Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

DiRT 3 podwójnie rekordowy

12 postów w tym temacie

Nie grałem w najnowszego Dirta, ale wcale mnie do niego nie ciągnie. Dwójka bardzo mi się podobała, lecz ilość tras była bardzo skromna. Z recenzji które przeczytałem wynika że w trzeciej odsłonie jest podobnie, poza tym są różne udziwnienia w stylu gymkhana itp. Jak dla mnie Colin McRay Rally 2005 jest chyba najlepszą odsłoną gier rajdowych. Na prawdę fajnie by było żeby Codemasters zrobiło jeszcze jakąś grę w pełni rajdową, ale chyba na to nie można póki co liczyć, sądząc po ocenach i sprzedaży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynka była świetna, jazda 150km/h dosłownie metr od drzew i poczucie prędkości było mega, były ustawienia aut. W dwójce już ustawienia poleciały w każualostwo, trasy szerokie, że driftującym tirem by się zmieścił, mniej rajdów więcej syfiastych jakiś konkurencji, mało tras, ale trailbrazer był fajny, choć to nie to samo co w jedynce. Frajdę robiła jazda bokami bo efektownie to wyglądało, przyjemny model jazdy, choć i tak całą grę objechałem sedanem Subaryny bo był najfajniejszym samochodem. Trójka? Nawet menu to jakaś kpina, HUD i interfejs wygląda jak jakaś wersja beta jak nie alpha, ustawienia samochodu znów marne (to samo co dwójka), dosłownie 3 trasy na krzyż, jedynym plusem gymkhana ale na większych torach. Model jazdy zmieniony dość mocno, w rajdach na + bo bliżej reala. Trasy jakieś takie nudne, proste...KAŻUAL!!! Dlaczego nie ma zawodów jak w jedynce, że mamy 3 OSy i jak się na którymś rozwalimy to potem remontujemy furę albo jedziemy wrakiem? To było takie fajne i nakazywało dbać o furę! A nie jakiś pieprzonych flashbacków tryliard i wio do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Guy Pearce - lubie tego aktora, nie wiedzialem ze pracuje w Codemasters :D

A co do Dirta to w trojeczke nie gralem, ale druga czesc strasznie mi sie podobala (no moze oprocz wyscigow buggy)
Swoja droga czy tylko mi sie wydawalo ze gry Codies sprzedaja sie o wiele lepiej niz 1-2 mlm egzemplarzy ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam z Dirtów grałem(i gram aktualnie)tylko w 2 i trzeba przyznac,że zdecydowanie najlepsza konkurencja to zwykły Rajd.Inne nie są złe,ale zdecydowanie słąbsze.Dlatego fajnie by był,żeby następna gra Codemasters skupiła się wyłacznie na takich rajdach.
Może "Sébastien Loeb Rally"?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w jedynkę tyle ile mi pozwalała steamowa wersja, która się źle ściągnęła... i mimo tego że nawet nie miałem żadnych zegarów, strzałem jak mam jechać na kolejnych zakrętach... było po prostu genialnie. W dwójkę nie grałem jeszcze, w trójkę też. Kiedyś i na nie przyjdzie kolej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować