Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Spada sprzedaż PS3. Sony słabnie

25 postów w tym temacie

Dnia 28.07.2011 o 19:53, TobiAlex napisał:

Pralkosuszarka a żebyś wiedział. Dość mieliśmy w czasach PRLu wpajania jakie wszystko,
co "wschodnie" jest cudowne a "zachodnie" ble.


Śmy? Mam rozumieć że żyłeś w "tamtych" czasach?
To teraz dla odmiany masz tą samą sytuację tylko w 2 stronę, wszystko co zachodnie jest super a wszystko co miejscowe ew wschodnie do bani. Taka "propaganda" Cie juz nie razi? Bo mnie owszem, taki polski serwilizm doprowadza mnie wręcz do szału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2011 o 16:48, paulen23 napisał:

To się uśmiałem. To, że w Polsce większość ciągle jeszcze tkwi w pc to nie znaczy, że
na świecie też.

spadac mozna tez z samego szczytu, jak czytasz taki news jak ten i drugi o slabej sprzedazy 3ds to "wiedz, ze cos sie dzieje"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...mniej wiecej do okresu swiatecznego i potem znowu boom. W tym roku jeszcze pare duzych premier na ps3, chocby flagship SCEE Uncharted 3 i -jesli wiatry beda pomyslne- The Last Guardian od kultowego w kregach playstation Team Ico. To powinno nagonic klientow, ktorzy w okresie chwilowej posuchy godnych uwagi tytulow oraz awarii PSN dali sobie spokoj z zakupami. Obstawiam ze to zapcha dziure, ale mimo wszystko nie byl to dobry rok dla Sony. Szkoda, bo jesli kolejny tez nie bedzie (a Sony niemal wystrzelalo sie z ex''ow juz w tym roku ), to tak oczekiwana przez wielu kolejna generacja moze zaliczyc lekki poslizg ;p Od kad Sony zaczelo zarabiac na ps3 minelo ledwie 1,5 roku wiec ten i kolejny beda mialy cholernie istotny wplyw na projekt jego nastepcy. Wish them luck :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2011 o 21:27, mronoth napisał:

spadac mozna tez z samego szczytu, jak czytasz taki news jak ten i drugi o slabej sprzedazy
3ds to "wiedz, ze cos sie dzieje"


Spoko, spoko. Chyba żadna konsola Nintendo nie uzyskała Bóg wie jakiej sprzedaży w pierwszych miesiącach od premiery. A obecnie DS jest najlepiej sprzedającą się konsolą w historii, Wii z kolei wygrywa z Xboxem i PS3, a wiele, wiele osób (w tym i ja ;p) z nostalgią wspomina NES''a i SNES''a. Lokomotywą sprzedaży konsoli jest liczba i jakość gier, a tych na 3DS''a lawinowo przybywa. Do tego dochodzi bardzo znaczna obniżka ceny. Kto jak kto, ale Nintendo wie co robi. Śmiem sądzić, że jest to jedna z niewielu firm, której polityka - początkowo budząca ogrom sceptycyzmu - z czasem owocuje.

Nie ma co się sugerować i w ciemno powtarzać za jednym czy dwoma newsami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować