Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Mam problem z graniem w TDU. Mianowicie nie da się grać, bo po max 20 sekundach od odpalenia gry wyskakuje mi komunikat, że stracono połączenie z serwerem i nastąpi rozłączenie. Mam tak już od chyba miesiąca :/ Czy to jakiś błąd gry jest, czy coś z moim komputerem nie tak? Kiedyś dało się normalnie grać, wywalało tylko okazjonalnie.

Gram na 64bitowej Siódemce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

żaden filtr nie jest ustawiony. Dziwne jest to że w statystykach nie mam wykonach wszystkich misji typu: modelki czy transport pojazdu a nic nowego nie jest dostępne;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2010 o 18:27, BoloMaster napisał:

żaden filtr nie jest ustawiony. Dziwne jest to że w statystykach nie mam wykonach wszystkich
misji typu: modelki czy transport pojazdu a nic nowego nie jest dostępne;/

A jaki poziom zaawansowania? Bo to od niego zależy ilość dostępnych wyścigów. I obejrzyj misje do wykonania - wiele z nich nie dotyczy wyścigów, tylko np. zgromadzenia odpowiedniej ilości aut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2010 o 18:27, BoloMaster napisał:

żaden filtr nie jest ustawiony. Dziwne jest to że w statystykach nie mam wykonach wszystkich
misji typu: modelki czy transport pojazdu a nic nowego nie jest dostępne;/

No bo te misje trzeba odkryć na mapie, przejechać obok nich. Za to wyścigi powinno być widac od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2010 o 21:34, Kwas17 napisał:

ale zazwyczaj są one tak poukładane, że się je odkrywa podczas innych wyścigów itp. itd.
chyba, nie?

Właśnie nie, ja jak grałem to miałem już 100% wyścigów a tych misji "pobocznych" miałem odkrytych dość niewiele (mniej niż 50% na pewno). Pamiętam że musiałem szukać map w internecie z pozaznaczanymi miejscami, bo chciałem gre na 100% skończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli komuś się nudzi to polecam wyzwanie Objazd Wyspy podkręconym Lamborghini Miura. Mnie udało się wygrać z czasem około 47 minut i przeciwnikiem który dojechał 500 metrów za mną :D Także walka do samego końca i bezbłędna jazda.

Klasa G rządzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy są jakieś mody na asfalt, żeby nie robił za wyrzutnię? Oraz może da się coś zrobić z durnowatością samochodów z ruchu ulicznego (czyli żeby nie zmieniali pasa ruchu jak ludzie z ADHD i żeby nie stawali nagle podczas jazdy, kiedy ja się do nich zbliżam) :)

Aha - jeśli takowe mody istnieją, to prosiłbym o linki do ściągnięcia lub choćby polecenie jakiegoś sajta z ww. modami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem tą grę na allegro, dzisiaj miałem parę problemów z nią na windows 7 i część z nich rozwiązałem. Został mi tylko jeden: brak dźwięku w grze. Kartę dźwiękową mam zintegrowaną z płytą główną, ale mnie się wydaje że to wina windowsa 7 64bitowego. Mieliście też taki problem z dźwiękiem że go nie ma wcale? Jeśli tak to napiszcie jak sobie z tym poradziliście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2010 o 18:53, Endriu napisał:

Kupiłem tą grę na allegro, dzisiaj miałem parę problemów z nią na windows 7 i część z
nich rozwiązałem. Został mi tylko jeden: brak dźwięku w grze. Kartę dźwiękową mam zintegrowaną
z płytą główną, ale mnie się wydaje że to wina windowsa 7 64bitowego. Mieliście też taki
problem z dźwiękiem że go nie ma wcale? Jeśli tak to napiszcie jak sobie z tym poradziliście.


Pytanie, czy spatchowałeś swoją wersję do 1.66A? Jest tutaj post, który informuje o tym, że
po spatchowaniu do 1.66 przestał działać dźwięk, z tym, że karta to SB Audigy. Niestety, nic innego
nie znalazłem na ten temat.
http://www.win2008workstation.com/forum/viewtopic.php?f=7&t=839

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2010 o 14:49, Draco-PNC napisał:

Czy ktoś posiadający Logitech Driving Force GT mógłby mi napisać jak go skalibrować aby
w grze dało się wykorzystać 900 stopni obrotu?

TDU i 900 st = nonsens, bo auto wtedy koszmarnie skręca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować