Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Might & Magic: Clash of Heroes trafi na PC

14 postów w tym temacie

A mnie, jako starego fana serii Might & Magic oraz Heroes of M&M, boli to, co Ubisoft obecnie robi z tą marką:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 11:12, Ziw napisał:

A mnie, jako starego fana serii Might & Magic oraz Heroes of M&M, boli to, co Ubisoft
obecnie robi z tą marką:(


dokładnie, a ta gierka wyglada troche jak niedorozwinięty brat naszej ukochanej serii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do przedmówców... M&M to nie tylko Heroes... czas w końcu się tego nauczyć.

Biorę jak tylko pojawi się na Steamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 11:12, Ziw napisał:

A mnie, jako starego fana serii Might & Magic oraz Heroes of M&M, boli to, co Ubisoft
obecnie robi z tą marką:(


A mnie zastanawia czy grałeś w tę grę? Bo skąd możesz wiedzieć czy jest dobra? Po screenshotcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 11:53, Qumi napisał:

> A mnie, jako starego fana serii Might & Magic oraz Heroes of M&M, boli to, co Ubisoft

> obecnie robi z tą marką:(

A mnie zastanawia czy grałeś w tę grę? Bo skąd możesz wiedzieć czy jest dobra? Po screenshotcie?


Miałem okazję pograć w nią na PS3, japoński styl mnie nie kręci. Ale nie o to chodziło. Dawniej seria Might & Magic była czymś innym niż Heroes i inne "of Might & Magic". To było 9 części świetnych RPG-ów. Potem Ubisoft przejął markę w swoje łapki i zrobił z niej ciężkostrawną dla starych fanów papkę. Dzięki temu mamy teraz Might & Magic: Heroes VI czy Might & Magic: Clash of Heroes, gry, które z pierwotną serią M&M nie mają nic wspólnego.

Do niedawna miałem jeszcze nadzieję, że kiedyś powstanie Might & Magic X, ale wszystko wskazuje na to, że ta seria już umarła. A nawet jeśli powstanie, to pewnie zostanie osadzone w uniwersum stworzonym przez Ubi, które też mi nie specjalnie odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 13:41, TobiAlex napisał:

Ziw grałeś? Bo wydaje mi się, że nie.


Niektórzy chyba nie potrafią zrozumieć, że ktoś może po prostu czegoś nie lubić. Ale jak już napisałem, nie chodzi mi o ocenianie tej gry. Mi ona można może się nie podobać, inni mogą ją uwielbiać, nie ma problemu. Chodziło mi tylko o to, że Ubisoft szasta marką Might & Magic na prawo i lewo i nazywa nią wiele gier, które z pierwotną serią nie mają nic wspólnego. Zgadzam się z Kera11 - "Ta gra może być nawet bardzo dobra. Ale nie jest to już M&M".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 12:52, Ziw napisał:

Do niedawna miałem jeszcze nadzieję, że kiedyś powstanie Might & Magic X


No to jest nas już dwóch ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna z najlepszych gier na DS''a szkoda, ze tak pozno na pc. Pewnie i tak kupie jak będzie na steamie z achivkami i multi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować