Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Asylum - pierwszy gameplay trailer w sieci

10 postów w tym temacie

Czaroxxx
"Producent przy tym zaznaczył, że opublikowany materiał wideo nie oddaje w pełni tego, jak gra będzie wyglądała w chwili, gdy zawita na półkach sklepowych."

...

ktoś tu nie czyta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że model przemieszczania się zostanie zmieniony. Bo jak ja mam się, cholera, wczuć w grę przy czymś takim? No i wygląda na to, że interakcja z otoczeniem będzie mocno niewielka.
No niestety, Amnesia to to nie jest. Ale wciąż może to być niezła zapychajka czasu przed premierą kolejnej gry od Frictional.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2011 o 19:01, Snake08 napisał:

Mam nadzieję, że model przemieszczania się zostanie zmieniony. Bo jak ja mam się, cholera,
wczuć w grę przy czymś takim?

lol, z tego co widze to jest przygodowka point and click, to co widzi gracz nie jest na biezaco obliczane (w sensie geometri, oswietlenia itd), to tylko duza tekstura, klikasz dalej laduje sie kolejna, jakby grafika miala miec tyle szczegolow i daloby sie biegac jak w amnezji to wymagania bylyby bardzo wysokie, ewentualnie mogloby to miec ubozsza grafike jak amnezja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Choć ten gameplay rodzi więcej niewiadomych od tego na ile odpowiada, to mimo wszystko podoba mi się to.
Może to kwestia tego, ze ja wszystkie takie gierki chętnie łykam :)
Ale jako, że są to twórcy Scratches to raczej można być pewnym, że jakość gry będzie na wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować