Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

No nie... 15 marca, 29 marca, połowa kwietnia! Mogli napisać że wyjdzie w maju i niebyłoby takich sensacji.
Tylko radocha: '''' Dali w połowie kwietnia a nie w maju! CD-Project jest fajny!'''' A tak chce mnie nerwica wziąść.
I na co to komu było? I teraz wydawcy dostanie za to. Ja swoje odczekam ale widze że nie każdy z was wytrzyma i kupi angielską wersje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyluzuj chłopcze, w końcu to nie ich wina, a ja wolę dostać dopracowany produkt niż ściągać kobylaste łatki........A gdyby powiedzieli że dadzą w maju to by była sensacja-/Jak to??W MAJU???!!!!!A za granicą już mogą grać-----KILL KILL KILL/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 15:04, awesome napisał:

> test drive dostał 10 na 10 w cda
> Chyba trochę przesadzili


Ja bym dał mocne 9 ale na 10 to w żadnym razie nie zasługuje.
Tak sobie to tłumaczę:

brak cyklu dnia i nocy
brak uszkodzeń (każdy woli inaczej)
dziwna jazda motocyklem
w sumie wysokie wymagania
nudzi się po kilkudziesięciu godzinach grania
miejscami niedoróbki graficzne
dziwnie wysokie gdzieniegdzie krawężniki

I tak mimo to gra jest extra ale na 10 nie zasłużyła.

zgadzam się z tobą test drive powinno dostać 9 na10
TD to i tak jest kolejny need for speed tylko pod inną nazwą ! ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 17:06, Alexx1 napisał:

Wyluzuj chłopcze, w końcu to nie ich wina, a ja wolę dostać dopracowany produkt niż ściągać
kobylaste łatki........A gdyby powiedzieli że dadzą w maju to by była sensacja-/Jak to??W MAJU???!!!!!A
za granicą już mogą grać-----KILL KILL KILL/


Ale przyznasz że mogliby chociaż sprzedawać angielską wersje. Bo w końcu kosztowałaby troche wiecej ale mielibyśmy ją w połowie marca. Ot to w końcu TDU a nie Gothic III w którym polonizacja jest poprostu potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niezupełnie. Według mnie gra zasługuje na 10/10, max grywalności jak masz mocnego kompa to grafika na fullu miodzio, i dźwięki też są super.
NFS to teraz jest gra o tandetnym tuningu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no przez tą dziesiątkę w CDA to już się wogóle nie moge doczekać, szczególnie, że nie miałem nawet okazji grać w bete, a tutaj ciągle czekanie i czekanie... Chyba ostatnio programiści są zbyt naciskani aby jak najszybciej zrobić grę, co skutkuje tym, że mało która premiera jest w terminie bo trzeba po nich poprawiać to, co skopali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem przed chwilą w pełniaka ale angielskiego :D troszkę jednak jest różnic między betą ,a pełną wersją głównie w prowadzeniu aut , teraz jakby płynniej się prowadziły albo mam zwidy i już do kierownicy się przyzwyczaiłem :D
Online działa ,ale mam straszne lagi :D w przeciągu 3h gry miałem z 10 wykrzaczeń do windowsa i jeden restart :D czyli gorzej niż beta ,ale gramy dalej...

20070321193232

20070321193325

20070321193413

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra kto mi wyjaśni?Najpierw 15.03, w CDP Insider w CDA 29.03, a na stronie kwiecien???I gdzie tu jakis sens napiszcie maj/czerwiec i bedzie git,albo bylo wypuscic TDU 15.03 a patcha na multi pozniej....ale i tak poczekam na kuriera z cieplutkim TDU od was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 20:25, Pako007 napisał:

Dobra kto mi wyjaśni?Najpierw 15.03, w CDP Insider w CDA 29.03, a na stronie kwiecien???I gdzie
tu jakis sens napiszcie maj/czerwiec i bedzie git,albo bylo wypuscic TDU 15.03 a patcha na
multi pozniej....ale i tak poczekam na kuriera z cieplutkim TDU od was.

Już pisze gra ang. wersja wychodzi np. 1 marcu, polski wydawca pisze ze pl wersja bedzie w 20 marca po czym przesuwa premierę Dlaczego bo jeśli by pl wersja miała wyjść np. 2 miesiące po ang. to by jej praktycznie nikt nie kupił ( oczywiście chodzi mi o gry typu TDU gdzie pl język jest nie potrzebny żeby laik w nią mógł grać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 19:34, Łukasz007 napisał:

Grałem przed chwilą w pełniaka ale angielskiego



a skad ja dorwales ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.03.2007 o 21:33, Zauri napisał:

a skad ja dorwales ??



Ultima w Warszawie :) za 159zl ...drogo ale miałem dosyć czekania :D

@Xfazi
można spokojnie grać na klawie ale dużo przyjemności nie będzie

@Falda3
Raczej nie było, nie pamiętam dokładnie... to jest samochód do dodatkowych paczek tak jak RUF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 21:16, Xfazi napisał:

mam pytanie: będzie się dało grać na klawiaturze czy trzeba kupić kierownicę?:P


xD będzie się dało grać i na tym i na tym ... Co za pytania xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też zamówiłem w ultimie ale niestety:/ na razie nie mają, mam nadzieję, że uporają się z dostawami przed końcem miesiąca.

Łukasz007-jakie masz łącze? I jeszcze jedno pytanie-jaki numer wersji widnieje w głównym menu?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 22:26, Zaurus napisał:

Też zamówiłem w ultimie ale niestety:/ na razie nie mają, mam nadzieję, że uporają się z dostawami
przed końcem miesiąca.

Łukasz007-jakie masz łącze? I jeszcze jedno pytanie-jaki numer wersji widnieje w głównym menu?.


Łącze słabe bo to jest 256kb ale najgorsze są pingi dlatego są lagi :D zobaczę jak będzie na 1.8Mb...
Ultima to podobno jedyny dystrybutor TDU ,sprowadzają towar z zagranicy kod kreskowy na pewno nie jest polski
wersja gry to 1.45A , Ci co czekają na polską może się załapią na coś nowszego z patchem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 19:34, Łukasz007 napisał:

Online działa ,ale mam straszne lagi :D w przeciągu 3h gry miałem z 10 wykrzaczeń do windowsa
i jeden restart :D czyli gorzej niż beta ,ale gramy dalej...


Ja tez pogrywam sobie w full version TDU oczywiscie en i w miare stabilnie dziala . Co do trybu online to nie chce dzialac , czyba ze cos trzeba jescze konfigurowac. Pisze TDU Servers not avalilable. O co chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.03.2007 o 08:50, Sherlock napisał:

Ja tez pogrywam sobie w full version TDU oczywiscie en i w miare stabilnie dziala . Co do trybu
online to nie chce dzialac , czyba ze cos trzeba jescze konfigurowac. Pisze TDU Servers not
avalilable. O co chodzi ?



Ja też wczoraj posiedziałem wieczorem i ani jednej zwieszki czy innych baboli :D
Jak grałeś w bete to musisz założyć nowe konto w grze na starym nie zagrasz , przez to nie ma mnie w rankingach na stronie TDU :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować