Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 30.11.2007 o 22:31, Garfield92 napisał:

Kupił już ktoś TDU w TopSellerze? Czy to prawda że nie da się grać online czy tylko plotka?

Raczej tylko plotka. CDP nie dopuścił by do tego, aby tak wadliwy produkt wyszedł na rynek. W końcu płacę 44 zł i chcę mieć pełną grę a nie tylko tryb offline.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 23:32, fifomaniak napisał:

Skąd ty te 44 zl wytrzasnales? TDU w TS kosztuje 39.90 albo 39, juz nie pamietam

Pomyliłem się, chciałem napisać 40zł ale się rozkręciłem i napisałem 44. Przepraszam za pomyłkę. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga, to ciekawa sprawa z tym online. Byc moze to tylko plota, ale slyszalem, ze z Dark Messiah wlasnie tak bylo, ze nie mozna grac online w wydaniu z TS. Bezsens jak dla mnie, mozna by sie klocic, ze otrzymaliscie nie w pelni sprawny produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 23:42, fifomaniak napisał:

Swoja droga, to ciekawa sprawa z tym online. Byc moze to tylko plota, ale slyszalem, ze z Dark
Messiah wlasnie tak bylo, ze nie mozna grac online w wydaniu z TS. Bezsens jak dla mnie, mozna
by sie klocic, ze otrzymaliscie nie w pelni sprawny produkt.

Czytając teraz twojego posta zwątpiłem czy opłaca się kupować w ogóle TopSellera. Na pewno o tym trybie online będą mówić w temacie TopSellera. Muszę o tym poczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 23:42, fifomaniak napisał:

Swoja droga, to ciekawa sprawa z tym online. Byc moze to tylko plota, ale slyszalem, ze z Dark
Messiah wlasnie tak bylo, ze nie mozna grac online w wydaniu z TS. Bezsens jak dla mnie, mozna
by sie klocic, ze otrzymaliscie nie w pelni sprawny produkt.


To zle slyszales, otoz mozna :) Toz to paranoja by byla, za tydzien bede mial TDU w TS i sadze ze rowniez bede mogl poszpilac online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam wlaczone,rozdzielczosc ekranu mam 1024*700iles
naprawde wyglada bosko.

narazie Masseratti GrandSport,zobaczymy co bedzie jutro wieczorem.
chetnie dolacze.jutro jestem od 20.30 napewno.

dozobaczenia na O''ahu


ponizej moje osiagniecie z 2h grania ;)

20071201011141

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 01:11, wrobelk napisał:

mam wlaczone,rozdzielczosc ekranu mam 1024*700iles
naprawde wyglada bosko.

narazie Masseratti GrandSport,zobaczymy co bedzie jutro wieczorem.
chetnie dolacze.jutro jestem od 20.30 napewno.

dozobaczenia na O''ahu


ponizej moje osiagniecie z 2h grania ;)

Nie oszukasz mnie :) Dobrze widzę że wybrałeś opcję transport pojazdu. Nie przykładasz się do tego ;P tak zniszczyć furę, ja zawsze jadę tak by dostać premię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 10:35, marek081995 napisał:

Wybrałeś z pewnością Transport Pojazdu, ale skąd wytrzasnąłeś to czerwone kółko na licznku?

Wiesz , od czego ma sie paint , corel painter itp . :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 10:42, Przemoo08 napisał:

> Wybrałeś z pewnością Transport Pojazdu, ale skąd wytrzasnąłeś to czerwone kółko na licznku?

>
Wiesz , od czego ma sie paint , corel painter itp . :P

To jak z tym TDU ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że są wymagania, ale przekonałem sie nie raz że nie można sie kierować wyłącznie nimi przyt zakupie gier wiec pytam osób które w grę grały.

Jak będzie chodzić na Athlon 2500+ 786 RAM i GF 7600GS?? Jakie jest wasze zdanie? A może ktoś grał na podobnym sprzęcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój znajomy (poznany właśnie w TDU ;)) ma odrobinę lepszy sprzęt (procek 2800+, 1GB ram, grafa identyczna) i musiał grzebać w configu, wyłączać trawę i inne szczególiki, więc może być ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troche wiecej ramu i bedzie dobrze. Ja gralem na PIV 2,66, 1,2GB ramu i tej samej karcie graficznej i spokojnie gralem w 1024x768 z detalami prawie na maks...
Przy czym trawa i 'smieci walajace sie po ulicach' byly caly czas wlaczone :). To tak a propos postu wyzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, wczoraj zakupiłem w Media Markt, Test Drive Unlimited z serii Topseller. Problem jest taki, zainstalowałem gre, odpalam i w momencie gdy robi sie czarny ekran wyskakuje niebieskie tło i białe napisy tak szybko znika ze nie jestem w stanie nic zrozumeić i reset komputera...Wgrywałem Najnowszego DX i sterowniki, ProStreet i CoD 4 działają bez najmniejszego problemu...Co robić..?? Patcha wgrywałem z załączonej płyty i nic..dalej to samo...HELP!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.12.2007 o 16:16, Pawłek napisał:

Jak będzie chodzić na Athlon 2500+ 786 RAM i GF 7600GS?? Jakie jest wasze zdanie? A
może ktoś grał na podobnym sprzęcie?


U mnie na AMD Sempron2800+ 512MB RAM Radeon 9550 da się grać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 16:16, Pawłek napisał:

Wiem, że są wymagania, ale przekonałem sie nie raz że nie można sie kierować wyłącznie nimi
przyt zakupie gier wiec pytam osób które w grę grały.

Jak będzie chodzić na Athlon 2500+ 786 RAM i GF 7600GS?? Jakie jest wasze zdanie? A
może ktoś grał na podobnym sprzęcie?

Będzie śmigać według mnie na niskich detalach! Na średnich też powinno być spoko. I możesz sobie HDR włączyć bo masz kartę z ShaderModel 3.0
Spójrz na mój komp [w podpisie], mi działa bez większych problemów, tylko jak jest dużo pojazdów cywilnych to trochę się tnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować