Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 24.04.2007 o 20:18, Saovin napisał:

Rany, dla mnie ta gra jest tak nieintuicyjna, że nie wiem. Ktoś chciał mnie dołączyć do listy
znajomych, nie wiedziałam, jak kliknąć "tak", bo za nic myszką nie mogłam na to najechać. Nacisnęłam
ESC i kliknęłam na to tak i zadowolona byłam. Pojechałam do jakiegoś klubu i stwierdziłam,
że lista moich znajomych jest pusta. Ja zwariuję. Co zrobiłam nie tak? W morde.


wczasie swobodnej jazdy liste znajomych/graczy/radio ect. obsługuje sie na klawiaturze NUMERYCZNEJ ; )
np jak ktoś chce Ciebie dodac do znajomych to pojawi ci sie okienko potwierdzenia. klikasz 4 na NUm tabie i alles klar(nawet masz obrazki obok opcji lol ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorry za doubla, ale mam pytanie
jutro mam zamiar zrobić format c:, bo mu komp chrzani sie strasznie
jak skopiuje savy z moich dokumentów, to po ponownym zainstalowaniu TDU bede musiał przed ich skopiowaniem jeszcze raz profile zrobić w grze, czy one sie pojawią automatycznie po skopiowaniu save''ów do odpowiedniego profilu?

troche zagmatwałem się lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: Jakie samochody i jakie lvle tunningu polecacie do wyścigu milionerów?
Drugie: Jakie samochody opłaca się kupić, chodzi o to które samochody się szybko spłacą z nawiązką.
Cena nie gra roli!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 22:04, MasterHeroes napisał:

Mam pytanie: Jakie samochody i jakie lvle tunningu polecacie do wyścigu milionerów?

Wyścigu jeszcze nie jechałem, ale chyba każdy tu potwierdzi, że Enzo Ferrari, oczywiście 3 lvl tuningu, a z motorów to Kawasaki Ninja ZX-10R i też 3 lvl... :)

Dnia 24.04.2007 o 22:04, MasterHeroes napisał:

Drugie: Jakie samochody opłaca się kupić, chodzi o to które samochody się szybko spłacą z nawiązką.
Cena nie gra roli!!!

Tu warto postawić na dwa Ferrari... i Nissana:
-Enzo Ferrari, w dalszej części gry...
-Ferrari F430, każdy wyścig tym autem to drobnostka...
-NISSAN 350Z NISMO R-Tune Power, warto kupić na samym początku...

... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 21:41, slusar.o2 napisał:

sorry za doubla, ale mam pytanie
jutro mam zamiar zrobić format c:, bo mu komp chrzani sie strasznie
jak skopiuje savy z moich dokumentów, to po ponownym zainstalowaniu TDU bede musiał przed ich
skopiowaniem jeszcze raz profile zrobić w grze, czy one sie pojawią automatycznie po skopiowaniu
save''ów do odpowiedniego profilu?

Jeżeli skopiujesz cały katalog TDU z moich dokumentów, to wszystko będziesz miał, tzn, i sejwy i profile. Tak więc formatuj śmiało ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 21:30, slusar.o2 napisał:

> Rany, dla mnie ta gra jest tak nieintuicyjna, że nie wiem. Ktoś chciał mnie dołączyć do
listy
> znajomych, nie wiedziałam, jak kliknąć "tak", bo za nic myszką nie mogłam na to najechać.
Nacisnęłam
> ESC i kliknęłam na to tak i zadowolona byłam. Pojechałam do jakiegoś klubu i stwierdziłam,

> że lista moich znajomych jest pusta. Ja zwariuję. Co zrobiłam nie tak? W morde.

wczasie swobodnej jazdy liste znajomych/graczy/radio ect. obsługuje sie na klawiaturze NUMERYCZNEJ
; )
np jak ktoś chce Ciebie dodac do znajomych to pojawi ci sie okienko potwierdzenia. klikasz
4 na NUm tabie i alles klar(nawet masz obrazki obok opcji lol ^^

A skąd ja mam to wiedzieć, skoro w instrukcji nic nie ma na ten temat? Wkurza mnie to, bo co jakaś opcja się pojawia, to ja cała głupia jestem. A co w wyścigu oznacza przy liczbie graczy kolumna "KOL", która ta opcja może być włączona lub wyłączona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 22:04, MasterHeroes napisał:

Mam pytanie: Jakie samochody i jakie lvle tunningu polecacie do wyścigu milionerów?

Motocykle zdecydowanie górują w tym przypadku nad samochodami. Ja jechałem Kawasaki za pierwszym razem i miałem czas 51'' 20''''. Podejrzewam, że Augusta Tamburini jeszcze szybciej by sobie poradziła.

Dnia 24.04.2007 o 22:04, MasterHeroes napisał:

Drugie: Jakie samochody opłaca się kupić, chodzi o to które samochody się szybko spłacą z nawiązką.
Cena nie gra roli!!!

Ferrari Enzo świetnie daje radę na większości wyścigów i czasówek oraz misje ''podwożone''. Na próby prędkości niektóre Saleen jest świetny, ma super przyspieszenie. Oprócz tego podobał mi się okrutnie Noble M14, bardzo przyjemny wóz, łatwo się go prowadzi. Z aut historycznych klasa G AC239 (mogłem się pomylić w numerze), wprawdzie nie tak szybki jak np. Miura, ale tańszy i łatwiejszy w prowadzeniu oraz zwrotniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większośc moich wypadków to chyba wina kompa. Jade sobie i nagle mini-zwiecha, bo doczytuje obszar. Słychać jak dysk coś tam sobie mieli. Po takiej zacince zawsze mam mini-przeskok i tracę kontrolę nad pojazdem, lądujac gdzieś gdzie nie powinienem :). Wie ktoś czego to wina ? Za mało ramu ( mam 1 GB ), czy może wina dysku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 22:50, MasterHeroes napisał:

Mam pytanie co do tego Ferrari F430.
Czy może to być wersja Spider czy musi to być zwykła wersja z dachem?

Oba samochody mają takie same możliwości ( może nieznacznie się różnią ), więc wybór należy do Ciebie. Jaki się bardziej podoba wizualnie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 22:56, Saovin napisał:

A skąd ja mam to wiedzieć, skoro w instrukcji nic nie ma na ten temat? Wkurza mnie to, bo co
jakaś opcja się pojawia, to ja cała głupia jestem. A co w wyścigu oznacza przy liczbie graczy
kolumna "KOL", która ta opcja może być włączona lub wyłączona?


spokojnie ; ) akurat tamto było na logikę, skoro przy obsłudze radia, które się obsługuje Num tabem są podone ikonki , jak przy potwierdzeniu dodania znajomego, to jest logiczne że do tego tez sie używa num taba; )
Czasami metoda prób i błędów jest najskuteczniejsza ; )

A co do nowego pytania, to nie kojarze sytuacji, wiec nie pomogę heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 23:24, slusar.o2 napisał:

spokojnie ; ) akurat tamto było na logikę, skoro przy obsłudze radia, które się obsługuje Num
tabem są podone ikonki , jak przy potwierdzeniu dodania znajomego, to jest logiczne że do
tego tez sie używa num taba; )

Logiki to w tej grze zbyt wiele niestety nie ma - patrz sposób przerywania/ponawiania wyścigów w trakcie ich trwania. Któremu normalnemu człowiekowi przyszłoby na myśl, że można to zrobić nie poprzez ESC, ale klawisz p? :P

Dnia 24.04.2007 o 23:24, slusar.o2 napisał:

Czasami metoda prób i błędów jest najskuteczniejsza ; )

Jednak porządna instrukcja i racjonalne rozwiązania w grze ułatwiłyby ogromnie życie graczom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.04.2007 o 23:27, Quatre napisał:

Logiki to w tej grze zbyt wiele niestety nie ma - patrz sposób przerywania/ponawiania wyścigów
w trakcie ich trwania. Któremu normalnemu człowiekowi przyszłoby na myśl, że można to zrobić
nie poprzez ESC, ale klawisz p? :P

No burzysz mój wspaniały światopogląd : P

Dnia 24.04.2007 o 23:27, Quatre napisał:

Jednak porządna instrukcja i racjonalne rozwiązania w grze ułatwiłyby ogromnie życie graczom.

No, ale trzeba umieć sobie radzić i bez nich : )

i dzieki za info o profilach ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanie: Jak zrobić swoje radio w TDU? Kiedyś czytałem o tym ale nie zapisałem linka a bardzo chciałbym sobie czegoś lepszego posłuchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 08:17, MasterHeroes napisał:

Mam jeszcze pytanie: Jak zrobić swoje radio w TDU? Kiedyś czytałem o tym ale nie zapisałem
linka a bardzo chciałbym sobie czegoś lepszego posłuchać.

Proszę bardzo:

Jak stworzyć własne radio w grze:
1. w folderze z posiadanym Profile''em tworzymy katalog o nazwie ''RADIO''. W nim umieszczamy kolejny katalog (lub w sumie maksymalnie 3) do którego wgrywamy mp3, z tego co wiem w dowolnej liczbie.
U mnie pełna ścieżka wygląda tak:
c:\Documents and Settings\<nazwa użytkownika>\Moje Dokumenty\Test Drive Unlimited\savegame\<nazwa profile>\radio\hopsasa\*.mp3

to chyba tekst Ravena albo Strangera, nie ma copyrigtów w źródle, więc mogę się mylić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA: Przy deinstalacji gry wszystkie pliki *.mp3 zostaną autmoatycznie usunięte. Bardziej praktyczniej jest tam umieścić playliste *.M3U.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja z kolei z poskarżę się trochę: wiecie jacy cheaterzy siedzą na serwerach? Nikt tego nie pilnuje... no ale punkbuster chyba będzie? Macie jakieś informacje? Bo bez sensu teraz grać bez czitowania. Choć tego narazie jeszcze nie robie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kody używać do wyścigów? LOL 0.o
Ja niewidzialem jeszcze cziterów.

Co sądzicie o Pagani Zonda i Kenigsegu(nie pamiętam dokładnie)?
Czy te samochody mogą się przydać do wyścigów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.04.2007 o 09:15, MasterHeroes napisał:


Co sądzicie o Pagani Zonda i Kenigsegu(nie pamiętam dokładnie)?
Czy te samochody mogą się przydać do wyścigów?


Miałem Keniego 3 lvl tunning.Całkien nieźle sie prowadził.I był piekielnie szybki.Wyciągnełem nim 425km/h na prostej.Do 300 przyśpieszał w króciutkim czasie.Polecam,ale jak wolę Enzo i Saleena ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



Pamiętaj o tym że cheatowanie to nie tylko kody... pewnie nie patrzysz na rankingi i wyniki niektórych graczy na stworzonych wyzwaniach. Przyjżyj się np. wyzwaniom z osiągnięciem najwyższej prędkości: 5687 km/h MV Augustą F4 Tamburini? Wyciągnąłem nią tylko 350 km/h . Dziwne nie? Albo przechodzenie wyścigów samochodami nie z tej klasy która była zadana. Czyli ingerowanie w kod gry. To też oszustwo.

a do pytania: Pagani Zonda to według mnie to trochę się do wyścigów nie nadaje- w stosunku do innych samochodów z grupy A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować