Zaloguj się, aby obserwować  
FireSniper

Konkurs na zamek HoMM5!!!

363 postów w tym temacie

Dnia 23.05.2006 o 23:40, Mistic napisał:

Może to podda komuś pomysł, ale w nowych heroesach brak jest orków, behemotów, trolli, barbarzyńców,
może pomyślcie nad jakmś zamkiem typu orczo barbaryzńskiego :)


Ja myslalem o barbarzynskim zamku, ale byloby trudnym zadaniem zrobic jakies montaze orkow, cyklopow itd.
Sam behemot nie jest trudnym zadaniem bo behemotem rownie dobrze moze byc olbrzymi chomik z glowa zyrafy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż zdradzę cosik z mojej pracy- to będzie zamek Władka Drakuli. Nazwa super ostatecznej jednostki- Ultimate Diabolis MegaDeath Superior Interceptor UltraForce 3000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2006 o 07:44, AbeFrugo napisał:

Cóż zdradzę cosik z mojej pracy- to będzie zamek Władka Drakuli. Nazwa super ostatecznej jednostki-
Ultimate Diabolis MegaDeath Superior Interceptor UltraForce 3000.



Mozna by te nazwe troche skrocic ;) Wyobrazasz sobie cos takiego "Ultimate Diabolis MegaDeath Superior Interceptor UltraForce 3000 atakuje Ultimate Diabolis MegaDeath Superior Interceptor UltraForce 3000 zadajac 666 punktow obrazen" Jesli chcesz dluga nazwe to zrob taka od ktorej skrot bylby DRACULA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2006 o 07:53, LordOfUndeads napisał:

> Cóż zdradzę cosik z mojej pracy- to będzie zamek Władka Drakuli. Nazwa super ostatecznej
jednostki-
> Ultimate Diabolis MegaDeath Superior Interceptor UltraForce 3000.


Mozna by te nazwe troche skrocic ;) Wyobrazasz sobie cos takiego "Ultimate Diabolis MegaDeath
Superior Interceptor UltraForce 3000 atakuje Ultimate Diabolis MegaDeath Superior Interceptor
UltraForce 3000 zadajac 666 punktow obrazen"
Jesli chcesz dluga nazwe to zrob taka od ktorej
skrot bylby DRACULA ;)

Niee, Drakula będzie głównym bohaterem. A skrót hmmm mam za słabą wyobraźnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2006 o 07:44, AbeFrugo napisał:

Cóż zdradzę cosik z mojej pracy- to będzie zamek Władka Drakuli. Nazwa super ostatecznej jednostki-
Ultimate Diabolis MegaDeath Superior Interceptor UltraForce 3000.

spoko nazwa ten UDMDSIUF3000 ;)
PS. no, teraz sie ludziska wziely za pisanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.05.2006 o 07:55, AbeFrugo napisał:

Niee, Drakula będzie głównym bohaterem. A skrót hmmm mam za słabą wyobraźnię.


Czy ty chcesz robic takie dlugie nazwy? Nazwy powinny miec 1-2 slow a nie 9 :)
Wymysl po prostu jakies fajne nazwy. MegaDeath to dobra nazwa dla jednostki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pokazcie, co potraficie. Jak was zapistolę strzeletem i toporknę wałkiem, to się obudzicie z moją pracą na ekranie i szczeną na kolanach (może). Pisanie ponawiam jutro, gdyż mam też jutro sprawdzian z bioli, i ogólnie miałem ciężki tydzień, więc nie mogłem pracowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach, sorry , ale można by dodać jeszcze jedno ulepszenie Superior Interceptor UltraForce 3000 :
Superior Robbo Mech Interceptor UltraForce 4001 Hyper FirePower of Totaly Destruction & Perfect Kick OffenseAttack - Hipper Damage Mutant Fighter and Giga Techno K.O Go Master Supreme XV6900!
Oczywiście można by się dalej bawić angielszczyzna, ale nie znam zbyt dobrze tym językiem, i tylko bawię sie tymi członami :GigaPower Of Totaly Punch etc. . Gorzej by się tłumaczyło na polski. Proponuję :
Duży Ultranowoczesny Puncher Automatyczny ooooooooooopssss................................................... aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaanie sorry, ja naprawdę, nie ......... .
No przepraqszam, ale np. Wielozadaniowy Super Kombajn do Wszelkiego rodzaju walk z użyciem nie tylko broni palnej, ale też białych kokosów z dziewiczych Wysp Chucka. - WSKDWRWZUNTBPATBKZDWC by już było niezłe. Tjaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za trzeci post pod rząd.
Kto przebije Superior Robbo Mech Interceptor UltraForce 4001 Hyper FirePower of Totaly Destruction & Perfect Kick OffenseAttack - Hipper Damage Mutant Fighter and Giga Techno K.O Go Master Supreme XV6900! ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2006 o 23:13, LordOfUndeads napisał:

Inżynier...nie sadze ze swiat hommV jest w takim stopniu zmechanizowany by uzywac okreslenia
inzynier.


Cóż... w Warcraft III np. tylko jedna rasa używała broni palnej (właśnie krasnoludy :)). Ale trzeba to dobrze wykombinować w historii i w grze (w 7th Sea przeładowanie - 50 tur czy coś takiego :) zanim zdążył wystrzelić mogło być po walce :D)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 09:38, FireSniper napisał:

no, ludziska, czas goni, dawajcie jakies prace moze ;)

Do końca miesiąca będe miał saby net, więc trochę się moja proca opóźni. Jaki był dokładny termin oddawania prac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 10:06, LordOfUndeads napisał:

> no, ludziska, czas goni, dawajcie jakies prace moze ;)
Do końca miesiąca będe miał saby net, więc trochę się moja proca opóźni. Jaki był dokładny
termin oddawania prac?

06.06.06 ;) chodzi mi o to ze nikt juz prac nie zamieszcze ani wogole niczego sie tutaj nie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2006 o 17:44, LordOfUndeads napisał:

> przedłużam nazwę ultymatywnej jednostki ;).

?!Jescze przedłużyć?!

e tam, niech se robi co chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować