Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 26.02.2007 o 22:39, spawacz11 napisał:

Gra fajowska szczegulnie te dopracowane auta oww.Grafika jedna z najlepszych ale brakuje modułu
zniszczeń
-_-!!!Oceny:
grafa: 6 / 6
grywalność 5- / 6
muza 5+ / 6
nienajlepsze ale się opłaca : ) :D :P


Ale oceniasz to z pełnej wersji na X360 czy z bety na PC ?
Grafika nie jest wcale taka świetna żeby dawać jej 6/6
a modelu zniszczeń nie ma i nie będzie to jest jednak dobre rozwiązanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 09:25, tytusgit napisał:

Wiadomo już kiedy wkońcu ma być premiera ? Są jeszcze jakieś szanse, że będzie w marcu ?


W europie to pewnie w marcu (16 chyba) ,a w Polsce będzie mały poślizg więc pewnie zaraz w kwietniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 00:25, Łukasz007 napisał:

> Gra fajowska szczegulnie te dopracowane auta oww.Grafika jedna z najlepszych ale brakuje
modułu
> zniszczeń
> -_-!!!Oceny:
> grafa: 6 / 6
> grywalność 5- / 6
> muza 5+ / 6
> nienajlepsze ale się opłaca : ) :D :P

Ale oceniasz to z pełnej wersji na X360 czy z bety na PC ?
Grafika nie jest wcale taka świetna żeby dawać jej 6/6
a modelu zniszczeń nie ma i nie będzie to jest jednak dobre rozwiązanie


zalerzy na jakim kompie ta grafa lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 22:39, spawacz11 napisał:

Grafika jedna z najlepszych ale brakuje modułu zniszczeń:

Heh, a wyobrażasz sobię arcadówke z licencjonowanymi samochodami, gdzie BMW zderza się z Mercedesem ?? Najpierw pomyśl, czy zgodziłyby się na to poszczególne marki samochodów.

Dnia 26.02.2007 o 22:39, spawacz11 napisał:

grafa: 6 / 6

Lol, ale żeś zawyżył. TDU pod względem grafiki nie będzie wcale taki wyjątkowy, grafika nawet na najlepszych sprzętach nie wygląda zachwycająco. Po prostu jest ładna, a max to 5+/6

Dnia 26.02.2007 o 22:39, spawacz11 napisał:

grywalność 5- / 6

Hmm, błędów kupa, ale zakładając, że zostaną naprawione gra zasługuje na conajmniej ''''czyste'''' 5, a sam dałbym 5+ :P

Dnia 26.02.2007 o 22:39, spawacz11 napisał:

muza 5+ / 6

Tutaj siezgodzę, dobry sountrack, dźwieki silników profesjonalne, lecz ich ilosć nie zachwyca :/ Ja bym dał 9, ale w skali 1-10...

Dnia 26.02.2007 o 22:39, spawacz11 napisał:

nienajlepsze ale się opłaca : ) :D :P

Ocena ogólna wg ciebie to 5+, a z mojej opini powyżej wynika, że oceniam tą grę na 5+ :D Żeby tak było to będzie super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juchuuu!!! Zainstalowałem nowe strowniki do karty graficznej, ale nadal mam za mało RAM - u i za kiepską kartę. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 17:24, pawlo131 napisał:

Czy TDU będzie mi działał płynnie? Czy ktośma podobny sprzęt? MóJ jest w stopce.


Powinno ci śmigać bez zawiech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 17:24, pawlo131 napisał:

Czy TDU będzie mi działał płynnie? Czy ktośma podobny sprzęt? MóJ jest w stopce.

Za wolny procesor, 2GHZ dla tej gry to za mało, żeby grać bez zawiech, ramu masz dużo, grafika jest wystarczająca żeby grę uruchomić, ale jak mówię procesor za wolny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 17:33, Michał Raven napisał:

ale jak mówię procesor za wolny.

E tam, ja mam 1.8 Ghz i mi TCRD3, FlatOut 2 chodzą na full detalach w 1280x1024 z filtrowaniem anizotropowym. Carbon działa na średnio-wysokich w 1024x768 czyli pójdzie mi TDU na średnich, biorąc pod uwagę, że dokupię 1GB RAM''u :) Z resztą procesor nie odgrywa tak ważnej roli w grze, ważne, żeby karta była w miarę dobrą, a procesor był co najmniej ''''przestarzało-dobry'''' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 14:08, speedraid napisał:

> Grafika jedna z najlepszych ale brakuje modułu zniszczeń:
Heh, a wyobrażasz sobię arcadówke z licencjonowanymi samochodami, gdzie BMW zderza się z Mercedesem
?? Najpierw pomyśl, czy zgodziłyby się na to poszczególne marki samochodów.
> grafa: 6 / 6
Lol, ale żeś zawyżył. TDU pod względem grafiki nie będzie wcale taki wyjątkowy, grafika nawet
na najlepszych sprzętach nie wygląda zachwycająco. Po prostu jest ładna, a max to 5+/6
> grywalność 5- / 6
Hmm, błędów kupa, ale zakładając, że zostaną naprawione gra zasługuje na conajmniej ''''czyste''''
5, a sam dałbym 5+ :P
> muza 5+ / 6
Tutaj siezgodzę, dobry sountrack, dźwieki silników profesjonalne, lecz ich ilosć nie zachwyca
:/ Ja bym dał 9, ale w skali 1-10...
> nienajlepsze ale się opłaca : ) :D :P
Ocena ogólna wg ciebie to 5+, a z mojej opini powyżej wynika, że oceniam tą grę na 5+ :D Żeby
tak było to będzie super :D


No nic dodać nic ująć :D gra będzie wydarzeniem na pewno, choć średnia ocena to będzie pewnie 85%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale często recenzje i oceny w najróżniejszych pismach, itd. nie odzwierciedlają do końca gry. Recenzenci często wyłapują bugi, niedociągnięcia w grach, ale normalni gracze nie widzą ich. Także dla graczy gry często wydają się lepsze niż mówią o tym recenzje, magazyny, portale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 15:29, goldeneagle napisał:

Ale często recenzje i oceny w najróżniejszych pismach, itd. nie odzwierciedlają do końca gry.
Recenzenci często wyłapują bugi, niedociągnięcia w grach, ale normalni gracze nie widzą ich.
Także dla graczy gry często wydają się lepsze niż mówią o tym recenzje, magazyny, portale.


Coś w tym jest co piszesz dla fana i tak ta gra będzie 100% :) ,ja już nie mogę się doczekać kiedy pobrykam sobie po wyspie :D

Widzieliście fotki z Forza Motosport 2 na Xa360 ? grafika jest .... powiedzmy, że bardzo ładna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 19:04, speedraid napisał:

> ale jak mówię procesor za wolny.
E tam, ja mam 1.8 Ghz i mi TCRD3, FlatOut 2 chodzą na full detalach w 1280x1024 z filtrowaniem
anizotropowym. Carbon działa na średnio-wysokich w 1024x768 czyli pójdzie mi TDU na średnich,
biorąc pod uwagę, że dokupię 1GB RAM''u :) Z resztą procesor nie odgrywa tak ważnej roli w
grze, ważne, żeby karta była w miarę dobrą, a procesor był co najmniej ''''przestarzało-dobry''''
:D


OJ zdziwisz się jak odpalisz TDU :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem karte graficzną , ruszy TDU? A jak tak to jak bedzie chodziło?
Ge Force 6200 256mb
1024 mb ram
2.8 GHZ (procek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 18:35, Domon napisał:

Zmieniłem karte graficzną , ruszy TDU? A jak tak to jak bedzie chodziło?
Ge Force 6200 256mb
1024 mb ram
2.8 GHZ (procek)


Już Ci mogę powiedzieć, że będzie cieniutko chodziło. Jaki procek firma i wersja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam CELERONA 2,7; 768MB RAM; i RADEONA 960PRO i wogole nie dopuszczam takije mysli zeby mi nie chodzilo.Musi chocby w najmniejszych detalach,dla przykladu powiem z e COPANY OF HEROES chodzi mi dosc plynnie w 1024 i medium detalach.N4S CARBON to samo GHOST RECON AW tez spoko w medium i 800 na 600 ale u mojego kupla co ma SEPRONA 2800+ 512 RAM I 6600 GHOST RECON byl wogole nie grywalny slide show ze hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 18:35, Domon napisał:

Zmieniłem karte graficzną , ruszy TDU? A jak tak to jak bedzie chodziło?
Ge Force 6200 256mb
1024 mb ram
2.8 GHZ (procek)


Ruszyć ruszy, ale jak, to już lepiej nie mówić :) Co najwyżej w minimalnych, medium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 18:35, Domon napisał:

Zmieniłem karte graficzną , ruszy TDU? A jak tak to jak bedzie chodziło?
Ge Force 6200 256mb
1024 mb ram
2.8 GHZ (procek)


Ruszyć ruszy, ale jak, to już lepiej nie mówić :) Co najwyżej w minimalnych, medium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować