Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 17.02.2007 o 17:49, MARCOS napisał:

> Dziś miałem starcie na lotnisku z samolotem :)
Przeczytałeś artykuł na http://www.tdu.fc.pl/news.php ...

Szczerze to mnie wkurza to, że zmieniasz sobie daty dzięki czemu grasz za darmo. Nie, nie...nie
zazdroszczę ci tylko nie lubię, gdy ktoś jest w nienajlepszej sytuacji finansowej, wystawia
betę, a wy gracie do woli. Dzięki temu tysiace graczy na świecie pogra sobie za darmo nie mówiąc
już o piratach, a pełnej wersji nie kupi :/ To jest tylko moje zdanie...


Mam Ci pokazać mój preorder w zamówieniu :/ czasami nie którzy myślą , że wszyscy w Polsce to piraci :D
Gram bo mam taką możliwość , u mnie działa u kolegi nie, próbuje się podzielić wrażeniami z prawie pełnej wersji gry więc nie zabraniaj tego innym. Jak były serwery po zamknięciu to grało około 70 osób więc to nie tak dużo , zachwalam grę i zachęcam do kupna innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 19:48, Łukasz007 napisał:

Mam Ci pokazać mój preorder w zamówieniu :/ czasami nie którzy myślą , że wszyscy w Polsce
to piraci :D

A nie zauważyłeś ''''tysiace graczy na świecie pogra sobie za darmo nie mówiąc już o piratach, a pełnej wersji nie kupi :/''''?? Czy to tylko o tobie?? Nie, o wszystkich, którzy sobie przedłużają czas działania bety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 19:56, speedraid napisał:

A nie zauważyłeś ''''tysiace graczy na świecie pogra sobie za darmo nie mówiąc już o piratach,
a pełnej wersji nie kupi :/''''?? Czy to tylko o tobie?? Nie, o wszystkich, którzy sobie przedłużają
czas działania bety...


zauważyłem ,że tyczy się mnie jego wypowiedz . Tylko odpowiadam , nie interesuje mnie to czy jakiś tam marian z na przeciwka kupi tą grę czy nie. Gra jest na tyle ciekawa ,ze chce w nią grać więc to chyba dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez to przedłużanie gry robimy krzywdę producentom....Najwyżej Eden Studios zbankrutuje i drugiej takiej gry się od nich nie doczekamy.Ja ograłem 3 dni betę i wystarczy wykasowałem wszystko i czekam na 15 marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 12:11, sir Alfred napisał:

Dlaczego na 15 maca, przecież premiera na świecie ma się odbyc później ?


Pierwsze słyszę. CD Projekt ma na stronie o Test Drive : Unlimited datę właśnie 15 marca a o żadnym opóźnieniu jak dotą nie słyszałem, więc chyba warto się trzymać tej daty ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 11:36, Alexx1 napisał:

Przez to przedłużanie gry robimy krzywdę producentom....Najwyżej Eden Studios zbankrutuje i
drugiej takiej gry się od nich nie doczekamy.Ja ograłem 3 dni betę i wystarczy wykasowałem
wszystko i czekam na 15 marca


Właściwie to coś w tym jest , dostałem tak jak i inni licencje do 4 lutego na zapoznanie się z grą i wyłonienie błędów jak by nie patrzył :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 14:14, Łukasz007 napisał:

> Przez to przedłużanie gry robimy krzywdę producentom....Najwyżej Eden Studios zbankrutuje
i
> drugiej takiej gry się od nich nie doczekamy.Ja ograłem 3 dni betę i wystarczy wykasowałem

> wszystko i czekam na 15 marca

Właściwie to coś w tym jest , dostałem tak jak i inni licencje do 4 lutego na zapoznanie się
z grą i wyłonienie błędów jak by nie patrzył :/



A wysyłałeś e-maile do Atari??Ja miałem tylko tydzień na testowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 11:36, Alexx1 napisał:

Przez to przedłużanie gry robimy krzywdę producentom....Najwyżej Eden Studios zbankrutuje i
drugiej takiej gry się od nich nie doczekamy.

No ubawiłem się setnie przy tym tekście. Po pierwsze, open beta to tysiące darmowych pracowników - testerów. Po drugie darmowa reklama i wzrost hype na produkt. Po trzecie nawet jak ktoś sobie przedłuża tą betę to krzywdy nikomu nie robi bo ma wybrakowany i niekompletny produkt coś jak demo i jeśli już przedłuża to znaczy że mu się podoba i jest duże prawdopodobieństwo że kupi oryginał. Ja tu widzę same plusy i żadnych minusów dla wydawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.02.2007 o 14:23, Alexx1 napisał:


A wysyłałeś e-maile do Atari??Ja miałem tylko tydzień na testowanie


wysłałem tylko jeden o prośbę dołożenia tabel z wynikami osiągów ogólnych w trybie multi i poprawę zachowań innych uczestników/policji , innych błędów nie znalazłem ,a grałem naprawdę sporo. Nie miałem jakiś problemów z grą typu wywalanie na pulpit czy strata zapisanej gry ,a zdarzały się takie przypadki u innych. Choć jeśli tego nie poprawią i tak gra odniesie sukces :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy będzie premiera, bo nie mogę się już doczekać momemtu, w którym będę mógł narzekać na zbyt słaby komputer żeby poszła na nim ta wspaniale zapowidająca się gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 14:36, Iosis napisał:

Kiedy będzie premiera, bo nie mogę się już doczekać momemtu, w którym będę mógł narzekać na
zbyt słaby komputer żeby poszła na nim ta wspaniale zapowidająca się gra.


Premiera 15 marca* Ja też mam słaby komp , ale powinna mi spujśź na minimalnych :)
*Jak CDP czegos nie zawali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 14:25, SwenG napisał:

> Przez to przedłużanie gry robimy krzywdę producentom....Najwyżej Eden Studios zbankrutuje
i
> drugiej takiej gry się od nich nie doczekamy.
No ubawiłem się setnie przy tym tekście. Po pierwsze, open beta to tysiące darmowych pracowników
- testerów. Po drugie darmowa reklama i wzrost hype na produkt. Po trzecie nawet jak ktoś sobie
przedłuża tą betę to krzywdy nikomu nie robi bo ma wybrakowany i niekompletny produkt coś jak
demo i jeśli już przedłuża to znaczy że mu się podoba i jest duże prawdopodobieństwo że kupi
oryginał. Ja tu widzę same plusy i żadnych minusów dla wydawcy.



Grałeś w betę??Jak grałeś to się dziwię temu co mówisz....A jak nie grałeś to się lepiej nie odzywaj,bo nie wiesz co gadasz....Wybrakowany produkt,demo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>...

Wiesz, BETA jest produktem niedokończonym. Eden jeszcze poprawia niektóre wozy i optymalizuje grę pod gorszy sprzęt (skoro Crysis ma na 3-letnim kompie chodzić...), więc jest wybrakowana. Ale w żadnym wypadku demo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie ma się co kłócić po premierze załatwimy spory wiadomo gdzie ;)

Dziś porównałem TestDriveU bete z Carbonem MostWanted ,Tocą2 i Colinem 2005 jeśli chodzi o tego ostatniego to jeździ się najprzyjemniej :D tak na serio to tylko Toca2 i 3 ma jakieś podobieństwa do nowego TDU ,w nowych NFS nie jest to nic specjalnego. Ale to są inne prędkości i inne drogi więc mało to obiektywne :D Na kierownicy w TDU pełna rozwaga jeden błąd i albo wypadek ,albo drzewo , no cóż w Carbonie to jechałem bez trzymanki i tak się trzymał drogi :D

Fotka europejskiego wnętrza SLR , nie tak spartańska technicznie jak w Mc F1 :D

20070218161336

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 15:44, Alexx1 napisał:

Grałeś w betę??Jak grałeś to się dziwię temu co mówisz....A jak nie grałeś to się lepiej nie
odzywaj,bo nie wiesz co gadasz....Wybrakowany produkt,demo.....

Oczywiście że wybrakowany produkt i demo bez wsparcia. Ta gra jest wzorowana na massive multiplayer. To tak jakbyś grał w GW bez serwerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 14:45, Domon napisał:

> Kiedy będzie premiera, bo nie mogę się już doczekać momemtu, w którym będę mógł narzekać
na
> zbyt słaby komputer żeby poszła na nim ta wspaniale zapowidająca się gra.

Premiera 15 marca* Ja też mam słaby komp , ale powinna mi spujśź na minimalnych :)
*Jak CDP czegos nie zawali.

A jaki masz komp? Bo ja procek 2,8 GHz, RAM 256, Karta GeForce FX 5200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 16:14, Łukasz007 napisał:

Panowie nie ma się co kłócić po premierze załatwimy spory wiadomo gdzie ;)

Z przewagą, że ty grałeś dzień w dzień przez miesiac w grę i masz przewagę. Chyba cie wyśmieję, ale pojezdżę trochę to zobaczymy co siebędzie działo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 16:33, SwenG napisał:

> Grałeś w betę??Jak grałeś to się dziwię temu co mówisz....A jak nie grałeś to się lepiej
nie
> odzywaj,bo nie wiesz co gadasz....Wybrakowany produkt,demo.....
Oczywiście że wybrakowany produkt i demo bez wsparcia. Ta gra jest wzorowana na massive multiplayer.
To tak jakbyś grał w GW bez serwerów.



LOL,demo,jasne.Wszystko to co w pełnej wersji dostępne i nie widzę widocznych braków.......I pytam się jeszcze raz grałeś w betę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 19:12, speedraid napisał:

> Panowie nie ma się co kłócić po premierze załatwimy spory wiadomo gdzie ;)
Z przewagą, że ty grałeś dzień w dzień przez miesiac w grę i masz przewagę. Chyba cie wyśmieję,
ale pojezdżę trochę to zobaczymy co siebędzie działo...



Ohoho szykuje się jakiś pojedynek??Jestem chętny.Kto ściągnął patcha do bety??Co on robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować