Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Demo Heroes of Might and Magic V po polsku już dostępne!

327 postów w tym temacie

Ta misja gdzie przeciwnik ma 900 łuczników jest banalnie prosta. Zamiast atakować tego bohatera wystarczy zająć mu zamek i odczekać pare dni a wyświetli nam się okienko z informacją o zwycięstwie :) Co do samej gry mam tylko zastrzeżenia do tego 3d. Ciągłe obracanie kamery może trochę denerwować a ta mapka u dołu ekranu jest mało przejrzysta i zupełnie bezużyteczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A poza tym można użyć zaklęcia dezorientacja i wtedy łucznicy nie mogą strzelać. Ja to zaliczyłem rozwalając po kolei jego armie :P

Chociaż muszę przyznać że walcząc z bohaterem naładowanym wszystkimi studzienkami, posążkami i innym badziewiem dodającym morali i szczęścia nie jest fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jedno zastrzerzenie. W werji beta inaczej się kupowało jednostki. A ta pozatym to gra jest spox


Celron 2500 mhz, radeon 9550 i 512 ramu starcza żeby gra chodiła płynnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy zauważyliście, ale w polskiej wersji demka koń Izabeli nie ma efektu dudnienia kopyt. Nie rozumiem też dlaczego poza językiem zmienione są także inne szczegóły, na przykład to, że budynki podświetlane są na kolor niebieski zamiast na pomarańczowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już wiem czego mi w dźwiękach brakowało. Sweelinck - właśnie dudnienia kopyt... Takie to nijakie bez tego. Trójka mi zapadła w pamięci z tymi kopytami. Troszkę trudno mi się przyzwyczaić do tego interfejsu. Ale nie jest najgorzej.

O dziwo, po kilkugodzinnym pograniu, demko mnie wciągnęło. I MIMO CIĄGŁYCH ZWIECH (!) ujawnia się syndrom jeszcze jednej tury. Po prostu resecik i gramy dalej. Trochę nieciekawie dla kompa, ale czego się nie robi dla ulubionej serii :)

A teraz czas ukończyć pierwszą misję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2006 o 22:37, KRDr4gon napisał:

A teraz czas ukończyć pierwszą misję :P


Się załamiesz jak usłyszysz przełożoną wersję końcowego filmiku kampani przystani (bez żadnych efektów dźwiękowych - po prostu wycięli całe fragmenty z pliku z podkładem - całą muzykę, inne odgłosy i efekty specjalne - i wstawili polski przekład). :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie dudnienia kopyt konia Izabeli nie było - fakt. Dźwięki w demku ogólnie niedopracowane. Ale to przecięż tylko demo. Zaważyła na tym (jak myślę) końcowa waga pliku. W ciągu kilkugodzinnego grania komputer nie zawiesił się i nie miał żadnych technicznych problemów. Demo to tylko demo, w dodatku przedpremierowe. Nie czepiał bym się takich detali przed ukazaniem się fulla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja sie wlasnie dema czepiam - skoro i tak sie opoznilo o kilka dni do planowanego wypuszczenia to mogli je lepiej dopracowac.a do tego w polskim demie multi nie dziala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 08:17, morthi napisał:

a ja sie wlasnie dema czepiam - skoro i tak sie opoznilo o kilka dni do planowanego wypuszczenia
to mogli je lepiej dopracowac.a do tego w polskim demie multi nie dziala...


No to moze odrazu mieli ci udostepnic all kompanie! Ty wogle wiesz co oznacza DEMO! Bo raczej nie wydaje mi sie... Widziales kiedys demo jakiejs gry i ze by byla mozliwosc grania na multi?! Bo ja nie... Ale jak widziales to prosze napisz mi nazwe takiej gry ze na demie mogles gra na multi schecia sobie takie demo zalatwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 18:23, Gniewny1j napisał:

> a ja sie wlasnie dema czepiam - skoro i tak sie opoznilo o kilka dni do planowanego wypuszczenia

> to mogli je lepiej dopracowac.a do tego w polskim demie multi nie dziala...

No to moze odrazu mieli ci udostepnic all kompanie! Ty wogle wiesz co oznacza DEMO!
Bo raczej nie wydaje mi sie... Widziales kiedys demo jakiejs gry i ze by byla mozliwosc grania
na multi?! Bo ja nie... Ale jak widziales to prosze napisz mi nazwe takiej gry ze na demie
mogles gra na multi schecia sobie takie demo zalatwie...


alez prosze Cie bardzo - wystarczy ze sobie sciagniesz demo gry Heroes of Might and Magic V po angielsku - i juz mozesz grac po sieci.
Jesli mozesz grac w golym demie polskim na ubi.com to pieknie - bo ja musialem instalowac polskie demo na angielskie i dopiero wtedy moglemgrac w duel.
z tego wynika ze widocznie nie wiem co oznacza demo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Gniewny1j
"No to moze odrazu mieli ci udostepnic all kompanie! Ty wogle wiesz co oznacza DEMO! Bo raczej nie wydaje mi sie... Widziales kiedys demo jakiejs gry i ze by byla mozliwosc grania na multi?! Bo ja nie... Ale jak widziales to prosze napisz mi nazwe takiej gry ze na demie mogles gra na multi schecia sobie takie demo zalatwie..."

No akurat jest sporo dem z możliwością gry w multi - np.Dindeon Siege 2, Battlefield 2, Heroes V (tak, można stoczyć potyczkę w demie po multi dlatego słuszna jest uwaga, że w polskim demie nie można grać po sieci, a w ang sie da...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 18:23, Gniewny1j napisał:

> a ja sie wlasnie dema czepiam - skoro i tak sie opoznilo o kilka dni do planowanego wypuszczenia

> to mogli je lepiej dopracowac.a do tego w polskim demie multi nie dziala...

No to moze odrazu mieli ci udostepnic all kompanie! Ty wogle wiesz co oznacza DEMO!
Bo raczej nie wydaje mi sie... Widziales kiedys demo jakiejs gry i ze by byla mozliwosc grania
na multi?! Bo ja nie... Ale jak widziales to prosze napisz mi nazwe takiej gry ze na demie
mogles gra na multi schecia sobie takie demo zalatwie...


Heroes of Might and Magic V DEMO ver. EN :P

załatw sobie "schecia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 18:37, mrxenomorph napisał:

@Gniewny1j
"No to moze odrazu mieli ci udostepnic all kompanie! Ty wogle wiesz co oznacza DEMO! Bo raczej
nie wydaje mi sie... Widziales kiedys demo jakiejs gry i ze by byla mozliwosc grania na multi?!
Bo ja nie... Ale jak widziales to prosze napisz mi nazwe takiej gry ze na demie mogles gra
na multi schecia sobie takie demo zalatwie..."

No akurat jest sporo dem z możliwością gry w multi - np.Dindeon Siege 2, Battlefield 2,
Heroes V (tak, można stoczyć potyczkę w demie po multi dlatego słuszna jest uwaga, że w polskim
demie nie można grać po sieci, a w ang sie da...)

DS2 i BF2 byly to gry robione z mysla o graniu na multi.... a zgadnij dlaczego heroes V po Polsku nie chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy tylko u mnie ale link do ściąganie herosów 4 maja o 11:30 nie chodził jeśli czyta to ktoś z cdp proszę go aby spróbował naprawić tego linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować