Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Demo Heroes of Might and Magic V po polsku już dostępne!

327 postów w tym temacie

Dnia 26.04.2006 o 19:19, morthi napisał:

jesli Pan chce postawie ftp (upload 35 kB) i sobie pan pobierze ode mnie ten plik - zycze
szczescia w jego otwieraniu


Nie rozumiem czemu całkowicie wykluczasz to, że nastąpiło jakieś przekłamanie podczas pobierania. To *się zdarza*.
Wierzę, że masz uszkodzony plik - ale niekoniecznie oznacza to, że uszkodzony plik był u nas na serwerze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 19:18, Tuddrussel napisał:

pliki z polskim demem Homm 5 zarowno biezacy jak i poprzedni byly i sa dzialajace
zawsze przed wrzuceniem plik jest sprawdzany...



skoro ten plik o wadze 707 573 KB jest sprawny to dlaczego zostal zastapiony plikiem o wadze 708 021 KB ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 19:22, Domek napisał:

> jesli Pan chce postawie ftp (upload 35 kB) i sobie pan pobierze ode mnie ten plik - zycze

> szczescia w jego otwieraniu

Nie rozumiem czemu całkowicie wykluczasz to, że nastąpiło jakieś przekłamanie podczas pobierania.
To *się zdarza*.
Wierzę, że masz uszkodzony plik - ale niekoniecznie oznacza to, że uszkodzony plik był u nas
na serwerze. :)


to prosze sobie rozpakowac mniejszy plik. gdyby byl on sprawny zapewne nie zoostalby przeciez usuniety prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 19:22, Domek napisał:

> jesli Pan chce postawie ftp (upload 35 kB) i sobie pan pobierze ode mnie ten plik - zycze

> szczescia w jego otwieraniu

Nie rozumiem czemu całkowicie wykluczasz to, że nastąpiło jakieś przekłamanie podczas pobierania.
To *się zdarza*.
Wierzę, że masz uszkodzony plik - ale niekoniecznie oznacza to, że uszkodzony plik był u nas
na serwerze. :)



co do *zdarzania sie* tak...kiedys dawno temu jak siedzialo sie na modemie a najlepszym programem do pobierania plikow byla gozilla to sie zdarzalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a sprawdzales czy nie wywalilo Ci sesji, po sciagnieciu 100 mb? coz, cdp mial problemy z transferami ale juz jest ok, co nie oznacza ze plik byl zepsuty;P
dziwi mnie jedno :P skad wziales tak dokladne liczby? a moze popatrzyles sobie nie w ta linijke co trzeba? a moze waga pliku pierwszego jest mniejsza bo archiwum jest walniete (przez zakonczenie sesji przed koncem pobierania)!
w sumie blad wskazuje na brak konca archiwum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 19:35, Thor napisał:

a sprawdzales czy nie wywalilo Ci sesji, po sciagnieciu 100 mb? coz, cdp mial problemy z transferami
ale juz jest ok, co nie oznacza ze plik byl zepsuty;P
dziwi mnie jedno :P skad wziales tak dokladne liczby? a moze popatrzyles sobie nie w ta linijke
co trzeba? a moze waga pliku pierwszego jest mniejsza bo archiwum jest walniete (przez zakonczenie
sesji przed koncem pobierania)!
w sumie blad wskazuje na brak konca archiwum...


byly dwa pliki jeden wiekszy drugi mniejszy

mniejszy jest uszkodzony a wiekszy nie wiem bo wlasnie go sciagam :)

skad wzialem tak dokladne liczby ? z wlasciwosci pliku
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=2431&tpage=349 tu masz fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorki za dublowanie postu ale to wazne jest:

jesli sciagasz z:
ftp://ftp2.cdprojekt.info/pub/pl/heroes_of_might_and_magic_5/demo/heroes_of_might_and_magic_5_pl_demo.zip
to NATYCHMIAST PRZERWIJ - ten plik jest uszkodzony i nie wypakujesz z niego heroskow

jesli sciagasz z:
http://80.72.41.36/heroes_of_might_and_magic_5_pl_demo.zip
to miej nadzieje ze to bedzie dzialac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yeah ! Juz sciagam, nie moge sie juz doczekac by ocenic zabiegi kosmetyczne CDP :D Ale nie ma co sie obawiac, jest to zbyt duzy projekt dla naszej frmy by owe zabiegi byly kiepskie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ściąganie plików z gram.pl to nic przyjemnego :D wszystkie pliki z tąd ściągnięte są do pupy :) ściągając z innych stron jakoś niespotkałem się z takimi problemami :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 19:57, gizmu? napisał:

ściąganie plików z gram.pl to nic przyjemnego :D wszystkie pliki z tąd ściągnięte są do pupy
:) ściągając z innych stron jakoś niespotkałem się z takimi problemami :/

szkoda ztylko ze nie ma w innychmiejscach polskiego dema h5 :D wiec nie pozostaje nic innego jak sciagac stad :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 19:58, morthi napisał:

> ściąganie plików z gram.pl to nic przyjemnego :D wszystkie pliki z tąd ściągnięte są do
pupy
> :) ściągając z innych stron jakoś niespotkałem się z takimi problemami :/
szkoda ztylko ze nie ma w innychmiejscach polskiego dema h5 :D wiec nie pozostaje nic innego
jak sciagac stad :D


JEST!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 20:03, Erwin160 napisał:

> > ściąganie plików z gram.pl to nic przyjemnego :D wszystkie pliki z tąd ściągnięte
są do
> pupy
> > :) ściągając z innych stron jakoś niespotkałem się z takimi problemami :/
> szkoda ztylko ze nie ma w innychmiejscach polskiego dema h5 :D wiec nie pozostaje nic
innego
> jak sciagac stad :D

JEST!


skad ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 19:00, Tuddrussel napisał:

wszyscy gracze, ktorzy pobieraja demo Homm5 PL i maja slaby transfer, moga zakonczyc rozpoczete
sesje i sprobowac raz jeszcze skorzystac z linku w newsie - powinna byc widoczna delikatna poprawa ;)

Faktycznie jest znacznie lepiej.
Tfu, tfu... coby nie zapeszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować