? No to sądzę, że problemy z zasilaczem. pewnie ma za słaby, mój kumpel wymienił
zasilacz oraz pastę jakąś tam i teraz nie ma takich problemów.

PS: Wróciłem:] znowu działa mi TDU.



pasta łącząca procesor z wentylatorem która jest ciepłochłonna. I dlatego komp sie nie grzeje i nie zawiesza i zwieksza sie wydajnosc. tez tak kiedys musialem w starym kompie czesto smarowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widze ze macie problemy z TD:U to czasami sie zastanawiam jak to jest ze mnie sie one nie przytrafiaja. Jednak wyglada na to ze wszystko zalezy od sprzetu bo zanioslem do kumpla TD:U. On komp ma mocniejszy od mojego(ja mam Athlona 64 3200+, 1,5 GB RAM, Radeon X1950XT 512/256mb/bit). U niego tnie nieprzecietnie a u mnie chodzi jak cudo. Nic nie wywala zadnych artefaktow, zadnych bledow. No po prostu nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 11:21, awesome napisał:

> Radek X1950Pro...? No to sądzę, że problemy z zasilaczem. pewnie ma za słaby, mój kumpel
wymienił
> zasilacz oraz pastę jakąś tam i teraz nie ma takich problemów.
>
> PS: Wróciłem:] znowu działa mi TDU.


pasta łącząca procesor z wentylatorem która jest ciepłochłonna. I dlatego komp sie nie grzeje
i nie zawiesza i zwieksza sie wydajnosc. tez tak kiedys musialem w starym kompie czesto smarowac.



Dokładnie tak, dzięki.

Sądzę, że to może być rozwiązaniem tego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 14:04, Robert1989 napisał:

1: the installScript engine is missing from this machine.
If available, please run ISScript.msi, or contact your
support personnel for further assistance.



POMOCY LUDZIE



hahaha znalazlem rozwiazanie
http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=869&p=1335#topbg

jak by co to tu tylko nazwa tego pliku moze sie minimalnie roznic jak cos :D ale trzeba tylko w dul i bedzie a ja sie balem o karte graficzna mam radeona x1300 ale jest git ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, to nie wina grafiki. To wina niedopracowanego silnika TDU który wywala się na jednym kompie, a na drugim takim samym nie wiedzieć czemu nie.... A szkoda bo gra jest cudowna póki nie znika twój sejw po 50 czy 30 godzinach grania... To chyba nawet gorsze niż to żeby się miał w ogóle nie uruchamiać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spodziewalem sie lepszej grafiki sciagnelem patcha i troszke jakby lepiej albo mi sie wydaje ale z opisow tej gry zajefajna grafika a tu zonk w nfr carbon jest lepsza ^^ a to niby best wyscigowka na rynku
P.S gra ktos online ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 15:40, Robert1989 napisał:

P.S gra ktos online ????

Chodzi Ci czy gra ktoś z forum, czy gra ktoś na świecie? ;)
Obie odpowiedzi są na tak. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 15:49, kuko7 napisał:

> P.S gra ktos online ????
Chodzi Ci czy gra ktoś z forum, czy gra ktoś na świecie? ;)
Obie odpowiedzi są na tak. :)

chodzi mi oto i oto ale raczej moga sie wypowiedziec ludzie z forum hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha mam taką samą kartę graficzną co ty, ale miałem inny problem gra wyciągała mi 5-10 klatek na sekundę, więc zbroiłem defragmentacje i gra działa ok, choć widać że ten silnik jakiś jest niedorobiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 15:40, Robert1989 napisał:

P.S gra ktos online ????


Tak, np. ja;) Są też 2 kluby:
Test Drivers PL
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=25793&u=687#end
GramDriving.pl
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=23207&u=36

PS:ci drudzy(znaczy "Gramdriversi":), już w TDU raczej nie grają, ale "my", czyli Test Drivers PL dalej czasem sie spotykamy w grze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 17:00, Splinter Cell1 napisał:

Tak, np. ja;) Są też 2 kluby:
Test Drivers PL
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=25793&u=687#end
GramDriving.pl
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=23207&u=36

PS:ci drudzy(znaczy "Gramdriversi":), już w TDU raczej nie grają, ale "my", czyli Test Drivers
PL dalej czasem sie spotykamy w grze;)


haha ja to najpierf musze sie nauczyc bo ja mam takiego zonka ze przy jechaniu co jakis czas albo ja cos przcisne albo cos bo niemoge nic robic z samochodem moze mi to ktos wyjasnic ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować