Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 28.02.2010 o 16:19, Grzybek90 napisał:

Zamierzalem sobie zainstalowac po długiej przerwie test driva lecz w miedzyczasie zminilem
monitor na taki maly telewizorek samsunga no i teraz gdy włączam gre to wyskakuje mi
czarny ekran z napisem Tryb Niedostepny. Zakładam ze moj monitor nie osluguje rozdzielczosci
w jakiej uruchamia sie gra no i teraz moje pytanie czy da sie jakos zmienic rozdzielczosc
gry bez jej uruchamiania? Bede bardzo wdzieczny za szybko odpowiedz.

Z tego co pamiętam to w plikach nie można zmienić. Podłączasz stary monitor zmieniasz na rozdziałkę, którą też może nowy obsłużyć, zmieniasz na optymalną na nowym monitorze i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 16:27, RazorBMW napisał:

Z tego co pamiętam to w plikach nie można zmienić. Podłączasz stary monitor zmieniasz
na rozdziałkę, którą też może nowy obsłużyć, zmieniasz na optymalną na nowym monitorze
i już.

Tak zamierzałem zrobić w ostatecznosci ale mialem nadzieje ze obejdzie sie bez sciagania starego monitora ze strychu no ale chyba bedzie trzeba;p dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chętnie kupil bym Megapacka do TDU, jednak albo trudno go znaleźć, albo cena jest za wysoka (40zł to moim zdaniem za dużo wzamian za 40 samochodów z czego z 10 tak naprawdę chcę) i tu się pojawiamoje pytanieL czy ktoś wie gdzie mógłbym dostać Megapacka za dwadzieścia, dwadzieścia parę złotych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2010 o 20:01, igor8472 napisał:

Oczywiście jesteśmy wróżkami i konfig twojego sprzętu znamy...

Sory, już podaję....
AMD Athlon Core Processor 5000 +
2.61 Ghz, 3,50 GB RAM
KArta Grafiki: ATI Radeon HD 4600 Series 1024 MB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ezio

No ja niestety nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje.

Sam mam natomiast pytanie. Udało mi się kupić dosłownie ostatnią sztukę Megapacka w Empiku na Kabatach i teraz poszukuję McLarena F1 GT i Ferrari Testarossy, czy ktos mógłby mi zaznaczyć na jakiejś mapie ich położenie lub dać parę wskazówek gdzie one się znajdują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2010 o 00:13, Pitej napisał:

Dobra, udało mi się znaleźć większość samochów których szukałem.

Generalnie działa tu wskazówka: odwiedź wszystkie salony na wyspie. Nawet jeśli marki się powtarzają. Przykładowo Ferrari 612 Scaglietti można dostać tylko w jednym salonie (a salonów Ferrari jest kilka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po dłuższej przerwie wróciłem do TDU, bo i w końcu mam porządku internet i chciałem zobaczyć jak wygląda rozgrywka sieciowa. Ogólne wrażenia fajne pojeździłem sobie trochę z kumplem, pościgałem się z innymi graczami, itd. Jednak rankingi to rozpacz - zakończyłem jakiśtam wyścig na czas dla klasy E - sprawdzam rankingi, a tam nie pierwszych miejscach wyniki typu 00.00.01, 00.00.04 - ładny hax nie ma co... Posprawdzałem te rankingi w różnych typach wyścigów i wszędzie to samo - nienormalne czasy i prędkości sięgające ponad 1000km/h.
Czy twórcy gry zainteresowali się w ogóle sprawą czy tylko wypuścili grę i zostawili ją samopas? Czy przy tak ogromnej ilości oszustów istnieje w tej grze jakieś uczciwe współzawodnictwo, czy mogę być oszukany nawet na własnych oczach w wyścigu 1vs1 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2010 o 22:27, Benqiu napisał:

Czy twórcy gry zainteresowali się w ogóle sprawą czy tylko wypuścili grę i zostawili
ją samopas? Czy przy tak ogromnej ilości oszustów istnieje w tej grze jakieś uczciwe
współzawodnictwo, czy mogę być oszukany nawet na własnych oczach w wyścigu 1vs1 ?

Niestety - nie dziala tutaj żadny antyczit. Bez konsekwencji możesz grać bez traffica, czy coś i nie dostaniesz po tyłku. W multi jest jako tako, choć sam wyścigów nie robiłem - chyba że indywidualne potyczki przez miganie światłami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co się denerwować niepotrzebnie? Bierzesz furę/motor, odpalasz silnik, włączasz radio i jedziesz przed siebie rozkoszując się pięknem wyspy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2010 o 14:34, thenat17 napisał:

cześć, czy serwery od TDU jeszcze działają ?
bo według tejże strony http://tdu.gameprophets.com/ext/tdu-onlinestatus.php?lang=en niestety
nie.
grę kupiłem 3 dni temu i nie mogę pograć online, czy ktoś wie czy tak się często dzieje
z serwerami ?

Działają. Tyko czasami mają przerwę w działaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2010 o 21:51, Michal_Raven napisał:

> czesć,wiadomo kiedy dokładnie wychodzi TDU 2 ??
Jesienią tego roku.

Michał, wiesz może jak wygląda teraz sytuacja z serwerami? Wejść mogę, są ludzie na mapie, ale nie mogę się podłączyć do nikogo, ew teraz po prostu nie chce się do gry zalogować, a tydzień temu było dobrze.
A miałem robić jazdę z kumplem ;f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować