Zaloguj się, aby obserwować  
Widek

Neostrada TP - Pożal się Boże

3174 postów w tym temacie

ojojoj - muszę przyznać, że sie na Neostradę nieźle wnerwiłem.

mam 512-kę. spoko - wszystko chodzi jak ta lala (rzeczywista prędkość wynosiła 640 kb/s) aż do zeszłęgo wtorku, kiedy wszystko diiiaaaaabeeeelllnieeee zzzzwoooollllllniiiiłłłooooo....
kiedyś filmiki na youtoube ładowały sie błyskawicznie - a teraz jenominutowy film potrzebuje jakichś 15 munut, żeby sie załadować... no normalnie masakra...

w poniedziałek podejmę Kroki. zadzwonię do TP (btw - muszę sobie sprawić koszulkę z napisem "I love TP" i shotgunem po drugiej stronie) i, niczym Kapral z prawdziwego zdarzenia tak sklnę tę biedą panią/pana po drugie stornie słuchawki, że...
khem.. no, ale chyba wiecie o co chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 15:18, Michał Raven napisał:

Może przekroczyłeś limit ściągniętych danych i dlatego Neo Tobie zwolniła???


no też tak myślałem - i to może być to.
ale chyba, kiedy chłopaki z TP ''zwolniliby'' mi net - to przy włączaniu go nie pojawiałby sie normalny napis "neostrada 640 kb/s" tylko jakieś "neostrada 320 kb/s" . a przynajmniej uważam, że to byłoby na miejscu - bo skoro jest napisane, że mam 640 - to chcę mieć 640 i nie musieć męczyć sie z kminieniem O Co Chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, jeśli przekroczy się limit to nadal się pojawia dymek z prędkością (tutaj jest to: "640 kb/s"), a żeby sprawdzić jaka jest prędkość neta, jeśli ma się obawy do tego czy się przekroczyło limit wchodzi się w panel administracyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 17:36, Michał Raven napisał:

Nie, jeśli przekroczy się limit to nadal się pojawia dymek z prędkością (tutaj jest to: "640
kb/s"), a żeby sprawdzić jaka jest prędkość neta, jeśli ma się obawy do tego czy się przekroczyło
limit wchodzi się w panel administracyjny.

Taa ja mam tam zawsze ~!7-8GB i nie więcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 17:36, Michał Raven napisał:

Nie, jeśli przekroczy się limit to nadal się pojawia dymek z prędkością (tutaj jest to: "640
kb/s"), a żeby sprawdzić jaka jest prędkość neta, jeśli ma się obawy do tego czy się przekroczyło
limit wchodzi się w panel administracyjny.


a teraz będzie maaaasakrycznie głupie pytanie. gdzie jeste ten osławiony Panel Administracyjny? co prawda na pewno wiem, gdzie coś takiego sie znajduje, ale pwenie nie wiem, że to jest To. dlatego proszę o prostą i jasną odpowiedź ;)
wiesz, właśnie dałeś mi nadzieję na normalne korzystanie z neta. a paniom z Obsługi Technicznej chyba tym razem sie upiecze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 18:26, Michał Raven napisał:

A Panel Administracyjny jest tu: https://www.panel.neostrada.pl/ .



wielkie dzięki, Raven - właśnie wszystko sprawdziłem i robiłem niepotrzebną panikę ;)
tak, przekroczyłem limit - o 2 i pół Giga ... ;)

dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 18:50, Amaadi napisał:

mój kumpel ma i mówi że kicha, cały czas musi wpisywac jakies hasła i aktualizować... a transfer
512 jest wolny jak 256...dnoo


Jak się dobrze ustawi to nie trzeba ciągle podawać hasła,Aaktualizacja, a co to? Co do transferu mogli żle ustawić linię z tepsy,mi na początku zamiast 512 dali 128 ,jak zgłosiłem to w 3 godz było po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG ale mi od 3 dni neostrada muli. W ogóle transfer jest prawie dwa razy mniejszy, pingi w grach 3 razy wyższe... Sprawdzałem antywirem dyski, jednak ten nie wykrył żadnego wirusa.
Na pewno nie przekroczyłem limitu, bo mam pobrane nie całe 2 GB danych z neta. W sumie to nigdy go nie przekraczam. Zdaje mi się, że to na pewno coś od Nich...
Jakiś rok temu, niedługi czas po założeniu neostrady występowała taka sama sytuacja przez ponad tydzień. W końcu zadzwoniłem do Nich, opowiedziałem co i jak i na drugi dzień wszystko wróciło do normy. Nie mówię że to zdarzenie się nigdy nie powtarzało, owszem były takie pojedyncze godziny, ale to tylko momentami i nie częściej niż raz na 3 tygodnie, a nawet rzadziej. Jednak teraz Internet mi muli dobre 3 dni. ;(
Chyba nie mam wyjścia i muszę ponownie do nich zatelefonować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak oni mogą zmienić ceny dla tych co już mają umowę w ręku ważną jeszcze na 10 miechów.
Powariowali ! Na jakiej podstawie prawnej ? To powinno dotyczyć nowych klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Neostradę 1024 i naprawdę nie mam na co narzekać. Nigdy nie przerywa, limit wystarcza, szybkie pobieranie plików (patche, itp.). Cena jest na pewno bardziej atrakcyjna, niż kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 11:13, Sareavok1 napisał:

Jak oni mogą zmienić ceny dla tych co już mają umowę w ręku ważną jeszcze na 10 miechów.
Powariowali ! Na jakiej podstawie prawnej ? To powinno dotyczyć nowych klientów.


Cena chyba może się zmienić w wyniku wzrostu VAt, czy coś w tym stylu. Jednak chyba nie może wzrosnąć, od tak bo neostradzie się tak zachciało. Takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 12:41, Seqiu napisał:

Cena chyba może się zmienić w wyniku wzrostu VAt, czy coś w tym stylu. Jednak chyba nie może
wzrosnąć, od tak bo neostradzie się tak zachciało. Takie jest moje zdanie.

To to ja wiem ale ja jestem starym klientem i ceny powinny mnie obowiązywać takie jakie są na umowie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 14:57, Sareavok1 napisał:

> Cena chyba może się zmienić w wyniku wzrostu VAt, czy coś w tym stylu. Jednak chyba nie
może
> wzrosnąć, od tak bo neostradzie się tak zachciało. Takie jest moje zdanie.
To to ja wiem ale ja jestem starym klientem i ceny powinny mnie obowiązywać takie jakie są
na umowie ;]


Ale jest takie prawo konsumenckie "Jeśli producent z którym mamy umowę spowodował podwyżkę ceny masz prawo zrezygnować z usług" - nie tak dokładnie. Ale poszukaj na http://www.uokik.gov.pl/ i napisz do nich maila z wyjaśnieniem sprawy. Obywatel powinien wiedzieć jakie ma prawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 15:02, Adamzzz napisał:

Ale jest takie prawo konsumenckie "Jeśli producent z którym mamy umowę spowodował podwyżkę
ceny masz prawo zrezygnować z usług" - nie tak dokładnie. Ale poszukaj na http://www.uokik.gov.pl/
i napisz do nich maila z wyjaśnieniem sprawy. Obywatel powinien wiedzieć jakie ma prawa.

To ja wiem że jest takie prawo ale ja nie chcę z tego zrezygnować. Co mnie obchodzi ich zmiana, JA MAM UMOWĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować