Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 19.04.2007 o 19:42, OloMax napisał:

Gdzie jest ten wyścig milionerów??? Trzeba cos odblokowac??? Jak nie to dajcie mape plz.
Czy moze to wyscig dookola wyspy??? jezeli tak to mam 44"10"costam Mercedesem Mclarenem SLR

Wyścig milionerów jest na poziomie Ekspert i znajduje się na zachodnim wybrzeżu, tak pośrodku. Można za niego zainkasować okrągły milion baksów (mi się dziś udało, czas 51'' 20'''', miejsce w rankingu 1666 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra.Koniec żartów!Idę próbować zrobić po raz 2 milionerkę.Poprzednio spóźniłem sie do złota o 47 sekund ;/.Ale teraz zegar nie ma szans.Odpalamy Kawę i do boju! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 21:23, Quatre napisał:

> Gdzie jest ten wyścig milionerów??? Trzeba cos odblokowac??? Jak nie to dajcie mape plz.

> Czy moze to wyscig dookola wyspy??? jezeli tak to mam 44"10"costam Mercedesem Mclarenem
SLR
Wyścig milionerów jest na poziomie Ekspert i znajduje się na zachodnim wybrzeżu, tak pośrodku.
Można za niego zainkasować okrągły milion baksów (mi się dziś udało, czas 51'' 20'''', miejsce
w rankingu 1666 :)

Nie jestem w 10%pewniem ale żeby wyścig milionerów zrobić nie trzeba miec poziom ekspert. ja już przejechałem dwa razy wyścig milionerów na pierwszych miejscach, za pierwszym razem dojechałem na 3 miejscu;p;p;/;/.mam poziom ekspert.pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 21:40, cooper232 napisał:

Nie jestem w 10%pewniem ale żeby wyścig milionerów zrobić nie trzeba miec poziom ekspert.
ja już przejechałem dwa razy wyścig milionerów na pierwszych miejscach, za pierwszym razem
dojechałem na 3 miejscu;p;p;/;/.mam poziom ekspert.pozdro

Poziom Ekspert jest wymagany, aby ten wyścig się w ogóle pojawił na mapce, więc trzeba go mieć :) Mi się na razie drugi raz nie chce jechać milionerki, bo 50 minut to trochę długo jednak :/ Teraz jechałem Kawasaki, a jutro spróbuję Enzo i Saleenem (którego kupiłem nota bene za kasę z milionerki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 21:54, Quatre napisał:

> Nie jestem w 10%pewniem ale żeby wyścig milionerów zrobić nie trzeba miec poziom ekspert.

> ja już przejechałem dwa razy wyścig milionerów na pierwszych miejscach, za pierwszym
razem
> dojechałem na 3 miejscu;p;p;/;/.mam poziom ekspert.pozdro
Poziom Ekspert jest wymagany, aby ten wyścig się w ogóle pojawił na mapce, więc trzeba go mieć
:) Mi się na razie drugi raz nie chce jechać milionerki, bo 50 minut to trochę długo jednak
:/ Teraz jechałem Kawasaki, a jutro spróbuję Enzo i Saleenem (którego kupiłem nota bene za
kasę z milionerki :)

ja lamborgini dojechałem dwa razy pierwszy a kawą na 3 miejscu;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widzialem dzisiaj na hyperze Test Drive : Unlimited i powiem szczerze ze bardzo ale to bardzo fajna gra chociaz jakby zabardzo realistyczna :/ ale chyba sie skusze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA SIĘ CHYBA ZAJE**E!!Uff..Kończe Kawą Milionerkę.200 metrów do końca,3 minuty czasu.Myślę-''''Jeest,wygrałem milionerkę!'''',i robie Wheelie.Nagle dzwięk sie wiesza,gra wyskakuje do pulpitu z błędem,a ja wryty..Powiem jedno-[ten fragment posta zostal przeniesiony do tematu - "Czy często przeklinasz ???" - m] ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 22:46, NyGgA MiLy napisał:

JA SIĘ CHYBA ZAJE**E!!Uff..Kończe Kawą Milionerkę.200 metrów do końca,3 minuty czasu.Myślę-''''Jeest,wygrałem
milionerkę!'''',i robie Wheelie.Nagle dzwięk sie wiesza,gra wyskakuje do pulpitu z błędem,a
ja wryty..Powiem jedno-Kurwa mać! ;/


Może masz za słabego kompa i cię wywala ??
A tak wogóle to sciągniełeś patch''a z gram.pl ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 22:46, NyGgA MiLy napisał:

JA SIĘ CHYBA ZAJE**E!!Uff..Kończe Kawą Milionerkę.200 metrów do końca,3 minuty czasu.Myślę-''''Jeest,wygrałem
milionerkę!'''',i robie Wheelie.Nagle dzwięk sie wiesza,gra wyskakuje do pulpitu z błędem,a
ja wryty..Powiem jedno-Kurwa mać! ;/


ja miałem tak samo ale około 500m do końca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.04.2007 o 23:40, 4d3x napisał:


Może masz za słabego kompa i cię wywala ??
A tak wogóle to sciągniełeś patch''a z gram.pl ??



Nie mam słabego kompa.Chodzi mi na maksymalnych detalach bez zacięcia.To pierwszy taki przypadek.
A po co mi patch?Visty nie mam,ten kawałek który jest zabugowany mnie nie dotyczy.Moge tam wjeżdżać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to dziwne,ale w trakcie swobodnej jazdy tracę połączenie średnio co 30 minut(gram na profilu online), jednak jak pojadę wyścig milionerów, albo dookoła wyspy(robiłem to już z dziesięć razy)to wszystko działa dobrze.Dziwne nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, na Boga...
Jak Was bierze cholera, puszczają nerwy, chcecie pobluzgać i tak dalej i tak dalej, to sobie róbcie to gdzie indziej. Ja mam już dość patrzenia na durne posty, bez żadnego wytłumaczenia problemu, opisu podjętych czynności czy chociażby zapewnienia, że się przewertowało wątek techniczny. WŁAŚNIE WĄTEK TECHNICZNY jest od zgłaszania problemów z grą. Rozumiem, można zapytać raz czy drugi. Ale nie do cholery co chwila :/ tutaj dyskutujemy o wozach, oraz grze i rozrywce for fun, nie o odblokowywaniu portów, bo to wszystko mówione jest w temacie o problemach technicznych.

Pomijając to - zostają inne posty, które często są czystym spamem. Opanujcie się... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Powiem jedno-Kurwa mać! ;/
Lepiej nie mów nic, jak już masz coś takiego mówić :/

Pytanko: jak nabijacie kasę, to znaczy czy macie jakiś jeden upatrzony wyścig, w którym można szybko i łatwo trzaskać sporą kasę? Ja jeżdżę ostatnio prędkościówkę na zachodnim wybrzeżu, gdzie trzeba nabić 322km/h na liczniku, Saleenem żaden problem, a trwa to tylko 20 sekund i wpada 25k do kieszeni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 15:36, Wojtek_17 napisał:

ja sie mogę połączyć z serwerem już mnie cholera bierze,firewalla mam wyłączonego to powinno
być dobrze ale nie jest :(

Dobra przepraszam więcej takich postów nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 16:24, Quatre napisał:

>Powiem jedno-Kurwa mać! ;/
Lepiej nie mów nic, jak już masz coś takiego mówić :/



No sorry,ale byłem totalnie zdenerwowany.Gdybyś postawił sie w mojej sytuacji,też byś się ni opanował :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować