Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Promocje gier EA w sklepie gram.pl: druga gra na PC za złotówkę, tytuły konsolowe po 69,90 zł

16 postów w tym temacie

Promocja sama w sobie fajna, ale dlaczego tak mało gier bierze w niej udział? Z tych czterech tytułów interesuje mnie tylko NfS: HP bo ME2 i BF: BC2 mam a FIFA mnie nie pociąga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna promocja chociaż mogłoby być więcej tych gier , ja osobiście nie skorzystam bo w strzelanki nie grywam Nfs''a mam a fife posyłam zawsze preorder więc też ją posiadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekałem właśnie na taką promocję :D

Tylko teraz co kupić: FIFA 11+ NFS: HP, FIFA 11+BF:BC2... zobaczymy jeszcze, trochę czasu jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co mnie stad interesuje juz mam. Promocja dobra, ale i tak nic nie przebije tej z media marktu z zeszlego roku - czyli 2 gry EA za 50 zl :D Wtedy zakupilem dosyc swiezego ME2 i dodatek do DA:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2011 o 15:33, ErykG napisał:

Promocja sama w sobie fajna, ale dlaczego tak mało gier bierze w niej udział? Z tych
czterech tytułów interesuje mnie tylko NfS: HP bo ME2 i BF: BC2 mam a FIFA mnie nie pociąga.


- lepszy rydz(yk) niż nic
- do promocji wrzuca się gry, które słabo się sprzedają. Coś Ty chciał, Crysis''a 2 na konsole po 69,90zł? ;)
- było mniej kupować, skusiłbyś się teraz na więcej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować