Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Far Cry 3 - zapowiedź

31 postów w tym temacie

far cry skończyło się na pierwszej częśći, która miała klimat i niezłą grafikę. dwójka była strasznie nudna, nie wciągała. szczególnie przez to jeżdzenie po całej mapie. wątpie by tójka się poprawiła i dlatego szkoda mi czasu na czekanie na to i pieniędzy na zakup tego. lepiej zakupić inną grę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pożyjemy zobaczymy. Wygląda zachęcająco ale Ubisoft sam w sobie zachęcający nie jest. My klienci będziemy musieli spodziewać się utrudnień ze strony tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2011 o 16:33, eragon23456 napisał:

far cry skończyło się na pierwszej częśći, która miała klimat i niezłą grafikę. dwójka
była strasznie nudna, nie wciągała. szczególnie przez to jeżdzenie po całej mapie. wątpie
by tójka się poprawiła i dlatego szkoda mi czasu na czekanie na to i pieniędzy na zakup
tego. lepiej zakupić inną grę


Uhm że tak zapytam....sceptycyzm sceptycyzmem ...ale na jakiej podstawie zakładasz że czesc trzeca powieli błędy dwójki ? Jasnowidz ? może powinieneś wygryżć Pana M.Pachtera naczelnego "wieszcza" branży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmieniono palete barw z zielono-zolto-brazowej na zielono-zolto-blekitna i mamy nowego FC ;) Aha i wymieniono nudnych tubylcow na psychopatow- poki co tyle roznic wobec FC2;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2011 o 19:19, kodi24 napisał:

Zmieniono palete barw z zielono-zolto-brazowej na zielono-zolto-blekitna i mamy nowego
FC ;) Aha i wymieniono nudnych tubylcow na psychopatow- poki co tyle roznic wobec FC2;


Daj namiar na dostawcę softu też bym z chęcią zagrał, bo widzę że Ty już to zrobiłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-> poki co tyle roznic wobec FC2 <- Czyli na podstawie obecnie dostepnych materialow video, pokazujacych nowego-starego FC. Dlatego nie wiem czy w ogole zawracalbym sobie nim glowe nawet gdybym juz teraz mial dostep ;) Czekam na dalsze materialy, na chwile obecna ogladam colour-pack do dwojki;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba powinienem polecić dobrego okuliste....a jeśli juz przymknąc oko na Twoje "wybiórcze widzenie" to wypadałoby poczekać z wygłaszaniem takich teorii do momentu kiedy będzie to można stwierdzić bez "wróżenia z fusów" co w tej chwili robisz.

Obszernego gameplaya nie było, dema nie było, większej dawki informacji ad gameplaya od twórców...nie było.
Ale nic to Ty wiesz już wszystko. Kolejny Gramowy Wieszcz czychajacy na posadę Pachtera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2011 o 19:55, kodi24 napisał:

-> poki co tyle roznic wobec FC2 <- Czyli na podstawie obecnie dostepnych materialow
video, pokazujacych nowego-starego FC. Dlatego nie wiem czy w ogole zawracalbym sobie
nim glowe nawet gdybym juz teraz mial dostep ;) Czekam na dalsze materialy, na chwile
obecna ogladam colour-pack do dwojki;



Nie chcesz to nie zawracaj sobie tej pustek głowy albo nie grałeś w FC2 i po gameplay widziałeś i chcesz wykazać różnice .

Odrazu widać różnicę miedzy FC2/FC3 choć materiałów jest mało Ale do dzieci to nie dociera jak komentarz kondi24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do Pana nr. 1: jakiej czcionki mam uzyc, zeby Pan zauwazyl moje odniesienie do DOSTEPNYCH materialow? Sugerujesz mi okuliste, a nie widzisz czegos co ja przeczytal bym z kilometra... Do Pana nr. 2 : Naucz sie Pan pisac tak, by nie przypominalo to tekstu przelozonego z mandarynskiego na nasze przy pomocy translatora za 20zl. A potem sam zagraj w FC2, ewentualnie obejzyj te swoje gameplaye na YT i zasmakuj w orzezwiajacych, zaprezentowanych do tej pory materialach pokazujacych nowego FC3. Tak orzezwiajacych jak FC2 wyjety z zamrazarki, odgrzany i polany egzotycznym sosem o jakze przyjemnym dla oka, lazurowym odcieniu. Moze tyle wystarczy, byscie na chwile obecna mieli troche cieplej w spodniach :) Nie oznacza to, ze cala gra musi taka byc, ale gdzie ocena udostepnionych materialow a gdzie Wasze domysly jaka to gra moze byc w przyszlosci? Jak chcecie odniesc sie do mojego posta, to nie dopisujcie do tego kretynskich ideologii, tylko konkretow bym posluchal- adekwatnych do poruszonej kwestii, nie poruszonych serc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2011 o 21:32, kodi24 napisał:

Do Pana nr. 1: jakiej czcionki mam uzyc, zeby Pan zauwazyl moje odniesienie do DOSTEPNYCH
materialow? Sugerujesz mi okuliste, a nie widzisz czegos co ja przeczytal bym z kilometra...
Do Pana nr. 2 : Naucz sie Pan pisac tak, by nie przypominalo to tekstu przelozonego z
mandarynskiego na nasze przy pomocy translatora za 20zl. A potem sam zagraj w FC2, ewentualnie
obejzyj te swoje gameplaye na YT i zasmakuj w orzezwiajacych, zaprezentowanych do tej
pory materialach pokazujacych nowego FC3. Tak orzezwiajacych jak FC2 wyjety z zamrazarki,
odgrzany i polany egzotycznym sosem o jakze przyjemnym dla oka, lazurowym odcieniu. Moze
tyle wystarczy, byscie na chwile obecna mieli troche cieplej w spodniach :) Nie oznacza
to, ze cala gra musi taka byc, ale gdzie ocena udostepnionych materialow a gdzie Wasze
domysly jaka to gra moze byc w przyszlosci? Jak chcecie odniesc sie do mojego posta,
to nie dopisujcie do tego kretynskich ideologii, tylko konkretow bym posluchal- adekwatnych
do poruszonej kwestii, nie poruszonych serc



Hah powiem ci że za wielki chaos w tym co tam napisałeś i nie czytam tego nawet na pewno tam mądrego nic nie ma :P zegnam troluuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przeczytasz bo prawdopodobnie nie potrafisz, a co gorsza nie mialbys szans na wycedzenie chocby jednego logicznego zdania w ramach kontry, ktora -jak widze- szybciej zakonczyles niz zaczales. Mozesz isc sie zegnac, nie zamierzam podpowiadac Ci co mozesz jeszcze napisac zeby mialo sens;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2011 o 22:11, kodi24 napisał:

Nie przeczytasz bo prawdopodobnie nie potrafisz, a co gorsza nie mialbys szans na wycedzenie
chocby jednego logicznego zdania w ramach kontry, ktora -jak widze- szybciej zakonczyles
niz zaczales. Mozesz isc sie zegnac, nie zamierzam podpowiadac Ci co mozesz jeszcze napisac
zeby mialo sens;



Aha XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować