Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

siemanko mam pytanie dotyczace wysciga na czas z 1mln na poziomie expert....otoz przeszedlem juz wszystkie ale tego nie moge ukonczyc poniewaz gdy policja mnie zacznie scigac cos trzeszczy i wylacza mi sie wracajac do windowsa...czy trzeba sie spieszyc w tym wyscigu czy jest wystarczajaca ilosc czasu aby ukonczyc bez nadmiernego pospiechu??pytanie kieruje do tych osob ktore ukonczyl ten wyscig dla ulatwienia sprawy ze jezdze ferrari enzo stuningowane na 3 poziom...prosze o pomoc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że masz na myśli Wyścig Milionerów. Nie trzeba się aż tak spieszyć, trzeba jechać szybko, ale czasu jest wystarczająco dużo żeby spokojnie ukończyć wyścig. Z reguły czasy są na poziomie ok. 50 minut. ;)

Hmm, przy policji gra wywala do Windy...
Czy w innych sytuacjach, gdy goni Cię policja, też tak masz? I czy zainstalowałeś patcha 1.66 w wersji polskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po 1 zainstalowałeś patcha 1,66 A PL ?
po 2 łatwiej wyścig milionerów przechodzi się motorem np. mv augusta tamburini
po 3 jedź jak umiesz najlepiej bo jak na końcu okaże się, że brakł Ci paru sekund to można się zdenerwować bo to = strata godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2007 o 17:41, Robert1989 napisał:

Mam problem Kiedy zapisuje mi sie gra zacina sie chyba gra wczesniej niemialem czegos takiego
a kompa mam dobrego rozumie ktos cos w tym?


też tak miałem. Pomogło czyszczenie cache programem TDU Tool. Wiecej info w moich wcześniejszych postach. Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupilem sobie TDU w media markcie i wchodze i wsykakuje takie cos

Please enter your SERIAL in the supplied text area and press ACTIVATE to unlock. Press CANCEL to abort.

no to wpisuje ten serial z odwrotu instrukcji i wychodzi

Activation process has been terminated. Please make sure the SERIAL has been entered correctly.
Press BACK to attempt another activation, click MANUAL ACTIVATION to activate manually or press CANCEL to abort. In case the problem still persists please contact support@securom.com.

The SERIAL was not found in the database. Most likely the SERIAL has been entered incorrectly.

HELP ME

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Ci napisało: mogłeś źle wpisać klucz, pomylić literkę, cyferkę itd.

Sprawdź czy na pewno dobrze wpisujesz, jeśli nie kontaktuj się z CD Projektem - pomogą. W takich sprawach odzywają się bardzo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najpierw sprawdź np. O czy nie jest przypadkiem 0, U > V itd.
ps użyj wyszukiwarki w tym temacie, lub w pomocy tech. było już pare razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś jest zainteresowany wyścigami międzyklubowymi lub po prostu jazdą lub utworzeniem klubu to niech się ze mną skontaktuje na xfire. Moje konto to shurikenpolska.
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 19:05, Sebo7 napisał:

kolega już napisał, że się skontaktuje, popatrz pare postów wyżej

a czy to ma jakieś znaczenie? O_o ..... ale nie zmienajmy tematu to forum o TDU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 19:06, Sebo7 napisał:


> a czy to ma jakieś znaczenie?
Twój post jest nie potrzebny

ten co ty teraz napisałeś też , więc wrócę do tematu .... otóż tak : jeżeli wiecie jakie macie pozycje w rankingu w TDU prosiłbym o podanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>otóż tak : jeżeli wiecie jakie macie

Dnia 01.10.2007 o 19:07, Przemoo08 napisał:

pozycje w rankingu w TDU prosiłbym o podanie :)

chodzi o ten ranking z czasami z wyścigów ?, wiesz pierwsze miejsca zajmują oszuści, bo ja nie rozumiem jak można wyścig paro kilometrowy przejechać w 2 sekundy czy coś takiego podobnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym coś mówił, ale:
18 października TDU wejdzie do serii TopSeller za 39,99 zł!

Moim zdanie świetnie, jak na taką grę po tak krótkim czasie od premiery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 19:31, Sebo7 napisał:


>otóż tak : jeżeli wiecie jakie macie
> pozycje w rankingu w TDU prosiłbym o podanie :)
chodzi o ten ranking z czasami z wyścigów ?, wiesz pierwsze miejsca zajmują oszuści, bo ja
nie rozumiem jak można wyścig paro kilometrowy przejechać w 2 sekundy czy coś takiego podobnego

Nie chodzi mi o OGÓLNY ranking w grze ... sprawdza się go w domu -> info -> ranking -> gra wieloosobowa -> i tam masz na dole " bezpośrednie wyzwanie " .... o to mi chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować