Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 16.02.2007 o 22:32, Alexx1 napisał:

> >.......


Znasz gre GTA San Andreas? wejdz sobie na pierwszą lepszą stronke i tam zobaczysz wozy które zostały przez fanów zrobione i wyglądają jeszcze łądniej niz standardowe z gry więc wszystko da się zrobić. Tu może być podobnie. Moze ale nie musi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 23:23, SpeeDTraP napisał:

Znasz gre GTA San Andreas? wejdz sobie na pierwszą lepszą stronke i tam zobaczysz wozy które
zostały przez fanów zrobione i wyglądają jeszcze łądniej niz standardowe z gry więc wszystko
da się zrobić. Tu może być podobnie. Moze ale nie musi

Nie da się ;)
Znasz WoW ? Jakoś nie widziałem tam nowych ras zrobionych przez fanów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 23:23, SpeeDTraP napisał:

> > >.......

Znasz gre GTA San Andreas? wejdz sobie na pierwszą lepszą stronke i tam zobaczysz wozy które
zostały przez fanów zrobione i wyglądają jeszcze łądniej niz standardowe z gry więc wszystko
da się zrobić. Tu może być podobnie. Moze ale nie musi

Przy San Andreas twórcy ułatwili zrobienie takiej modyfikacji aby można było dodawać własne auta. Tak samo jak ułatwili odkrycie hot coffee... :) Żeby nie odbiegać od tematu - kiedy demko Test Drive''a ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 23:41, SpeeDTraP napisał:

> > > > >.......


NA 99% nie będzie dema. Zamiast dema była wersja beta

Szkoda że nie wszystkim chce się płacić i ściągać... ;] Eeee, to ja nie kupuję i może lepiej się zmotywuję żeby odesłać moją połamaną Tocę 3 w ramach dożywotniej gwarancji żeby mi wymienieli... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 23:42, Grucha91 napisał:

> > > > > >.......


A niby za co płacić? Beta była dla każdego. Wystarczylo założyć konto na fileplanet ZA DARMO i już mogłeś zasysać. ZERO kosztów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 23:45, SpeeDTraP napisał:

A niby za co płacić? Beta była dla każdego. Wystarczylo założyć konto na fileplanet ZA DARMO
i już mogłeś zasysać. ZERO kosztów.

Ja przespałem tą betę, niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 23:59, SwenG napisał:

> A niby za co płacić? Beta była dla każdego. Wystarczylo założyć konto na fileplanet ZA
DARMO
> i już mogłeś zasysać. ZERO kosztów.
Ja przespałem tą betę, niestety...


No to już twój problem. Musisz czekać na pełniaka lub wierzyć że i demko się pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 23:59, SwenG napisał:

Ja przespałem tą betę, niestety...

Nie ma co narzekać, wyjdzie pełniak, kupisz i edziesz zadowolony :)

SpeeDTraP
Od początku mówiłem, że to albo citekmaniak albo jego kolega :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 09:12, speedraid napisał:

> Ja przespałem tą betę, niestety...
Nie ma co narzekać, wyjdzie pełniak, kupisz i edziesz zadowolony :)

No trzeba czekać, "wyjdzie, kupisz" - to raczej pewne, "I będziesz zadowolony" - no z tym to się okaże po zakupie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 13:57, SwenG napisał:

> > Ja przespałem tą betę, niestety...
> Nie ma co narzekać, wyjdzie pełniak, kupisz i edziesz zadowolony :)
No trzeba czekać, "wyjdzie, kupisz" - to raczej pewne, "I będziesz zadowolony" - no z tym to
się okaże po zakupie ;)

Ale patrząc na to, jak wszyscy tą grę zachwalają, to będziesz zadowolony. Oczywiście to nic pewnego. Ja też zamówiłem w ciemno i się zobaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też widziałem grę tylko na fotkach i filmikach , gdy włączyłem u siebie to od razu wiedziałem ,że to będzie ściganka roku w to się chce grać i grać ale już to pisałem wiele razy :D

Dziś miałem starcie na lotnisku z samolotem :)
Co prawda pas startowy nie nadaje się do bicia rekordów prędkości bo jest wyboisty :D , nie wiem jak te samoloty lądują.

20070217151429

20070217151508

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 15:18, Łukasz007 napisał:

Ja też widziałem grę tylko na fotkach i filmikach , gdy włączyłem u siebie to od razu wiedziałem
,że to będzie ściganka roku w to się chce grać i grać ale już to pisałem wiele razy :D

Dziś miałem starcie na lotnisku z samolotem :)
Co prawda pas startowy nie nadaje się do bicia rekordów prędkości bo jest wyboisty :D , nie
wiem jak te samoloty lądują.



Mnie się wydaje że samolot trochę za wolno startuje....ale pilotem nie jestem może tak ma być??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol, to wersja na X-Box 360? Ja nie czekam tak bardzo na tego Test Drive, bo wiem, że mój komp go nie uciągnie. (Athlon XP 2,2 Ghz, 512 Ram, GeForce 7300GT 128 DDR3). Może na min. detali będzie chodził jako tako, ale wątpie. Gierka może być extra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 22:49, Idzikowski6 napisał:

> No właśnie a poza tym myślę, że jacyś fani nie potrafili by od nowa zrobić samochód....prędzej

> by jakiś podmienili

Wszystko da się zrobić, albo ktoś zrobi i udostępni przez neta. Dostępne do trybu offline to
wiadomo, a do multi może da się zaapalikować je ale tylko raczej jako zmianę "skóry" samochodu,
bo przecież nie nagrają nowego głosu a gra musi taki samochodów jakoś jeszcze rozpoznawać.
Coś wymyślą ;-) Póki co najlepszą informacją byłaby pewna data :PP



Szkoda że nikt z Cdprojektu nie chce rozwiać wątpliwości.....Chciałbym już zobaczyć news-Test Drive Unlimited w złocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 15:28, n-e-o napisał:

lol, to wersja na X-Box 360? Ja nie czekam tak bardzo na tego Test Drive, bo wiem, że mój komp
go nie uciągnie. (Athlon XP 2,2 Ghz, 512 Ram, GeForce 7300GT 128 DDR3). Może na min. detali
będzie chodził jako tako, ale wątpie. Gierka może być extra.


Czemu na XBoxa ? to jest z peceta :D tekstury samolotu tak jak i łodzi ,
drzew są marne ale reszta jest dobra :)
Kto na to patrzy przy 300km ? choć czasami przyznam ,że grafika jest średnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 15:28, n-e-o napisał:

lol, to wersja na X-Box 360? Ja nie czekam tak bardzo na tego Test Drive, bo wiem, że mój komp
go nie uciągnie. (Athlon XP 2,2 Ghz, 512 Ram, GeForce 7300GT 128 DDR3). Może na min. detali
będzie chodził jako tako, ale wątpie. Gierka może być extra.


Ja gram na tej karcie graficznej co ty masz i nie narzekam, bez przeszkód idzie na full, tylko, że mam 1G RAM''u oraz procka Athlon64 3500+.

Dnia 17.02.2007 o 15:28, n-e-o napisał:

Szkoda że nikt z Cdprojektu nie chce rozwiać wątpliwości.....Chciałbym już zobaczyć news-Test Drive > Unlimited w złocie


Oj tak :D Złoto, złoto :D Oby jak najszybciej !

Ps. Sorry za offtop ale bez sensu zakładać nowy temat, niech mi ktoś rzuci jakimś tytułem na którym można obecnie dobrze przetestować karte graficzną ... tylko najlepiej coś z nowości bo gry typu FEAR czy Oblivion mam ;-) THX z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 16:27, Idzikowski6 napisał:

> lol, to wersja na X-Box 360? Ja nie czekam tak bardzo na tego Test Drive, bo wiem, że
mój komp
> go nie uciągnie. (Athlon XP 2,2 Ghz, 512 Ram, GeForce 7300GT 128 DDR3). Może na min. detali

> będzie chodził jako tako, ale wątpie. Gierka może być extra.

Ja gram na tej karcie graficznej co ty masz i nie narzekam, bez przeszkód idzie na full, tylko,
że mam 1G RAM''u oraz procka Athlon64 3500+.

Czy da się na becie jeszcze odpalić ? Chętnie bym zobaczył czy to w ogóle u mnie chodzi. Szkoda by było gdyby zakup był niepotrzebny :/

Dnia 17.02.2007 o 16:27, Idzikowski6 napisał:

Ps. Sorry za offtop ale bez sensu zakładać nowy temat, niech mi ktoś rzuci jakimś tytułem na
którym można obecnie dobrze przetestować karte graficzną ... tylko najlepiej coś z nowości
bo gry typu FEAR czy Oblivion mam ;-) THX z góry.

3DMark ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 15:18, Łukasz007 napisał:

Dziś miałem starcie na lotnisku z samolotem :)

Przeczytałeś artykuł na http://www.tdu.fc.pl/news.php ...

Szczerze to mnie wkurza to, że zmieniasz sobie daty dzięki czemu grasz za darmo. Nie, nie...nie zazdroszczę ci tylko nie lubię, gdy ktoś jest w nienajlepszej sytuacji finansowej, wystawia betę, a wy gracie do woli. Dzięki temu tysiace graczy na świecie pogra sobie za darmo nie mówiąc już o piratach, a pełnej wersji nie kupi :/ To jest tylko moje zdanie...

SwenG
Aj, wstydź się!! Przewodniczący, a cytatów nie przycina :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 17:49, MARCOS napisał:

Szczerze to mnie wkurza to, że zmieniasz sobie daty dzięki czemu grasz za darmo. Nie, nie...nie
zazdroszczę ci tylko nie lubię, gdy ktoś jest w nienajlepszej sytuacji finansowej, wystawia
betę, a wy gracie do woli. Dzięki temu tysiace graczy na świecie pogra sobie za darmo nie mówiąc
już o piratach, a pełnej wersji nie kupi :/ To jest tylko moje zdanie...

A skąd, nie pogra sobie za darmo. Potestuje tylko, cały smaczek w tym tytule to właśnie multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować