Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 02.12.2007 o 18:07, Krystian-03 napisał:

Witam, wczoraj zakupiłem w Media Markt, Test Drive Unlimited z serii Topseller. Problem jest
taki, zainstalowałem gre, odpalam i w momencie gdy robi sie czarny ekran wyskakuje niebieskie
tło i białe napisy tak szybko znika ze nie jestem w stanie nic zrozumeić i reset komputera...Wgrywałem
Najnowszego DX i sterowniki, ProStreet i CoD 4 działają bez najmniejszego problemu...Co robić..??
Patcha wgrywałem z załączonej płyty i nic..dalej to samo...HELP!

Jaki masz sprzęt?
Kiedy te białe napisy się pojawiają? Po intrze? Na jakim tle [tj. jest taki czerwony Ford GT w tle]?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 19:15, fifomaniak napisał:

Smieci fruwajace lepiej wylaczyc, wole miec np. 34 FPS bez smieci zamiast 30 ze smieciami.
Nic mi te smieci nie daja praktycznie, a kilka FPSow to jest cos

A jak wyłączyć te śmieci?? Bo nie wiem, a może też sobie bym wyłączył bo mam słabszy sprzęt i czasami się mi tnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie malutkie pytanie dot. TDU.
Chodzą pogłoski, że gra MOŻE chodzić na Radeonie 9600. Jest to jedna z ostatnich kart, których oficjalnie gra nie obsługuje. Korzystał ktoś z takiej karty grając w TDU? Rzeczywiście da się grać, czy to tylko głupie plotki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na faq jest napisane że podobno chodzi też na radeonie 9550 który ma 128 ramu
wow to super
a jak ktoś ma 768 ramu, radeona 9550 i proc intel celeron 2,4Ghz to mu pójdzie na najniższych detalach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 19:29, lookastdu napisał:

> Smieci fruwajace lepiej wylaczyc, wole miec np. 34 FPS bez smieci zamiast 30 ze smieciami.

> Nic mi te smieci nie daja praktycznie, a kilka FPSow to jest cos
A jak wyłączyć te śmieci?? Bo nie wiem, a może też sobie bym wyłączył bo mam słabszy sprzęt
i czasami się mi tnie :(


a jaki masz sprzęt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 19:48, Jacek Pyda napisał:

na faq jest napisane że podobno chodzi też na radeonie 9550 który ma 128 ramu

Tyle, że widzisz, w FAQ jest napisane, że "Podobno gra chodzi również na kartach Radeon 9550 itp."...no właśnie- podobno- a mój Radeon 9600 jest jak już pisałem jedną z ostatnich nieobsługiwanych kart. Z drugiej strony w innym miejscu w FAQ pisze, że "Karta nie musi mieć 256 MB ramu, do w miarę komfortowej gry wystarczy 128 MB."

Więc wychodzi na to, że chodzić nie musi, ale może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Do komfortowej gry wystarczy 128 mb ", czyli według mnie reszta musi być mocna ze szczególnym naciskiem na ram, a komp coś koło 3200 według mnie, ja na Athlonie 3000 512 ram radeonie x550 256 mb gram na 1024x768 z detalami jakimi chce i czasami jest przycinka jak np. dużo aut jest naokoło lub w centrum miasta jade, ale nie zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kupiłem TDU.Gra jest super.Chciałbym dowiedzieć się jak sprzedaje się samochody?W domu biorę opcje handel lecz kiedy wybieram samochód na sprzedaż nie ma opcji "sprzedaj".Proszę w miarę szczegółowo mi wytłumaczyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 19:15, lookastdu napisał:

Jaki masz sprzęt?
Kiedy te białe napisy się pojawiają? Po intrze? Na jakim tle [tj. jest taki czerwony Ford GT
w tle]?


Sprzęt: AMD Athlon x2 3800+,RAM 2 GB, Galaxy GeForce 8600 GT - najnowsze gierki śmigają bez problemu... Napisy sie pojawiają gdy włączam gre, tzn pojawia sie czarne tło i i po sekundzie gdy sie pojawia robi sie neibieski ekran i białen napisy, nie jestem w stanie zdążyć ich przeczytać po czym następuje automatyczny restart komputera...Sterowniki do karty graf. najnowsze zainstalowałem, DirectX''a najnowszego wgrałem, reinstalowałem grę i nadal to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 00:13, Krystian-03 napisał:

> Sprzęt: AMD Athlon x2 3800+,RAM 2 GB, Galaxy GeForce 8600 GT - najnowsze gierki śmigają bez
problemu... Napisy sie pojawiają gdy włączam gre, tzn pojawia sie czarne tło i i po sekundzie
gdy sie pojawia robi sie neibieski ekran i białen napisy, nie jestem w stanie zdążyć ich przeczytać
po czym następuje automatyczny restart komputera...Sterowniki do karty graf. najnowsze zainstalowałem,
DirectX''a najnowszego wgrałem, reinstalowałem grę i nadal to samo...

A szukałeś w dziale POMOC ?? Ta zakładka z góry strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na jednym z tematów o TDU ktoś napisał, że Audi RS4 jest dostarczony z jakimś patchem. Jakim patchem? Ja mam zainstalowaną łatkę 1.66 i nie ma w salonie Audi dodatkowego auta. Jeśli ktoś wie coś na ten temat, bardzo proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować