Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zgarnij grę w konkursie The First Templar

189 postów w tym temacie

Najbardziej odpowiada mi stylu jegomościa o wdzięcznym imieniu i nazwisku - Celian d''Arestide. Ale dlaczego właśnie on ? Ano dlatego, że lubię styl walki, w której używa się i ataku i obrony równocześnie. Dzięki jego zdolnościom, można tworzyć bardzo ciekawe combosy i akcje. Czym różni się on od Rolanda czy Marie ? Roland preferuje "siekaninę", co jest dość często spotykane w nowszych grach, a sama Marie zdaje się naśladować Ezio Audiotore - nie jest to, broń Boże, grzech, ale jednak asasynem nagrałem się wystarczająco i wolałbym wypróbować stylu średniowiecznego rycerza, jakim niewątpliwie jest właśnie Celian d''Arestide. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej odpowiada mi styl Marie. Cicho i subtelnie w dodatku z wielką grają robi z tyłków facetów jesień średniowiecza(i to dosłownie). Potrafi wsadzić sztylet tam gdzie inni boją się nawet spoglądnąć. Do tego jest szybko i wysportowana, czyli pewnie potrafi się zginać w kliku ciekawych miejscach co dla facetów na polu bitwy może w dużym stopniu rozpraszające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Celian d''Arestide specjalizuje się w walce jednoręcznym mieczem i tarczą. Szybkie cięcia jego ostrza oraz zabójcze ciosy wyprowadzane tarczą pozbawiły życia wielu złoczyńców i innowierców.
Dlaczego akurat ta postać otóż to postać ta ma tarczę by się bronić.Miecz pomaga w ciachaniu złodziei.Oczywiście najbardziej lubię wojowników w każdej grze wybieram woja i dlatego ta postać w tej grze będzie najlepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie osobiście najbardziej przypada styl gry Celian d''Arestide , bo lubię walkę postacią która może władać tarczom i miecze. Jego styl walki jest w stosunkowo szybki i ma największą zdolność obrony ze wszystkich bohaterów. Ja wole bardziej styl defensywny dlatego ta postać do mnie najbardziej pasuje no i ma bardzo fajne finiszery tarczom :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie osobiście najbardziej przypada styl gry Celian d''Arestide , bo lubię walkę postacią która może władać tarczom i miecze. Jego styl walki jest w stosunkowo szybki i ma największą zdolność obrony ze wszystkich bohaterów. Ja wole bardziej styl defensywny dlatego ta postać do mnie najbardziej pasuje no i ma bardzo fajne finiszery tarczom :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Waleczny Roland
Z mieczem dwuręcznym
Jakże zabójczym,
Choć niezbyt poręcznym

Bóg, Honor, Ojczyzna -
To ideały,
Które przewodnikiem
Rolanda wybrały.

Umiejętności, siła
I zasięg rażenia
Saraceńskich championów
W tchórzy zamienia.

Choć bitwa pod Rancevoux
Rolanda zabrała,
Jego chwała rycerska
Na zawsze została.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Celian d''Arestide
Sadze że jest to najbardziej wszechstronna postać połączenie sporej siły prędkości i obrony tarcza daje sporą przewagę podczas walki w zwarciu ale może być także użyta w celach ofensywnych dlatego myślę że jest to postać która sprawdzi się w każdych warunkach bitewnych jako natarcie jak też wsparcie poza tym nic tak nie budzi strachu w niewiernych jak widok armii z czerwonymi krzyżami na tarczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej odpowiada mi styl Marie ponieważ jej zdolności akrobatyczne zapewniają mi przewagę tak w ataku jak i obronie natomiast zdolność wykrywania pułapek daje pewność że nie skończymy przed poważnym przeciwnikiem z nadszarpniętym karkiem z powodu idiotycznej pułapki . Jej atrybuty to szybkość, celność i dwa sztylety czyli coś co bardzo lubię . Pozwoli mi w błyskawiczny sposób powalić na kolana wszelkich wrogów i wyjść z sytuacji pozornie bez wyjścia .
Podsumowując jest to dla nie najlepszy styl gdyż przede wszystkim cenię sobie szybkość i precyzję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim faworytem jest Roland.Zapewne zakuty w zbroję rycerz ,który robi ze swoimi wrogami wszystko na co pozwoli mu jego potężny miecz.Moim zdaniem najlepszym atakiem jest szturm, którego on używa idąc na swoich przeciwników.Gdyby powoli podchodził do swoich wrogów zapewne by go zestrzelili.Ja go za to właśnie lubię.Potężny wojownik okuty w stal dziesiątkujący wrogie armie.To jest super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marie. Tylko i wyłącznie jej styl. Dlaczego? Bowiem kiedy ta piękność wykonuje swoje mordercze akrobacje, które uwydatniają jej piękno :x można się zakochać : ) z gracją i finezją zabija skurczybyków nie okazując żadnej litości, jakbym mogł wybierać swoją śmierć to bym zgłosił się do Marie : ). Spojrzałbym jej prosto w oczy których ujrzałbym swoją śmierć :D. No i ma fajną dupę i cycki : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście najbardziej odpowiada styl walki Celiana d''Arestide. Dlaczego? Ponieważ jest to idealny kompromis pomiędzy siłą uderzenia i obroną. Zabicie kogoś to tylko kwestia czasu, a obrona którą potrafi zapewnić tarcza jest nie do przecenienia w ogniu walki. Strzała leci szybciej niż człowiek potrafi biec. Ja wolę zasłonić się tarczą, niż musieć wyciągać grot z tkanki miękkiej ciała mojej postaci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja stawiam na Rolanda z mieczem półtora-ręcznym, który jak wiadomo jest chętnie dzierżony przez jazdę jak i piechotę, więc łysy rycerz czuł by się dobrze zarówno na siodle jak i na własnych nogach. Taka broń ma również większy zasięg i większą "moc" dzięki czemu może pokaleczyć kilku wrogów jednym machnięciem. Ponadto bronie jednoręczne, służyły raczej do pojedynkowania się, jako ozdoba lub jako ostatnia deska ratunku. piechur wyposażony w taką broń raczej nie będzie miał szans z grupą oprychów lub innowierców. Dodatkowo Celian lubi posługiwać się tarczą co w praktyce jest mało wygodne, zwłaszcza ze w tej grze występują elementy platformowe typu AC (tak słyszałem bynajmniej). Tarcza jest ciężka i mało poręczna, więc wspinaczka lub ucieczka wypadła by dość słabo. Roland ze swoim scyzorykiem albo byłby już dawno za terenem wroga, albo przywłaszczył by sobie ten teren... siłą oczywiście.
Podsumowując w kilku punktach:
1. Spory Dmg
2. Duży zasięg broni
3. Zwinniejszy od Celiana

Krótkie streszczenie powyższego materiału:
"W Rolandzie jest MOC"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej odpowiada mi styl Rolanda. Jestem tego zdania, gdyż grając w gry RPG , długi dwuręczny miecz stanowił podstawę ekwipunku. Aby tego dowieść posłużę się grą Wiedźmin 2: Zabójcy Królów. Dwuręczny miecz w rękach Geralta stanowił zabójcza broń. Mimo ,że bohater uderzał wolno to obrażenia na przeciwniku było znaczące.
Nigdy w tego typu grach nie posługiwałem się łukiem. Sądzę , iż broń na dystans nie jest skuteczna. Większa horda przeciwników zaatakuje i szanse ich pokonania są niewielkie.
Podsumowując , preferuję styl Rolanda ,ponieważ dług półtoraroczny miecz stanowi drogę do zwycięstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej odpowiada mi styl Celiana. Przedstawia on wzór rycerza, czyli zakutego w stal wojownika, który tarczą ochrania słabych ( chyba, że lepiej ich złupić ale to inna kwestia ), a mieczem zabija niegodziwców, szubrawców i niewiernych ( czyli praktycznie każdego ). Jeżeli zaś chodzi o kwestie czysto techniczne to tarcza i miecz jednoręczny są najbardziej uniwersalne. Miecz dwuręczny zaprzecza całkowicie sztuce szermierki. Jest on od nawalania wielkim kawałkiem żelastwa i kto się pierwszy zmęczy przegrywa. Marie jako łotrzyk i zabójczyni spoko, ale na polu bitwy długo by nie pożyła. Natomiast Celian razem z braćmi zakonnymi tarcza przy tarczy (choć to bzdura) staje naprzeciwko hordy Saracenów i rzuca się w wir bitwy. Ehh to jest życie... Powodzenia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Styl walki jaki ja bym preferował w tym przypadku to zdecydowanie styl Marie. Czy może być coś piękniejszego niż skacząca, robiąca finezyjne uniki akrobacje niewiasta? Do tego posiadająca zgrabne ciało i nieprzeciętną urodę, którą także można wykorzystać do niecnych celów. Posiada ona także niesamowitą umiejętność wykrywania pułapek. Przy takiej babce z tak świetną, kobiecą intuicją, żaden chłop by za nic nie zginął, choć niejeden pewnie by chciał. Jakby nie patrzeć, to też jest ostrą babką, bo rzuca sztyletami, aż świszczy. Szybkość i spryt to coś co lubię i preferuje w grach, a szczególnie ciekawie się to prezentuje, kiedy wykonuje to kobieta o nie przeciętnej urodzie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że wybrałbym Marie, ponieważ jej zdolności umożliwiają atakowanie z zaskoczenia i pozwalają zostać porządnym skrytobójcą. Celian wydaje mi się ograniczony z powodu używanej przez niego tarczy nie pozwalająca wyprowadzić mu silnych uderzeń. Roland też taki mi się wydaje. Wolą działać z zaskoczenia by ułatwić kolegom przedarcie się przez wroga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie styl Celiana d''Arestidea . W każdej grze lubię walczyć postacią z mieczem i tarczą. Wtedy walka jest ciekawsza i bardziej strategczna, gdyż można przyjąć atak przeciwnika na tarcz e i odpowiedzieć kontrą mieczem.
Na pewno będę grał Celianem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2011 o 18:58, dzideos napisał:

Najbardziej odpowiada mi styl Rolanda. Jestem tego zdania, gdyż grając w gry RPG , długi
dwuręczny miecz stanowił podstawę ekwipunku. Aby tego dowieść posłużę się grą Wiedźmin
2: Zabójcy Królów. Dwuręczny miecz w rękach Geralta stanowił zabójcza broń. Mimo ,że
bohater uderzał wolno to obrażenia na przeciwniku było znaczące.
Nigdy w tego typu grach nie posługiwałem się łukiem. Sądzę , iż broń na dystans nie jest
skuteczna. Większa horda przeciwników zaatakuje i szanse ich pokonania są niewielkie.

Podsumowując , preferuję styl Rolanda ,ponieważ długi półtoraroczny miecz stanowi drogę
do zwycięstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej moim preferencjom odpowiada styl walki Celian d''Arestide''a. Zawsze wybieram styl miecz+tarcza w grach tego typu a to dlatego, że jest on dla mnie najbardziej wszechstronny. Zapewnia zarówno dobrą obronę jak i atak. Zasłaniając się tarczą możemy bezpiecznie zadawać celne i niekoniecznie silne ciosy. Ale tarcze musi nie tylko służyć do obrony, ale także do ataku. Uderzając nią przeciwnika możemy skutecznie wykluczyć go z walki ogłuszając go. Jednak dla mnie i tak najważniejszą zaletą tarczy jest skuteczna ochrona przed ostrzałem przeciwnika. Tego typu zasłona dodaje też wojownikowi pewności siebie za sprawą zwiększonego bezpieczeństwa. A jednoręczny miecz jak najbardziej wystarczy do skutecznego pozbawiania przeciwników życia. I oto dlaczego wybieram ten styl. Pozdrawiam i życzę wszystkim powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chwalić należy Celiana!
jemu cześć i chwała!
Szlachetny to bowiem wojownik!
Ubogich i słabych ratownik!
W obronie szuka ratunku!
Tarcza należy do jego rynsztunku!
Mieczem swym ostrym siecze,
żaden wróg mu nie uciecze!
Prawości strzeże i honoru,
nie brak mu siły i wigoru.
Najlepszym jest spośród rycerstwa
wzór wojownika, rycerza, męstwa!
Każdy któremy obrona jest ukochana,
niezwłocznie poznać winien Celiana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować