Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mass Effect 3: zdecyduj, jak wyglądać będzie pani komandor Shepard

86 postów w tym temacie

Gdyby 5 czyli blondyna miała czarne włosy to dla mnie z tych zaproponowanych byłaby to najlepsza opcja. A tak to wybieram 3 za kucyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2011 o 23:33, Laston napisał:

Gdyby 5 czyli blondyna miała czarne włosy to dla mnie z tych zaproponowanych byłaby to
najlepsza opcja. A tak to wybieram 3 za kucyk :)


Nikt ci nie zabroni zmienić koloru włosów...
W sumie to wszystkie twarze prócz murzynki są te same ale inne fryzury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w ME1&2 można modyfikować kanoniczne twarze? Bo w DA2 trzeba było czekać na mody, by móc kanonicznej postaci zmienić kolor oczu czy inne drobiazgi. A nie wiem czy dla innych twarzy-wzorcow były dostępne elementy z kanonicznej twarzy( typu fryzura, kolor oczu, bo czerwony pasek też był zablokowany)

A pani Blond się po prostu wyróżnia spośród tych pozostałych, raczej ciemnowłosych propozycji. Bo ta 2(ruda) ma też raczej ciemne i jakby miała bardziej czerwone to inaczej by wyglądało. Mogliby dać chocby białe czy inny mocny, "szalony" kolor, ale ograniczyli się do zwykłych kolorów. Przynajmniej same rysy twarzy się zna.
(Bo karnacja skóry i fryzura przeciez nie wpłyną na przebieg gry typu ->przywodca jakiej rasy "masz mój ulubiony kolor, nie musisz robić podetapu głownego watku, ale odrazu mamy traktat sojuszu podpisany" :P:P

Ps. Ciekawy pomysł na reklame gry, ale może się przejeść jak beda pisac dlugo o wygladzie FemShep, a bez konkretow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2011 o 23:28, thorin49 napisał:

Bo wygląda sztucznie... Solarka


Czyli nie wiesz, że istnieją ludzie z naturalną ciemną karnacją?

Dnia 24.07.2011 o 23:28, thorin49 napisał:

i białe kozaczki na myśl przychodzą.


Najwyraźniej za dużo białych kozaczków się naoglądałeś.

Dnia 24.07.2011 o 23:28, thorin49 napisał:

Blondyna ma coś w sobie ;D


Nic nadzwyczajnego w sobie nie ma, w tym sęk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<facepalm>

Spójrz na Victorię Beckham, potem na tamtą FemShep i powiedz, że nie ma podobieństw...

Ta dyskusja i tak nigdzie nie prowadzi - mnie się podoba inna, i tobie też... Ale i tak blondyna jest na prowadzeniu :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2011 o 00:57, Sarinew napisał:

A w ME1&2 można modyfikować kanoniczne twarze?

nie da sie

zabawne bedzie jak ci co glosowali na #5 zobacza model w grze :D, naprawde myslicie ze to bedzie wygladac podobnie? albo jej beda wlosy wchodzic w pancerz albo zmienia "troche" ta fryzure, cudow nie ma, tak skomplikowany model wlosow nie wyglada dobrze w grach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2011 o 00:35, Sanders-sama napisał:

Nikt ci nie zabroni zmienić koloru włosów...


Ale tu nie chodzi czy będę mógł zmienić w grze, tylko o to jak ma wyglądać kanoniczna Shepardka. Nie mam zamiaru nią wcale grać bo już mam swoją, która imho o wiele lepiej wygląda od tych zaproponowanych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5 prowadzi ilością "lajków", więc pewnie wyląduje jako domyślna w grze, na kolekcjonerce i w trailerze promocyjnym... Resztę pewnie też będzie można wybrać (przynajmniej fryzury)
Oby tylko nie spaprali efektu długich włosów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yeah! Zresztą to było wiadome, chociaż niektóre z pozostałych były też dość fajne, ale i tak najbardziej lubię blondynki, więc... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2011 o 13:33, Demagol napisał:

Yeah! Zresztą to było wiadome, chociaż niektóre z pozostałych były też dość fajne, ale
i tak najbardziej lubię blondynki, więc... :P


Ja kiedyś szalałem za blondynkami ale przerzuciłem się na czarne i brunetki xP
Ale do gry zrobię wyjątek xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm 4 albo 5 jeśli Shep miał być kobietą od początku ale to i tak nie jest Kanoniczny Shepard a tylko taki się liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2011 o 18:08, Y8U napisał:

Hmm 4 albo 5 jeśli Shep miał być kobietą od początku ale to i tak nie jest Kanoniczny
Shepard a tylko taki się liczy


Kanoniczne jest to co uznają autorzy i to co im się podoba a nie to co myślą fani. Kanon to wszystko stworzone lub autoryzowane przez BioWare. Więc kanoniczna pani Shepard to ta która będzie na pudełku ME3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a moja Shepard, taką jak dał wcześniej krzycho to co? zniknie i będę musiał wybrać którąmś z tych czy będe miał swoją do której już się przywiązałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to twarz komandor Shepard nie podoba mi się, ale jak już trzeba wybrać to zdecydowanie nr 5. Wygląda najlepiej, groźnie, ostro i tak właśnie ma być :D. Tak btw, nie wiem czemu ale zawsze grałem kobietą ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować