Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mass Effect 3: wywiad z Michaelem Gamble z BioWare

31 postów w tym temacie

Dnia 27.08.2011 o 22:45, damlon napisał:

Ja z ME1 bardzo lubię Wrexa, ale może to być spowodowane tym jak fajnie został wykreowany
przez polskiego aktora dubbingującego tę postać. Moim zdaniem Piotr Bąk odwalił kawał
dobrej roboty.


Znaczy, klął jak żul przez kilka godzin nagrywania. To już nawet Talar z Wiedźmina był mistrzem ogłady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.08.2011 o 10:42, Ostrowiak napisał:


Znaczy, klął jak żul przez kilka godzin nagrywania. To już nawet Talar z Wiedźmina był
mistrzem ogłady.


Talar też był super, a mnie do lubującego się w walce i przemocy Kroganina taki język pasował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2011 o 12:30, ww3pl napisał:

> Ciekawe co ten gościu sobie myślał podczas rozmowy z ww ;d
"Damn, he''s awesome".

not :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2011 o 14:10, Vojtas napisał:

> A to nie był Mirek Zbrojewicz czasem?

Zbrojewicz grał Iluzję w ME2. I Letho.


A mi się wydawało też że grał Wrexa polskiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2011 o 11:58, Darkstar181 napisał:

Po pierwsze, w dwójce prawie każda osoba z poprzedniej drużyny się pojawia, a część dołącza
do drużyny (Tali, Liara w shadow broker, i właśnie Garrus) a pozostałe spotykamy w innych
sytuacjach, więc nie wiem skąd narzekania że niby tylko Garrusa przeniesiono.


Ze starej załogi dołączył do druzyny ponownie Garruas i Tali - jak dla mnie dwie nieszczególne postacie z jedynki - zdecydowanie wolalbym powrot Liary czy Wrexa do druzyny - abrdzo żałuje, ze ich zastapiono, ale cóż...

Jestem swiadom,z e wszystkie psotacie sie poajwily, bo skonczylem te gre, wiec nie musiz tego wytykac ;)
Dziwie sie po prostu skad popularnosc Garrusa, bo w jedynce jakos sie nie udzielal specjalnie i szalowo przydatny nie byl, a w dwojce tez na mnie wrazenia specjalnego nie zrobil :/

Dla mnie wrex jest numerem jeden, za nim Liara z jedynki, w dwójce Miranda, Tali troche wychodzi z cienia i jest ciekawiej zarysowana postacia, Jack, Mordin, ktory jest rewelacyjny... no i Kasumi, ktora choc z DLC jest ciekawsza postacia niz pozostala czesc zalogi (chociazby Jacob czy Grunt)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2011 o 16:38, Mercuror napisał:

Troll alert? Przy ogólnie znanej popularności Garrusa wśród graczy to całkiem możliwe.


Czy po prostu nie mozna miec swojego zdania na dany temat? Serio?
Nie znam popularnosci Garrusa, bo nie siedze na forach BioWareu czy watkow o ME nie czytam, ale zeby akzdego kto am wlasne zdanie od razu o trollowanie posadzac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2011 o 14:43, Jimmi napisał:

Czy po prostu nie mozna miec swojego zdania na dany temat? Serio?
Nie znam popularnosci Garrusa, bo nie siedze na forach BioWareu czy watkow o ME nie czytam,
ale zeby akzdego kto am wlasne zdanie od razu o trollowanie posadzac...


"Garrus ssie ;p"
a
"Garrus średnio mi się podobał, twórcy słabo oddali jego historię itd."

Czujesz "lekką" różnicę między prowokacyjnym tonem pierwszego, a normalnym drugiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować